portal osiedli, dzielnic i miast

Poznań Osiedle Na Smolnej - Forum

Pogaduchy z sąsiadami - bez wychodzenia z domu!
Primary Navigation


FAQFAQ    SzukajSzukaj    ProfilProfil    Zaloguj się, by sprawdzić wiadomościZaloguj się, by sprawdzić wiadomości    RejestrujRejestruj    ZalogujZaloguj   
www.MojeOsiedle.pl » I - II - III Etap Osiedla Na Smolnej » Forum » Odbiory mieszkań
Napisz nowy temat Zobacz poprzedni temat :: Zobacz następny temat     

Odbiory mieszkań

Idź do strony Poprzednia    1, 2, 3, 4, 5, 6, 7, 8, 9    Następna     Odpowiedz do tematu    
Autor Wiadomość
Karolina_Piotr 
   

Forumowicz


Dołączył: Wto Gru 04, 2012 13:43
Posty: 156
Skąd: Na Smolnej

PostWysłany: Pią Lut 14, 2014 12:51    Temat postu: Re: Odbiory mieszkań

Nam powiedziano, że wszystkie takie rzeczy zostaną naprawione za 3 lata bo teraz to nie ma sensu a jak zrobisz na własną rękę i znów pęknie to Ci tego nie uznają..... Budynek musi pracować przecież dopiero co go wybudowali ....
smolina998 
   

Stały bywalec


Wiek: 37
Dołączył: Nie Mar 10, 2013 16:15
Posty: 59
Skąd: Poznań

PostWysłany: Pią Lut 14, 2014 20:04    Temat postu: Re: Odbiory mieszkań

Karolina_Piotr napisał:
Nam powiedziano, że wszystkie takie rzeczy zostaną naprawione za 3 lata bo teraz to nie ma sensu a jak zrobisz na własną rękę i znów pęknie to Ci tego nie uznają..... Budynek musi pracować przecież dopiero co go wybudowali ....

poza tym czeka nas budowa kolejnego(lub kolejnych) etapow a co za tym idzie zwiazane z tym drgania, ktore raczej nie wplyna pozytywnie na obecny stan a po zimie budynek zacznie sobie osiadac (o ile wlasnioe nie zaczyna) i modlmy sie(bo kosciol blisko) by nie pekl nam blok w pol Very Happy
Karolina_Piotr 
   

Forumowicz


Dołączył: Wto Gru 04, 2012 13:43
Posty: 156
Skąd: Na Smolnej

PostWysłany: Pią Lut 14, 2014 21:17    Temat postu: Re: Odbiory mieszkań

smolina998 napisał:
Karolina_Piotr napisał:
Nam powiedziano, że wszystkie takie rzeczy zostaną naprawione za 3 lata bo teraz to nie ma sensu a jak zrobisz na własną rękę i znów pęknie to Ci tego nie uznają..... Budynek musi pracować przecież dopiero co go wybudowali ....

poza tym czeka nas budowa kolejnego(lub kolejnych) etapow a co za tym idzie zwiazane z tym drgania, ktore raczej nie wplyna pozytywnie na obecny stan a po zimie budynek zacznie sobie osiadac (o ile wlasnioe nie zaczyna) i modlmy sie(bo kosciol blisko) by nie pekl nam blok w pol Very Happy


Ten kościół to niech koniecznie szybko zasłonią mam okna na wprost a te dzwony ... ?? :
Aga149 
   

Forumowicz


Wiek: 38
Dołączył: Pią Lip 05, 2013 22:05
Posty: 147
Skąd: Poznań - Jeżyce

PostWysłany: Pią Lut 14, 2014 21:17    Temat postu: Re: Odbiory mieszkań

to może i lepiej, wtedy może w ciągu tych trzech lat osiądzie na stałe i na wszelkie naprawy załapie się budimex. Obecnie gdzie mieszkam 3 lata minęło - naprawa była i pęka dalej, wprawdzie w dużo mniejszym stopniu, ale pęka.
ginko75 
   

Forumowicz


Wiek: 48
Dołączył: Sob Lis 10, 2012 14:45
Posty: 120
Skąd: Poznań

PostWysłany: Pią Lut 14, 2014 21:23    Temat postu: Re: Odbiory mieszkań

A jak wygląda z pęknięciami budynek 13a.
Już ponad 2 lata stoi i nie słyszę o problemach z pęknięciami.
Czyżby mają grubsze fundamenty?
smolina998 
   

Stały bywalec


Wiek: 37
Dołączył: Nie Mar 10, 2013 16:15
Posty: 59
Skąd: Poznań

PostWysłany: Sob Lut 15, 2014 15:24    Temat postu: Re: Odbiory mieszkań

Karolina_Piotr napisał:
smolina998 napisał:
Karolina_Piotr napisał:
Nam powiedziano, że wszystkie takie rzeczy zostaną naprawione za 3 lata bo teraz to nie ma sensu a jak zrobisz na własną rękę i znów pęknie to Ci tego nie uznają..... Budynek musi pracować przecież dopiero co go wybudowali ....

poza tym czeka nas budowa kolejnego(lub kolejnych) etapow a co za tym idzie zwiazane z tym drgania, ktore raczej nie wplyna pozytywnie na obecny stan a po zimie budynek zacznie sobie osiadac (o ile wlasnioe nie zaczyna) i modlmy sie(bo kosciol blisko) by nie pekl nam blok w pol Very Happy


Ten kościół to niech koniecznie szybko zasłonią mam okna na wprost a te dzwony ... ?? :

ja tez Very Happy
adadzi16 
   

Nowy na forum


Wiek: 33
Dołączył: Czw Lip 30, 2015 21:34
Posty: 4
Skąd: Poznań

PostWysłany: Pon Sie 03, 2015 17:38    Temat postu: Re: Odbiory mieszkań

Witam serdecznie Wink

Na wstepie chcialem sie przywitac bo jest to moj pierwszy post Wink
Bede (mam nadzieje) szczesliwym posiadaczem mieszkania w budynku 13C.

Zwracam sie wiec do wszystkich osob ktore zakupily mieszkania w tym bloku.

Z uwagi ze budowa pomalu dobiega konca, czas zaczac myslec i oczekiwac odbioru mieszkania.

Mam namysli firmy ktore specjalizuja sie w tym temacie. Osobiscie znam sie na budowlance ale nigdy nie bralem udzialu w takim "wydarzeniu" i mysle ze warto byloby sie wesprzec i skorzystac z oferty fachowcow.

Stad tez kieruje pytanie do zainteresowanych i majac juz kilku chetnych zrobie rozeznanie jaka kwote mozna wynegocjowac dla wiekszej ilosci osob.
Wiedze jaka posiadam to ze wynajecie firmy do takiego odbioru to koszt ok 150zl takze mysle ze warto rozwazyc bo to nie sa duze pieniadze a mamy pewnosc ze odbior bedzie zrobiony fachowo.

Czekam w takim razie na odzew od osob ktore sa zainteresowane i odwiedzaja forum i bedziemy dzialac.

Pozdrawiam Adam
nelka1111 
   

Stały bywalec


Dołączył: Pon Paź 27, 2014 10:54
Posty: 56
Skąd: wlkp

PostWysłany: Wto Sie 04, 2015 12:54    Temat postu: Re: Odbiory mieszkań

Witaj Sąsiedzie!
też mam mieszkanie w 13c. Proponuję Ci jednak rejestrację na drugim naszym forum, które nie jest tak łatwo dostępne dla osób z zewnątrz jak to forum: http://smolna13.pl/.
Wątek firmy do odbioru mieszkania też został już tam poruszony. Większość mówiła o firmia Bora Bud (nie wiem czy tak się to pisze), w każdym razie znajdziesz tam cenne informacje z osiedla.
Pozdrawiam
adadzi16 
   

Nowy na forum


Wiek: 33
Dołączył: Czw Lip 30, 2015 21:34
Posty: 4
Skąd: Poznań

PostWysłany: Wto Sie 04, 2015 18:21    Temat postu: Re: Odbiory mieszkań

Tak zarejestrowałem się na tym forum ale nie znalazłem takiego tematu :-/
Zakładam w takim razie nowy temat, najwyżej administrator to przeniesie Wink
Co do firmy to właśnie byłem u nich na stronie i tak jak pisałem koszt jest 150 jeżeli zdeklaruje się 10 mieszkań/osób
mlodyy1992 
   

Początkujacy


Wiek: 31
Dołączył: Wto Mar 10, 2015 0:30
Posty: 6
Skąd: Poznań

PostWysłany: Wto Wrz 08, 2015 18:56    Temat postu: Re: Odbiory mieszkań

Witam,
Czy ktoś ma informacje kiedy odbędą się odbiory mieszkań?
kambos 
   

Zaglądajacy


Dołączył: Śro Kwi 15, 2015 7:41
Posty: 13
Skąd: siedlce

PostWysłany: Pią Wrz 11, 2015 8:58    Temat postu: Re: Odbiory mieszkań

Dostał juz ktoś informację dotyczącą obmiarów po wykonawczych ??
Mika76 
   

Nowy na forum


Dołączył: Pon Wrz 07, 2015 12:39
Posty: 2
Skąd: Poznań, Wielkopolskie

PostWysłany: Pią Wrz 11, 2015 16:31    Temat postu: Re: Odbiory mieszkań

Witam, dostałam informację że pierwsze odbiory mieszkań Smolna III etap mają być w połowie listopada. Kontaktowałam się z firmą Bora Bud ta która polecają forumowicze. Ponoć jak sie zbierze kilka mieszkań to cena będzie niższa czy ktoś reflektuje na taki układ. Bo ja na pewno skorzystam z ich usług........Bo warto co potwierdzają opinie forumowiczów.
mmatys85 
   

Bywalec


Wiek: 39
Dołączył: Wto Lis 25, 2014 2:00
Posty: 28
Skąd: Poznań

PostWysłany: Sob Wrz 12, 2015 12:27    Temat postu: Re: Odbiory mieszkań

Obmiary pewnie wyślą hurtowo do wszystkich . A informacja o odbiorach w połowie listopada to od Budimexu ?
nelka1111 
   

Stały bywalec


Dołączył: Pon Paź 27, 2014 10:54
Posty: 56
Skąd: wlkp

PostWysłany: Sob Wrz 12, 2015 12:57    Temat postu: Re: Odbiory mieszkań

Mika76 napisał:
Witam, dostałam informację że pierwsze odbiory mieszkań Smolna III etap mają być w połowie listopada. Kontaktowałam się z firmą Bora Bud ta która polecają forumowicze. Ponoć jak sie zbierze kilka mieszkań to cena będzie niższa czy ktoś reflektuje na taki układ. Bo ja na pewno skorzystam z ich usług........Bo warto co potwierdzają opinie forumowiczów.


Na nowym forum smolna13.pl zbierani są chętni do odbioru przy pomocy firma Bora Bud. Radzę się tam zarejestrować, bo zebrało się już chyba kilkanaście mieszkań, więc z pewnością uda się wynegocjować tę korzystniejszą cenę za odbiór Smile pozdrawiam
Laurenth 
   

Zaglądajacy


Dołączył: Nie Gru 14, 2014 17:29
Posty: 20
Skąd: Poznań

PostWysłany: Wto Wrz 15, 2015 12:53    Temat postu: Re: Odbiory mieszkań

Jak się zalogujecie do panelu klienta (https://portal.budimex-nieruchomosci.pl/) to na rozliczeniach klienta są już uwzględnione pomiary powykonawcze Smile
Odpowiedz do tematu Strona 7 z 9 Idź do strony Poprzednia    1, 2, 3, 4, 5, 6, 7, 8, 9    Następna
Zobacz poprzedni temat :: Zobacz następny temat


 
Możesz pisać nowe tematy
Możesz odpowiadać w tematach
Możesz zmieniać swoje posty
Możesz usuwać swoje posty
Możesz głosować w ankietach

Portal www.MojeOsiedle.pl nie ponosi odpowiedzialności za treść wypowiedzi zamieszczanych przez użytkowników serwisu. Osoby zamieszczające wypowiedzi naruszające prawo lub prawem chronione dobra osób trzecich mogą ponieść z tego tytułu odpowiedzialność karną lub cywilną.
Copyright © www.MojeOsiedle.pl 2001-2024   Forum Dyskusyjne MOJE OSIEDLE, DZIELNICA i MIASTO
Załóż forum  |   Kontakt  |   O nas  |   Regulamin   |  Reklama