portal osiedli, dzielnic i miast

Poznań Osiedle Na Smolnej - Forum

Pogaduchy z sąsiadami - bez wychodzenia z domu!
Primary Navigation


FAQFAQ    SzukajSzukaj    ProfilProfil    Zaloguj się, by sprawdzić wiadomościZaloguj się, by sprawdzić wiadomości    RejestrujRejestruj    ZalogujZaloguj   
www.MojeOsiedle.pl » Hyde Park » Forum » Hulajnoga
Napisz nowy temat Zobacz poprzedni temat :: Zobacz następny temat     

Hulajnoga

Idź do strony Poprzednia    1, 2, 3    Następna     Odpowiedz do tematu    
Autor Wiadomość
abyss87 
   

Stały bywalec


Dołączył: Sob Wrz 22, 2012 0:48
Posty: 63
Skąd: Poznań

PostWysłany: Śro Maj 29, 2013 10:14    Temat postu: Re: Pogaduchy między sąsiadami

JoannaWeronika napisał:
Moi Drodzy - wprawdzie jeszcze tam nie mieszkam, czekam aż wybudują II Etap, ale głupio czyta się Wasze ostatnie wpisy.( wiem - mogę ich nie czytać)
Może zamiast dusić się z tą złością warto by na bieżąco rozwiązywać problemy? Leży hulajnoga i gra - iść do rodziców i grzecznie poprosić o wyłączenie- myślę, że nawet nie zdawali sobie sprawy, że to działa komuś na nerwy. Przecież będziecie Państwo obok siebie mieszkać wiele lat - o wiele prościej, milej i skuteczniej rozwiązywać problemy sąsiedzkie uśmiechem, od razu i u źródła niż warczeć na siebie na forum. I tak wiadomo kto i do kogo ma pretensje, robi się tylko jeszcze bardziej nieprzyjemnie, a chyba nie o to chodzi.
Serdecznie pozdrawiam w ten deszczowy dzień. Laughing


Zgadzam się całkowicie z powyższą wypowiedzią!!! Z niczego (czyt. hulajnogi) rozwinęła się dyskusja, która na pewno nie jest konstruktywna a polega jedynie na wywlekaniu swoich racji ("to ja będę na górze choćbym miała najdurniejsze argumenty"). Przyznam że, czytanie kolejnych postów w tym temacie jest coraz bardziej zabawne. Łatwo nastukać na klawiaturze kilka nieprzemyślanych słów o psychiatrach, psach itd...

Zastanówcie się czy tak samo wyglądała by rozmowa w realu a nie na forum. Pewnie nie. Sprawa jest bardzo błaha i może nie warto z tego tytułu mieć wrogie nastawienie do sąsiadów. Trochę więcej dobrej woli... komuś przeszkadza coś (ma do tego prawo) i ma też prawo poprosić grzecznie sąsiada o dostosowanie się, a owy sąsiad jeśli to żaden problem (a myślę, że wyłączenie nieużywanej hulajnogi) jest właśnie takim przykładem, niech ją wyłączy i po kłopocie, a i atmosfera lepsza Smile
LubieMelanz 
   

Nowy na forum


Wiek: 36
Dołączył: Śro Cze 05, 2013 1:44
Posty: 1
Skąd: Poznań

PostWysłany: Śro Cze 05, 2013 1:54    Temat postu: Re: Pogaduchy między sąsiadami

DanielPoznan napisał:
Zwróciłem tylko Uwagę, że niektórzy ciężko pracują po 12 godzin dziennie i chcieliby w sobotę odpocząć a nie słuchać od 8 rano przez 4 godziny grającej hulajnogi.

Dzieci mi nie przeszkadzają, tylko HULAJNOGA KTÓRA DZIAŁA RÓWNIEŻ BEZ GRAJĄCEJ MUZYCZKI.



Ale widzę, że nie mozna na nic zwrócić uwagi bo sypią się komenatrze "przestrzelić nogi dzieciom" i zaczynają sie kłótnie.

Brakuje tylko Pana Grzegorza z dopiskiem "zgłaszam to do administracji, będzie mandat 6 tysięcy"


Sorry że odgrzebane, ale musiałem.
Człowieku o czym Ty wogóle mówisz?
Kogo obchodzi, że pracujesz 12 godzin i chcesz mieć troszkę spokoju w sobote. Jak jesteś tak zmęczony, to proszę bardzo jedź sobie na ryby, wycisz kopułe, a nie czepiasz się hulajnogi która przeszkadza Królewiczowi. Masz dzieci? Skoro tak, to współczuję im cichych zabaw Smile
uzytkownik1234 
   

Początkujacy


Wiek: 36
Dołączył: Czw Cze 06, 2013 16:18
Posty: 5
Skąd: Poznań

PostWysłany: Pią Cze 07, 2013 15:55    Temat postu: Re: Pogaduchy między sąsiadami

Zwaram sie jeszcze do "Pana Grzegorza" czy pan sie uwaza za niewadomo kogo albo za wlasciciela tego bloku że myśli pan ze wszytko panu wolno albo ze bedzie ustawial pan innych po kątach bo wszystko panu przeszkadza.... to zaczyna sie robić zabawne! Niech pan uwaza zeby sie wszyscy nie zebrali i na pana skargi nie napisali
Piotr-Smolna 
   

Forumowicz


Wiek: 40
Dołączył: Pią Kwi 27, 2012 15:31
Posty: 103
Skąd: Poznań

PostWysłany: Pią Cze 07, 2013 16:13    Temat postu: Re: Pogaduchy między sąsiadami

uzytkownik1234 napisał:
Zwaram sie jeszcze do "Pana Grzegorza" czy pan sie uwaza za niewadomo kogo albo za wlasciciela tego bloku że myśli pan ze wszytko panu wolno albo ze bedzie ustawial pan innych po kątach bo wszystko panu przeszkadza.... to zaczyna sie robić zabawne! Niech pan uwaza zeby sie wszyscy nie zebrali i na pana skargi nie napisali


WTF?
Jeśli nie jesteś w temacie to lepiej nic nie pisz.
Nie wiesz o co chodzi, a piszesz.
Ledwo co się zalogowałeś i już krytykujesz.
Nikt nikogo nie ustawia po kątach .... nikt nie myśli, że mu wszystko wolno. Jest parę osób, którym po prostu zależy aby dobrze się nam mieszkało.
Zabawne to jest to, że na to forum może zajrzeć każdy i każdy może napisać tu co się tylko chce bez żadnych konsekwencji.
Dlaczego na zamkniętym forum nikt już tak odważnie nie podnosi głosu?
Dlaczego jest tam tak mało zarejestrowanych osób?
Odpowiedź jest prosta, ponieważ tam już nie jest się tak anonimowym jak tutaj. ... a przez to nie jest już się tak odważnym w wyrażaniu swoich opinii. Tam trzeba się przedstawić z imienia i nazwiska (swoją drogą bardzo dobry pomysł!).
Łatwo jest kogoś obrazić lub źle się odezwać do kogoś jeśli się jest ANONIMOWYM.
Panie Grzegorzu, zrobił Pan bardzo dobrą rzecz tworząc to forum. Nie tylko dla Budimeksu, ale dla mieszkańców tego osiedla.
Niemniej jednak kończę przygodę z tym miejscem. Za bardzo nieprzyjemnie się tu zaczęło robić.
uzytkownik1234 
   

Początkujacy


Wiek: 36
Dołączył: Czw Cze 06, 2013 16:18
Posty: 5
Skąd: Poznań

PostWysłany: Pią Cze 07, 2013 19:23    Temat postu: Re: Pogaduchy między sąsiadami

Po pierwsze ja nikogo nie obrażam wyrażam swoje zdanie tak jak każdy tu... jestem niedługo na forum ale czytałam te wszystkie bzdury! Własnie ja tez chce zeby nam sie wszystkim tu dobrze mieszkało a nie zeby kazdy chodzil cicho i najlepiej sie nie odzywal. Wracajac do tego obrażania ludzi to połowa forum obraża tu siebie nawzajem "darcie pyska" czy "idioci" to nie jest obrazanie? I kto tu kogo obraza? Widze ze pisanie tu nie ma sensu bo tym ludziom bedzie i tak wszystko przeszkadzało nawet jakas grajaca hulajnoga małego dziecka. Po prostu brak słów na taka parodię. Jeszcze nie mieszkalam na takim osieldu z takimi "dziwnymi" ludzmi. Jak wam cos nie pasuje to sie wyprowadzcie bo nikt nie zabroni małemu dziecku jeżdzic na grajacej hulajnodze i tyle w tym temacie.
DanielPoznan 
   

Bywalec


Wiek: 47
Dołączył: Nie Cze 03, 2012 18:47
Posty: 39
Skąd: Poznań

PostWysłany: Pią Cze 07, 2013 19:59    Temat postu: Re: Pogaduchy między sąsiadami

Słuchajcie! Może w końcu jak w ostatnim odcinku Alternatyw 4 zdamy sobie sprawę z tego, że "samozwańczy gospodarz domu" niejaki Grigorij nie działa dla naszego dobra, lecz czyni z naszego bloku "wzorowe miejsce pracy (sic i wypoczynku". Dość ingerowania we wszystko, dość straszenia mandatami po 6 tys., dość ślepego akceptowania każdej jego inicjatywy. Nie dajmy się zniewolić!
Już teraz dzieki Radzie Mieszkańców na czele z Grigorijem mamy dwa razy rzadziej sprzątane klatki schodowe. Poza tym w ramach oszczędności działać mają co drugie lampy... - Niedługo windy działać będą co drugi dzień a Rada tylko przytaknie.
sue24_login 
   

Stały bywalec


Dołączył: Pon Sty 16, 2012 17:18
Posty: 94
Skąd: Poznania

PostWysłany: Pią Cze 07, 2013 22:33    Temat postu: Re: Pogaduchy między sąsiadami

Hmm... nie wiem czy to decyzja Rady Osiedla (która tak naprawdę nie ma żadnych kompetencji - hahaha), ale z tym światłem to trochę "kicha" moim zdaniem. Oszczędności? Chciałabym poznać konkretną kwotę, serio. I ile każdy z mieszkańców dzięki temu mniej zapłaci. Od parku jest za ciemno po zmianach. Jak będzie jakaś "rozróba" to nawet nie zobaczę kolesi. Zadzwonię na 997 (bo przecież nie do Juwentusa), i co powiem?
lukman 
   

Stały bywalec


Wiek: 42
Dołączył: Czw Gru 01, 2011 10:17
Posty: 68
Skąd: poznań

PostWysłany: Pią Cze 07, 2013 23:03    Temat postu: Re: Pogaduchy między sąsiadami

można powiedzieć : dobry wieczór znam Grzegorza czy mogą Państwo zaprowadzić spokój Very Happy czytam to wszystko i na prawdę stwierdzam że jest to coraz większa żenada Smile jest forum wspólnoty i może tam piszmy co nas boli i co nas razi. Nie chce mi się już czytać anonimowych informacji że jakiś pies narobił przy szlabanie czy klatki są brudne. Zlitujcie się ludzie, zarejestrujcie na zamkniętym forum a nie wywlakajmy takich rzeczy na ogólnodostępnym forum Smile coś kogoś boli piszmy konkretnie do człowieka a nie w eter bo to totalnie nie sensu Smile
grigori24 
   

VIP


Wiek: 63
Dołączył: Śro Mar 02, 2011 22:23
Posty: 2743
Skąd: Poznań

PostWysłany: Sob Cze 08, 2013 1:37    Temat postu: Re: Pogaduchy między sąsiadami

Witam sąsiadów , może na początek kilka wyjaśnień :

Nie mam zamiaru nikogo ustawiać lecz jeżeli ktoś narusza ciszę nocną darciem się o 2-3 w nocy jakby kogoś zarzynali to przepraszam mam prawo do zareagowania w granicach prawa jakie obowiązują w naszym kraju tak samo jak napisał Pan DanielPoznan że narusza to prawo do miru domowego .Mało tego mam takie samo prawo do wypowiadania swoich opinii na tym forum jak pozostali uczestnicy , tylko z tym że ja nie krytykuje innych opinii mogę jedynie mieć inne zdanie na różne tematy , mało tego szanuje każdą wypowiedź czy jest ona pozytywna czy negatywna .

uzytkownik1234 napisał:
Zwaram sie jeszcze do "Pana Grzegorza" czy pan sie uwaza za niewadomo kogo albo za wlasciciela tego bloku że myśli pan ze wszytko panu wolno albo ze bedzie ustawial pan innych po kątach bo wszystko panu przeszkadza.... to zaczyna sie robić zabawne! Niech pan uwaza zeby sie wszyscy nie zebrali i na pana skargi nie napisali


Drogi Użytkownik 1234
jeżeli się zwraca do kogoś z imienia to należało by się najpierw przedstawić po drugie Panie pisze się z dużej litery , po trzecie nie rozumiem zdania że wszystko mi się nie podoba , po czwarte trochę śmieszne skarga do ??? bo ktoś wypowiedział swoją opinię na forum to jest zabawne Smile .
Droga Pani sama Pani zauważyła że wyraża Pani swoje zdanie na tym forum i oczywiście ma Pani do tego prawo ale proszę szanować innych opinie , oczywiście nie musi się Pani z tymi opiniami zgadzać .

Panie Danielu nie wiem skąd ma Pan takie informacje które Pan tutaj wypisuje ?
Jeżeli Pan przedstawia zarzuty że nie działam dla dobra Wspólnoty to trzeba je udowodnić a nie obrażać , pomawiać i pisać niesprawdzone wiadomości .
Tak na marginesie to Rada jeszcze się nie zebrała i nic nie ustalała , nie podejmowała jeszcze żadnych uchwał , wszystkie poczynania które Pan pisze są działaniami Administracji która zbiera opinie mieszkańców i na tej podstawie podejmuje odpowiednie działania .
Jeżeli choć trochę by się Pan zainteresował to wiedział by Pan że na sprzątaniu zaoszczędzimy 3.000zł miesięcznie to rocznie wychodzi 36.000zł może to dla Pana mało ale dla wielu to dużo , to samo z oświetleniem te wielkie lampy pobierają dużo energii i dlatego zostały wyłączone , tym bardziej że tak naprawdę nie wpływa to na pogorszenie widoczności w nocy , mało tego opinia została potwierdzona również przez pracowników ochrony.
Mamy wiele pomysłów z innymi mieszkańcami którzy działają dla dobra Wspólnoty ale o tym dowie się Pan z pewnego źródła od Administracji .
Zapewniam Pana jak i wszystkich mieszkańców że osoby które działają jeszcze indywidualnie dla naszej Wspólnoty robią to na jej korzyść mało tego w czynie społecznym .

Chciałem zauważyć że Panu też wiele rzeczy przeszkadza ale ja się tym od Pana różnię że szanuje Pana wypowiedzi a nie obrażam Pana i pomawiam .

Teraz dla przypomnienia niech Pan zobaczy swoje wypowiedzi wstecz , nie będę złośliwy jak Pan i nie będę ich cytował , nie mam zamiaru z nikim się kłócić , jesteśmy sąsiadami i musimy razem działać dla naszego dobra ale chyba że Pan ma inny kierunek.

Też jak Pan Piotr zastanawiam się czy nie zaprzestać uczestnictwa w tym forum i dalej działać na forum Wspólnoty tylko dla mieszkańców Smolnej 13A założonym przez Administrację gdzie jest już zarejestrowanych sporo osób , przynajmniej wiem z kim mam przyjemność podyskutować .

_________________
https://www.facebook.com/pages/Grzegorz-Maciejewski-Radny-Osiedla-G%C5%82%C3%B3wna/341031836106015
Pozdrawiam Grzegorz.
10209190
Freeees 
   

Bywalec


Dołączył: Pon Cze 25, 2012 21:33
Posty: 30
Skąd: Środa Wlkp.

PostWysłany: Sob Cze 08, 2013 11:17    Temat postu: Re: Pogaduchy między sąsiadami

To tak tylko w ramach żartobliwej dygresji, ale myśl sama mi się nasuwa: działanie dla dobra ogółu, czyt. mas pracujących było również w PRLu. Tak więc niekoniecznie to co zdaniem kogoś jest dobre dla większości, takie obiektywnie i rzeczywiście jest.
Oczywiście nie krytykuję Pana Panie Grzegorzu ani innych udzielających się dla Wspólnoty osób. Co jest w pewnej sytuacji dobre i odpowiednie, jak się zachować itp. oceniane jest przez różne grupy osób inaczej, a ważnym kryterium wyróżniającym te grupy jest wiek osób do nich należących. W różnym wieku różnie postrzega się te same sprawy. Tak więc opinia na temat czegoś wyrażana przez mieszkańca X może być inna niż mieszkańca Y tylko właśnie z tego powodu, że różnią się wiekiem.
Reasumując mam wrażenie, że to co zdaniem Pana Panie Grzegorzu i kilku innych osób jest słuszne, dla młodszych mieszkańców jest bez znaczenia albo mają inne podejście. Wszak 80-latek poirytuje się nawet na przejeżdżający kilometr dalej samochód. Oczywiście nie odnoszę tego przykładu do kogokolwiek, chcę tylko zauważyć, że nie jest chyba wystarczająco uwzględniania opinia młodszych mieszkańców osiedla.

Odnośnie konkretów: uważam, że sprzątanie dwa razy w tygodniu jest w porządku, lampy powinny świecić codziennie - w końcu po to one są, a nie żeby wyglądało, że żarówka się przepaliła Wink Największą część czynszu zabiera chyba opłata za energię zamówioną czy jak to się tam nazywa.

W razie czego uprzedzając moją anonimowość, raczej Pan Grzegorz mnie kojarzy z loginu, a że temat na tym forum a nie wspólnoty się pojawił, piszę w tym miejscu.

Pozdrawiam serdecznie
grigori24 
   

VIP


Wiek: 63
Dołączył: Śro Mar 02, 2011 22:23
Posty: 2743
Skąd: Poznań

PostWysłany: Sob Cze 08, 2013 12:22    Temat postu: Re: Pogaduchy między sąsiadami

Jasne że że poznaje Very Happy, rozumiem że każdy ma swoje zdanie na rożne tematy i to rozumiem i szanuje ale nie po to zakładamy tematy aby wszyscy milczeli a potem nagle wszystko jest niedobrze .
Rozumiem że ja starszy wiekiem mam na świat inne spostrzeżenia ale dziwne że wielu z Was młodych popiera rożnego rodzaju inicjatywy , chociażby spojrzeć na ankiety .
Myślę że można normalnie dyskutować, mieć swoje zdanie i poglądy ale szacunek dla drugiej osoby być musi obojętnie ile ma się lat tak mnie wychowano w komunie .
To że dla wielu młodych ludzi coś jest bez znaczenia to nie znaczy że tak być powinno , przykład głosowania nad uchwałą finansową Wspólnoty , gdyby nie poświęcenie kilku osób to prawdopodobnie miel byśmy wielkie kłopoty zagłosowało niewiele ponad 50kilka procent .
Drogi sąsiedzie każdą krytykę przyjmuje i się nie obrażam ale jeśli to jest zrobione ze smakiem a nie w sposób obrażający innej osobie.
Pomysł z lampami to nie mój pomysł , widocznie więcej osób poparło ten pomysł że Administracja poczyniła oszczędności .Lampy palą się codziennie tylko co druga .Każda złotówka jest cenna , okaże się po czasie kto miał racje Very Happy .
Są poczynione pewne kroki w celu oszczędności ale ja jestem od informowania mieszkańców o poczynaniach Administracji mogę powiedzieć jedynie to że na prośbę aktywnych mieszkańców Administracja rozmawia z firmami o obniżeniu kosztów .
Widzę że jednak można normalnie ze spokojem podyskutować nikogo nie obrażając , pewnie na wiele tematów mamy inne zdanie ale po to jest forum aby przekonać do swojej racji .
Tak na marginesie bardzo dobrze czuje się wśród Was młodych ludzi jedyne co mi przeszkadza to te nocne imprezy ale i to idzie w normalny sposób rozwiązać oczywiście z głową i wtedy nikt do nikogo nie będzie miał pretensji .
Miło było z Panem wymienić kilka zdań Very Happy .

_________________
https://www.facebook.com/pages/Grzegorz-Maciejewski-Radny-Osiedla-G%C5%82%C3%B3wna/341031836106015
Pozdrawiam Grzegorz.
10209190
jamaica 
   

Bywalec


Dołączył: Sob Lis 10, 2012 0:50
Posty: 41
Skąd: Poznań

PostWysłany: Sob Cze 08, 2013 22:09    Temat postu: Re: Pogaduchy między sąsiadami

kwestia wieku wg mnie nie ma tu znaczenia
mi tez np. przeszkadzają nocne imprezy i dzikie wrzaski

krytyki dot. dzieci na dziedzińcu to w ogóle nie skomentuję bo mi się to w głowie nie mieści - moje dziecko rysuje kredą, jeździ rowerem, na hulajnodze i dobrze się bawi

i aż mi się nie chce wierzyć jak można krytykować zaangażowanie i chęci i inicjatywy gdy większość ma gdzieś co się tu dzieje....

a poza tym to ludzie wyluzujcie i cieszcie się życiem a nie szukajcie wrogów!!!
grigori24 
   

VIP


Wiek: 63
Dołączył: Śro Mar 02, 2011 22:23
Posty: 2743
Skąd: Poznań

PostWysłany: Sob Cze 08, 2013 22:40    Temat postu: Re: Pogaduchy między sąsiadami

Bardzo lubię dzieci , one mi nie przeszkadzają nawet myślałem aby przedstawić pomysł powiększenia im piaskownicy ale jak pomyślę że to może być odebrane jako złe działanie dla dobra wspólnoty to mnie ciarki przechodzą. Very Happy
Mam pomysł aby w przyszłym roku zorganizować na dziedzińcu Dzień Dziecka , myślę że do tego czasu poszukamy sponsorów..

_________________
https://www.facebook.com/pages/Grzegorz-Maciejewski-Radny-Osiedla-G%C5%82%C3%B3wna/341031836106015
Pozdrawiam Grzegorz.
10209190
grigori24 
   

VIP


Wiek: 63
Dołączył: Śro Mar 02, 2011 22:23
Posty: 2743
Skąd: Poznań

PostWysłany: Nie Cze 09, 2013 9:21    Temat postu: Re: Pogaduchy między sąsiadami

Po raz kolejny zapraszam mieszkańców do rejestracji na forum http://wspolnota-smolna13a.pl/forum/index.php , uważam że tam na forum zamkniętym powinniśmy rozmawiać o sprawach ważnych i ważniejszych dla funkcjonowania wspólnoty tak jak to robią inne osiedla i wspólnoty. Very Happy
_________________
https://www.facebook.com/pages/Grzegorz-Maciejewski-Radny-Osiedla-G%C5%82%C3%B3wna/341031836106015
Pozdrawiam Grzegorz.
10209190
abyss87 
   

Stały bywalec


Dołączył: Sob Wrz 22, 2012 0:48
Posty: 63
Skąd: Poznań

PostWysłany: Nie Cze 09, 2013 10:40    Temat postu: Re: Pogaduchy między sąsiadami

Również uważam, że wiek nie ma tutaj nic do rzeczy. To jaki ktoś ma sposób wyrażania swoich opinii lub postrzegania rzeczywistości zależy w dużej mierze od wychowania i osobistych doświadczeń życiowych a nie od wieku.

Głośne imprezy o 2 w nocy będą dokuczliwe dla osób pracujących i wstających o 5 rano, mających dodatkowo płytki senSmile Dla osób, które mieszkają w przeciwległej stronie bloku nie będą miały znaczenia. Szkoda tylko, że nie stać nas na trochę wyobraźni i wczucie się w każdego z nas. Bo niektóre z sytuacji opisanych tutaj prędzej czy później też nas będą dotyczyć.

Każdy ma prawo mieć inne spojrzenie na daną sprawę i taka wymiana poglądów jest z reguły bardzo dobra tylko brakuje tutaj wyciągania wniosków. Jest część forumowiczów, które obrażają się wzajemnie totalnie bez sensu, może niektórzy mają kłótliwą naturę bo inaczej nie umiem sobie wytłumaczyć tak wrogiego nastawienia niektórych osób.

Panu Grzegorzowi obrywało się już nie raz bo jest najbardziej wyróżniającą się osobą na forum i udziela się w większości wątków to też statystycznie ma największe szanse na trafienie na inne poglądy Smile ale oskarżanie osoby, która też zamieszkuje to osiedle o złe intencje wobec wspólnoty to już jest na prawdę śmieszne i "dziecinne". Powinniśmy się cieszyć, że ktoś poświęca prywatny czas i angażuje się i wychodzi z jakąś inicjatywą, która zawsze jest do przedyskutowania (tylko jakoś wtedy nikt się nie udziela) a nie tylko krytykować.
Odpowiedz do tematu Strona 2 z 3 Idź do strony Poprzednia    1, 2, 3    Następna
Zobacz poprzedni temat :: Zobacz następny temat


 
Możesz pisać nowe tematy
Możesz odpowiadać w tematach
Możesz zmieniać swoje posty
Możesz usuwać swoje posty
Możesz głosować w ankietach

Portal www.MojeOsiedle.pl nie ponosi odpowiedzialności za treść wypowiedzi zamieszczanych przez użytkowników serwisu. Osoby zamieszczające wypowiedzi naruszające prawo lub prawem chronione dobra osób trzecich mogą ponieść z tego tytułu odpowiedzialność karną lub cywilną.
Copyright © www.MojeOsiedle.pl 2001-2024   Forum Dyskusyjne MOJE OSIEDLE, DZIELNICA i MIASTO
Załóż forum  |   Kontakt  |   O nas  |   Regulamin   |  Reklama