portal osiedli, dzielnic i miast

Poznań Osiedle Na Smolnej - Forum

Pogaduchy z sąsiadami - bez wychodzenia z domu!
Primary Navigation


FAQFAQ    SzukajSzukaj    ProfilProfil    Zaloguj się, by sprawdzić wiadomościZaloguj się, by sprawdzić wiadomości    RejestrujRejestruj    ZalogujZaloguj   
www.MojeOsiedle.pl » I - II - III Etap Osiedla Na Smolnej » Forum » Odbiory mieszkań
Napisz nowy temat Zobacz poprzedni temat :: Zobacz następny temat     

Odbiory mieszkań

Idź do strony Poprzednia    1, 2, 3, 4, 5, 6, 7, 8, 9    Następna     Odpowiedz do tematu    
Autor Wiadomość
mmatys85 
   

Bywalec


Wiek: 39
Dołączył: Wto Lis 25, 2014 2:00
Posty: 28
Skąd: Poznań

PostWysłany: Wto Wrz 15, 2015 18:33    Temat postu: Re: Odbiory mieszkań

Ale sposób w jaki Budimex o nich informuje uważam za skandaliczny !!! Sms z informacją, że w dniu ostatniej raty nie dostali płatności ? Nawet nie dostałem nic do skrzynki ale już pieją , że spóźniam się z płatnością ? Żenada i tyle.
adadzi16 
   

Nowy na forum


Wiek: 34
Dołączył: Czw Lip 30, 2015 21:34
Posty: 4
Skąd: Poznań

PostWysłany: Czw Wrz 17, 2015 15:07    Temat postu: Re: Odbiory mieszkań

Budimex przepraszal jako ze byl to jakis blad systemowy Wink

Ja na szczescie mam nadplate ;P
paulina_miel 
   

Nowy na forum


Wiek: 37
Dołączył: Pon Paź 12, 2015 16:53
Posty: 1
Skąd: Kębłowo

PostWysłany: Pon Paź 12, 2015 17:04    Temat postu: Re: Odbiory mieszkań

nelka1111 napisał:
Mika76 napisał:
Witam, dostałam informację że pierwsze odbiory mieszkań Smolna III etap mają być w połowie listopada. Kontaktowałam się z firmą Bora Bud ta która polecają forumowicze. Ponoć jak sie zbierze kilka mieszkań to cena będzie niższa czy ktoś reflektuje na taki układ. Bo ja na pewno skorzystam z ich usług........Bo warto co potwierdzają opinie forumowiczów.


Na nowym forum smolna13.pl zbierani są chętni do odbioru przy pomocy firma Bora Bud. Radzę się tam zarejestrować, bo zebrało się już chyba kilkanaście mieszkań, więc z pewnością uda się wynegocjować tę korzystniejszą cenę za odbiór Smile pozdrawiam



Witam,

Jestem nowym użytkownikiem forum i jednocześnie posiadaczką mieszkania na smolnej 13c. Interesowałaby mnie kwestia odbioru mieszkania przy pomocy firmy. Piszecie tutaj o zarejestrowaniu się na nowym forum, gdyż tam są wszelkie informacje na ten temat...tak też zrobiłam, z tym że nie dotarłam na tamtym forum do takich informacji. Będę wdzięczna za jakąkolwiek pomoc i wskazówki jak dotrzeć do tych informacji tutaj lub na tym drugim forum.

Tym bardziej, że jest to kwestia czasowa, ponieważ do nas dzwonili z budimexu i umówili termin odbioru mieszkania już na 21 października.
RenaLFC 
   

Forumowicz


Dołączył: Wto Lip 15, 2014 18:13
Posty: 108
Skąd: Poznań

PostWysłany: Pon Paź 12, 2015 17:17    Temat postu: Re: Odbiory mieszkań

Po prostu dzwonisz do firmy bora bud i powolujesz sie na odbior grupowy na smolnej oni powinni wiedziec o co chodzi i podajesz swoj termin odbioruSmile umawiasz sie i tyle
nelka1111 
   

Stały bywalec


Dołączył: Pon Paź 27, 2014 10:54
Posty: 56
Skąd: wlkp

PostWysłany: Wto Paź 13, 2015 13:32    Temat postu: Re: Odbiory mieszkań

Cytat:
Witam,

Jestem nowym użytkownikiem forum i jednocześnie posiadaczką mieszkania na smolnej 13c. Interesowałaby mnie kwestia odbioru mieszkania przy pomocy firmy. Piszecie tutaj o zarejestrowaniu się na nowym forum, gdyż tam są wszelkie informacje na ten temat...tak też zrobiłam, z tym że nie dotarłam na tamtym forum do takich informacji. Będę wdzięczna za jakąkolwiek pomoc i wskazówki jak dotrzeć do tych informacji tutaj lub na tym drugim forum.

Tym bardziej, że jest to kwestia czasowa, ponieważ do nas dzwonili z budimexu i umówili termin odbioru mieszkania już na 21 października.


Aby mieć dostęp do wszystkich wątków poruszanych na tamtym forum, musisz się uwiarygodnić, gdyż dostęp do tamtego forum mają tylko i wyłącznie mieszkańcy trzech etapów. Skontaktuj się z administratorem poprzez e-mail i przeskanuj cokolwiek, co potwierdzi, że jesteś właścicielką mieszkania Smile wówczas otrzymasz dedykowany kod, który pozwoli na dostęp do wszystkich informacji na forum.
nikita20201 
   

Zaglądajacy


Dołączył: Pon Gru 22, 2014 15:49
Posty: 19
Skąd: Poznań

PostWysłany: Sob Paź 17, 2015 16:41    Temat postu: Re: Odbiory mieszkań

Na tym alternatywnym forum ktoś się minął z powołaniem i chyba nikt tam nie rozumie czym jest ochrona danych osobowych. Ale jest spisek jest impreza Smile
Karolina_Piotr 
   

Forumowicz


Dołączył: Wto Gru 04, 2012 13:43
Posty: 156
Skąd: Na Smolnej

PostWysłany: Sob Paź 17, 2015 20:29    Temat postu: Re: Odbiory mieszkań

nikita20201 napisał:
Na tym alternatywnym forum ktoś się minął z powołaniem i chyba nikt tam nie rozumie czym jest ochrona danych osobowych. Ale jest spisek jest impreza Smile


Widzę, że masz problem ze zrozumieniem motta forum Smolna13.pl "tylko dla mieszkańców".
Aga_Pawel 
   

Bywalec


Dołączył: Nie Gru 30, 2012 10:10
Posty: 41
Skąd: Poznań

PostWysłany: Sob Paź 17, 2015 20:45    Temat postu: Re: Odbiory mieszkań

nikita20201 napisał:
Na tym alternatywnym forum ktoś się minął z powołaniem i chyba nikt tam nie rozumie czym jest ochrona danych osobowych. Ale jest spisek jest impreza Smile


Rejestracja na forum jest dobrowolna Exclamation
sandra106 
   

Początkujacy


Wiek: 32
Dołączył: Nie Paź 18, 2015 13:18
Posty: 8
Skąd: Poznań-Smolna

PostWysłany: Nie Paź 18, 2015 13:22    Temat postu: Re: Odbiory mieszkań

paulina_miel napisał:
nelka1111 napisał:
Mika76 napisał:
Witam, dostałam informację że pierwsze odbiory mieszkań Smolna III etap mają być w połowie listopada. Kontaktowałam się z firmą Bora Bud ta która polecają forumowicze. Ponoć jak sie zbierze kilka mieszkań to cena będzie niższa czy ktoś reflektuje na taki układ. Bo ja na pewno skorzystam z ich usług........Bo warto co potwierdzają opinie forumowiczów.


Na nowym forum smolna13.pl zbierani są chętni do odbioru przy pomocy firma Bora Bud. Radzę się tam zarejestrować, bo zebrało się już chyba kilkanaście mieszkań, więc z pewnością uda się wynegocjować tę korzystniejszą cenę za odbiór Smile pozdrawiam



Witam,

Jestem nowym użytkownikiem forum i jednocześnie posiadaczką mieszkania na smolnej 13c. Interesowałaby mnie kwestia odbioru mieszkania przy pomocy firmy. Piszecie tutaj o zarejestrowaniu się na nowym forum, gdyż tam są wszelkie informacje na ten temat...tak też zrobiłam, z tym że nie dotarłam na tamtym forum do takich informacji. Będę wdzięczna za jakąkolwiek pomoc i wskazówki jak dotrzeć do tych informacji tutaj lub na tym drugim forum.

Tym bardziej, że jest to kwestia czasowa, ponieważ do nas dzwonili z budimexu i umówili termin odbioru mieszkania już na 21 października.


Witam,

Czyli odbiory mieszkań juz sie odbywają?
Ja próbuje od jakiegoś czasu wyciągnąć informację od dewelopera kiedy rozpocznie się oddawanie mieszkań i ciągle nikt nic nie wie...
W jakiej kolejności będą odbywać się odbiory, już coś wiadomo??
Pozdrawiam Smile
kambos 
   

Zaglądajacy


Dołączył: Śro Kwi 15, 2015 7:41
Posty: 13
Skąd: siedlce

PostWysłany: Nie Paź 18, 2015 19:55    Temat postu: Re: Odbiory mieszkań

Mam odbiór mieszkania umówiony na 26 października. w tygodniu zadzwoniłem do Budimexu i sam byłem zaskoczony bo pani po drugiej stronie na moje pytanie kiedy można spodziewać sie odbiorów mówi " mogę panu zaproponować 26 października". Trochę dziwne ze samemu trzeba dzwonić .
sandra106 
   

Początkujacy


Wiek: 32
Dołączył: Nie Paź 18, 2015 13:18
Posty: 8
Skąd: Poznań-Smolna

PostWysłany: Nie Paź 18, 2015 23:03    Temat postu: Re: Odbiory mieszkań

Witam,

kurcze to nieladnie z ich strony, poniewaz jak ostatnio dzwonilam, ok tygodnia temu mowili mi ze mają czas do marca a o wczesniejszym odbiorze nic nie wiedzą. Zatem jutro będę tam dzwonić.

Czy orientuje się ktoś na czym ten odbiór polega? kiedy otrzymam klucze i czy jeszcze jakieś wpłaty trzeba będzie uiścić?

Pozdrawiam
sandra106 
   

Początkujacy


Wiek: 32
Dołączył: Nie Paź 18, 2015 13:18
Posty: 8
Skąd: Poznań-Smolna

PostWysłany: Pon Paź 19, 2015 18:19    Temat postu: Re: Odbiory mieszkań

Witam,

Faktycznie są już odbiory mieszkan w 13C dzis wyznaczono mi odbior na 29 pazdziernika. Czy jest jakas firma zajmujaca sie pomaca przy odbiorze ze znizka dla smolne? Ktos cos o tym pisal. Ja znalazlam firme ktora zrobi mi to za 190zl nie wiem czy to duzo...?
rudyozi 
   

Początkujacy


Wiek: 37
Dołączył: Wto Kwi 14, 2015 11:36
Posty: 6
Skąd: POZNAŃ

PostWysłany: Wto Paź 20, 2015 10:08    Temat postu: Re: Odbiory mieszkań

Witam ja mam odbior na 27 ciekwe czy. Faktycznie odbiore
😛 co do firmy odbierajacej mieszkania to na forum piszą o Bora Bud dzwonisz mowisz ze ze smolnej grupowy odbior i chyba otrzymujesz zniżke. Powodzenia 😊
Paolka 
   

Nowy na forum


Wiek: 34
Dołączył: Czw Lut 12, 2015 13:09
Posty: 2
Skąd: Swarzędz

PostWysłany: Śro Paź 21, 2015 8:49    Temat postu: Re: Odbiory mieszkań

Gdy ja zadzowniłam do Budimexu 01.10 twierdzili iż jeszcze nic nie wiedzą na temat odbiorów mieszkań, ponieważ nie mają jeszcze odbioru budynku. Gdy na forum wyczytałam iż ludzie mają już terminy odbiorów zadzwoniłam do Budimexu (13.10). bardzo niesympatyczna Pani ogłosiła mi iż "mogłam napisać wniosek do zarządu o wcześniejszy odbiór mieszkania" i wtedy była bym na początku listy. Po około 15 minutach zadzwonił do mnie Pan i umówił sie ze mna na odbiór na 26.10. Po czym 2 dni pożniej zadzowniła Pani z Budimexu, która "chciałaby sie ze mna umówić na odbiór mieszkania na 23.10". Kompletny bałagan i brak szacunku dla klienta.
sandra106 
   

Początkujacy


Wiek: 32
Dołączył: Nie Paź 18, 2015 13:18
Posty: 8
Skąd: Poznań-Smolna

PostWysłany: Śro Paź 21, 2015 9:18    Temat postu: Re: Odbiory mieszkań

Paolka napisał:
Gdy ja zadzowniłam do Budimexu 01.10 twierdzili iż jeszcze nic nie wiedzą na temat odbiorów mieszkań, ponieważ nie mają jeszcze odbioru budynku. Gdy na forum wyczytałam iż ludzie mają już terminy odbiorów zadzwoniłam do Budimexu (13.10). bardzo niesympatyczna Pani ogłosiła mi iż "mogłam napisać wniosek do zarządu o wcześniejszy odbiór mieszkania" i wtedy była bym na początku listy. Po około 15 minutach zadzwonił do mnie Pan i umówił sie ze mna na odbiór na 26.10. Po czym 2 dni pożniej zadzowniła Pani z Budimexu, która "chciałaby sie ze mna umówić na odbiór mieszkania na 23.10". Kompletny bałagan i brak szacunku dla klienta.


Witam,

Tez tak mialam... Rowniez zauwazylam ze w momencie dopiecia formalnosci zwiazanych z kupnem w jednej chwili wszyscy z biura- ladnie
mowiac mieli gdzies moja pytania i watpliwosci. Ciekawe dlaczego Very Happy
Odpowiedz do tematu Strona 8 z 9 Idź do strony Poprzednia    1, 2, 3, 4, 5, 6, 7, 8, 9    Następna
Zobacz poprzedni temat :: Zobacz następny temat


 
Możesz pisać nowe tematy
Możesz odpowiadać w tematach
Możesz zmieniać swoje posty
Możesz usuwać swoje posty
Możesz głosować w ankietach

Portal www.MojeOsiedle.pl nie ponosi odpowiedzialności za treść wypowiedzi zamieszczanych przez użytkowników serwisu. Osoby zamieszczające wypowiedzi naruszające prawo lub prawem chronione dobra osób trzecich mogą ponieść z tego tytułu odpowiedzialność karną lub cywilną.
Copyright © www.MojeOsiedle.pl 2001-2024   Forum Dyskusyjne MOJE OSIEDLE, DZIELNICA i MIASTO
Załóż forum  |   Kontakt  |   O nas  |   Regulamin   |  Reklama