portal osiedli, dzielnic i miast

Poznań Osiedle Na Smolnej - Forum

Pogaduchy z sąsiadami - bez wychodzenia z domu!
Primary Navigation


FAQFAQ    SzukajSzukaj    ProfilProfil    Zaloguj się, by sprawdzić wiadomościZaloguj się, by sprawdzić wiadomości    RejestrujRejestruj    ZalogujZaloguj   
www.MojeOsiedle.pl » Hyde Park » Forum » Hulajnoga
Napisz nowy temat Zobacz poprzedni temat :: Zobacz następny temat     

Hulajnoga

Idź do strony Poprzednia    1, 2, 3     Odpowiedz do tematu    
Autor Wiadomość
grigori24 
   

VIP


Wiek: 63
Dołączył: Śro Mar 02, 2011 22:23
Posty: 2743
Skąd: Poznań

PostWysłany: Nie Cze 09, 2013 19:24    Temat postu: Re: Hulajnoga

Cieszę się że są jeszcze osoby które doceniają pracę innych osób dla dobra wspólnoty, wielkie dzięki .
Podam przykład ostatnio otrzymałem zgłoszenie że w rowerowni jest brudno leży pełno pisku więc następnego dnia zareagowałem i rowerownia jest już sprzątnięta ale czy ktoś to zauważył pewnie nie ale to tylko taka błaha sprawa jak bardzo mnie cieszy ponieważ z rowerowni nie korzystam ponieważ roweru nie posiadam. Very Happy
Takich spraw mógłbym więcej przytoczyć ale kogo to interesuje.

_________________
https://www.facebook.com/pages/Grzegorz-Maciejewski-Radny-Osiedla-G%C5%82%C3%B3wna/341031836106015
Pozdrawiam Grzegorz.
10209190
DanielPoznan 
   

Bywalec


Wiek: 47
Dołączył: Nie Cze 03, 2012 18:47
Posty: 39
Skąd: Poznań

PostWysłany: Nie Cze 09, 2013 23:32    Temat postu: Re: Hulajnoga

co to za zasługa "sprzątnięcie piasku z rowerowni ?
Przecież za to płacimy !!!!!!!!

DOMAGAM SIĘ PRZYWRÓCENIA CAŁEGO OŚWIETLENIA NA DZIEDZIŃCU PANIE GRZEGORZU A NIE ZAJMOWANIE SIĘ PIERDOŁAMI I WYLICZANIE SWOICH ZASŁUG TYPU SPRZĄTNIECIE PIASKU Z ROWEROWNI !!!!!!!
grigori24 
   

VIP


Wiek: 63
Dołączył: Śro Mar 02, 2011 22:23
Posty: 2743
Skąd: Poznań

PostWysłany: Pon Cze 10, 2013 8:17    Temat postu: Re: Hulajnoga

Niech Pan to powieli we wszystkich tematach , ponieważ nie wszyscy czytają wszystkie tematy. Hyhy
_________________
https://www.facebook.com/pages/Grzegorz-Maciejewski-Radny-Osiedla-G%C5%82%C3%B3wna/341031836106015
Pozdrawiam Grzegorz.
10209190
punktG 
   

Forumowicz


Wiek: 84
Dołączył: Pon Sie 13, 2012 22:38
Posty: 163
Skąd: Poznań

PostWysłany: Pon Cze 10, 2013 8:22    Temat postu: Re: Hulajnoga

Użytkowniku 1234- coś Ci źle idzie czytanie, Grzegorz nie narzekał na dzieci więc chybiłeś z uwagą, a jeżeli chodzi o darcie mordy to stoję za Grzegorzem murem, inaczej tego nazwać nie można, i jeżeli ktoś drze swoją niewyparzoną mordę o 2 w nocy i po dobroci do niego nie dociera to trzeba pałę w inny sposób uspokajać, i możesz sobie pisać co chcesz ale jeżeli chodzi o takie zachowania to ja będę pierwszym tępicielem na tym osiedlu!
pozdrawiam
grigori24 
   

VIP


Wiek: 63
Dołączył: Śro Mar 02, 2011 22:23
Posty: 2743
Skąd: Poznań

PostWysłany: Pon Cze 10, 2013 8:31    Temat postu: Re: Hulajnoga

Dzięki punktG Smile

Myślę że można się bawić głośno , mało tego powiadomić sąsiadów że będzie impreza , wszystko idzie załatwić ale są pewne granice przyzwoitości i pewnie wtedy nie będzie problemów wiem sam kiedyś byłem młody ale tak się nie zachowywałem , mam szacunek dla innych ale no tak byłem wychowywany w złym komunistycznym systemie .

_________________
https://www.facebook.com/pages/Grzegorz-Maciejewski-Radny-Osiedla-G%C5%82%C3%B3wna/341031836106015
Pozdrawiam Grzegorz.
10209190
JoannaWeronika 
   

Stały bywalec


Wiek: 51
Dołączył: Nie Lip 22, 2012 15:50
Posty: 88
Skąd: Poznań-Rataje

PostWysłany: Wto Lip 16, 2013 18:51    Temat postu: Re: Hulajnoga

Dzień dobry Very Happy
Razem z moją nastoletnią córką obserwujemy forum od czerwca zeszłego roku ( czasami się nawet wtrącimy Zawstydzony ) i jesteśmy pełne uznania wobec zaangażowania Pana Grzegorza w sprawy mające na celu ułatwienie życia na Osiedlu. Uważam, że Pan Grzegorz wnosi dużo pozytywnej energii, zwraca uwagę na sprawy, które innym umykają w codziennym zabieganiu.
Nie rozumiem skąd te pretensje - bardzo lubię posty Pana Grzegorza i mam nadzieję, że nie zamknie się Pan w forum przeznaczonym tylko dla I Etapu - ja jestem z II i też bym chciała takiego Pana Grzegorza u nas. Kochani Sąsiedzi z I Etapu - doceniajcie Skarb jaki macie bo Go Wam podkradniemy!
A za bieżące zdjęcia z budowy gorące podziękowania Panie Grzegorzu - poświęcił Pan swój czas by je zrobić i obrobić a nie musiał Pan - i właśnie za to dziękuję Razz
Pozdrawiam Pana Grzegorza i wszystkich drogich Sąsiadów z I Etapu.
I tych z II też Razz
korkajorka 
   

Zaglądajacy


Dołączył: Pią Gru 08, 2017 13:37
Posty: 13
Skąd: Poznania

PostWysłany: Pią Gru 08, 2017 13:47    Temat postu: Re: Pogaduchy między sąsiadami

DanielPoznan napisał:
A ja pozdrawiam rodziców którzy kupili dziecku hulajnogę która gra podczas jazdy w kólko jedną i tą samą melodię ...


Cudownie jest obudzić się w sobote o 8 rano i słuchac tego do południa.


hahaVery Happy Twój wpis kojarzy mi się z Dniem ŚwiraSmile Oczywiście współczuje, złych odgłosów, ale jakoś tak mi się skojarzyło Smile
Odpowiedz do tematu Strona 3 z 3 Idź do strony Poprzednia    1, 2, 3
Zobacz poprzedni temat :: Zobacz następny temat


 
Możesz pisać nowe tematy
Możesz odpowiadać w tematach
Możesz zmieniać swoje posty
Możesz usuwać swoje posty
Możesz głosować w ankietach

Portal www.MojeOsiedle.pl nie ponosi odpowiedzialności za treść wypowiedzi zamieszczanych przez użytkowników serwisu. Osoby zamieszczające wypowiedzi naruszające prawo lub prawem chronione dobra osób trzecich mogą ponieść z tego tytułu odpowiedzialność karną lub cywilną.
Copyright © www.MojeOsiedle.pl 2001-2024   Forum Dyskusyjne MOJE OSIEDLE, DZIELNICA i MIASTO
Załóż forum  |   Kontakt  |   O nas  |   Regulamin   |  Reklama