portal osiedli, dzielnic i miast

Poznań Osiedle Na Smolnej - Forum

Pogaduchy z sąsiadami - bez wychodzenia z domu!
Primary Navigation


FAQFAQ    SzukajSzukaj    ProfilProfil    Zaloguj się, by sprawdzić wiadomościZaloguj się, by sprawdzić wiadomości    RejestrujRejestruj    ZalogujZaloguj   
www.MojeOsiedle.pl » Bezpieczeństwo » Forum » Kradzież roweu
Napisz nowy temat Zobacz poprzedni temat :: Zobacz następny temat     

Kradzież roweu

     Odpowiedz do tematu    
Autor Wiadomość
andalle 
   

Nowy na forum


Wiek: 33
Dołączył: Pon Lip 01, 2013 1:15
Posty: 2
Skąd: Poznań

PostWysłany: Pon Lip 01, 2013 1:25    Temat postu: Kradzież roweu

Witam !

Chciałem poinformować, że w nocy z 19 na 20 czerwca ktoś ukradł mi rower przypięty przed klatką schodową od strony ulicy Hlonda. Jeżeli ktoś zauważył coś podejrzanego proszę o kontakt. Jednocześnie pragnę przestrzec przed zostawianiem tam jednośladów bo jak widać nie najlepiej się to kończy Wink

Przy okazji pragnę zaapelować o jak najszybsze rozwiązanie kwestii monitorigu ! Chociażby w ilości 4 kamer z każdej strony budynku, myślę, że podniosłoby to znacząco bezpieczeństwo, gdyż na chwilę obecną jak widać jest to jedyna pewna forma podniesienia bezpieczeństwa. pozdrawiam
KrisLu 
   

Zaglądajacy


Dołączył: Śro Gru 28, 2011 13:32
Posty: 11
Skąd: Łódź

PostWysłany: Pon Lip 01, 2013 21:18    Temat postu: Re: Kradzież roweu

andalle napisał:
Witam !

Chciałem poinformować, że w nocy z 19 na 20 czerwca ktoś ukradł mi rower przypięty przed klatką schodową od strony ulicy Hlonda. Jeżeli ktoś zauważył coś podejrzanego proszę o kontakt. Jednocześnie pragnę przestrzec przed zostawianiem tam jednośladów bo jak widać nie najlepiej się to kończy Wink

Przy okazji pragnę zaapelować o jak najszybsze rozwiązanie kwestii monitorigu ! Chociażby w ilości 4 kamer z każdej strony budynku, myślę, że podniosłoby to znacząco bezpieczeństwo, gdyż na chwilę obecną jak widać jest to jedyna pewna forma podniesienia bezpieczeństwa. pozdrawiam


Witam,
Bardzo przykro mi to słyszeć i współczuje utraty jednośladu. Czy możesz podać jakieś szczegóły co to był za rower i czy zostało to zgłoszone, czy jakąś informację ochrona Ci udzieliła że ktoś opuszczał osiedle na rowerze. Wiem że nikt na to nie zwraca uwagi z ochrony kto wychodzi z rowerem czy bez ale może ktoś coś zapamiętał? Może zgłoś to na Policję, która wzdłuż Hlonda ma monitoring i może coś zostało nagrane?
Jak masz jakieś zdjęcia, to umieść na forum a ja mam znajomych w ruchu ogólnopolskim rowerowym i może gdzieś się znajdzie.
Pozdrawiam,
K.
andalle 
   

Nowy na forum


Wiek: 33
Dołączył: Pon Lip 01, 2013 1:15
Posty: 2
Skąd: Poznań

PostWysłany: Wto Lip 02, 2013 17:26    Temat postu: Re: Kradzież roweu

Dzięki za odpowiedź i zainteresowanie Smile
Oczywiście zgłosiłem sprawę na policję ale rower już pewnie od dawna jest poza Poznaniem więc liczę na jakieś niewiarygodne szczęście co najwyżej co do monitoringu na hlonda nie byli zainteresowani przeglądaniem Wink
Nasz ukochany Pan ochroniarz widział jak 3 osoby kręciły się w nocy wokół budynku nawet specjalnie ich pilnował i wpisał to do książki ale widocznie znaleźli jakiś sposób ;/ Wstawiam zdjęcie roweru był taki sam z tym, że zamiast srebrenego koloru występował czerwony.
Jeszcze raz dzięki Smile



i-haibike-power-2008.jpg

i-haibike-power-2008.jpg


haniaoys 
   

Bywalec


Wiek: 42
Dołączył: Nie Gru 08, 2019 20:37
Posty: 43
Skąd: haniaoys

PostWysłany: Pon Gru 09, 2019 11:23    Temat postu: Re: Kradzież roweu

hejka
Odpowiedz do tematu Strona 1 z 1
Zobacz poprzedni temat :: Zobacz następny temat


 
Możesz pisać nowe tematy
Możesz odpowiadać w tematach
Możesz zmieniać swoje posty
Możesz usuwać swoje posty
Możesz głosować w ankietach

Portal www.MojeOsiedle.pl nie ponosi odpowiedzialności za treść wypowiedzi zamieszczanych przez użytkowników serwisu. Osoby zamieszczające wypowiedzi naruszające prawo lub prawem chronione dobra osób trzecich mogą ponieść z tego tytułu odpowiedzialność karną lub cywilną.
Copyright © www.MojeOsiedle.pl 2001-2024   Forum Dyskusyjne MOJE OSIEDLE, DZIELNICA i MIASTO
Załóż forum  |   Kontakt  |   O nas  |   Regulamin   |  Reklama