portal osiedli, dzielnic i miast

Poznań Osiedle Na Smolnej - Forum

Pogaduchy z sąsiadami - bez wychodzenia z domu!
Primary Navigation


FAQFAQ    SzukajSzukaj    ProfilProfil    Zaloguj się, by sprawdzić wiadomościZaloguj się, by sprawdzić wiadomości    RejestrujRejestruj    ZalogujZaloguj   
www.MojeOsiedle.pl » Wykańczamy nasze mieszkania » Forum » Polecam dobrą firmę remontowo budowlaną
Napisz nowy temat Zobacz poprzedni temat :: Zobacz następny temat     

Polecam dobrą firmę remontowo budowlaną

Idź do strony 1, 2    Następna     Odpowiedz do tematu    
Autor Wiadomość
matskl 
   

Nowy na forum


Wiek: 44
Dołączył: Czw Sty 16, 2014 17:00
Posty: 1
Skąd: Poznań

PostWysłany: Czw Sty 16, 2014 17:49    Temat postu: Polecam dobrą firmę remontowo budowlaną

Na prawdę godna polecenia Firma wwww.remonciki.pl. Robiła na naszym osiedlu 2 mieszkania, można sprawdzić jej efekty w galerii.

Budowa, Klinkier, Remont, Wykończenie wnętrz, Glazura, Szpachlowanie Bezpyłowe, Adaptacja poddasza
Jacol13 
   

Stały bywalec


Dołączył: Śro Paź 09, 2013 7:39
Posty: 60
Skąd: Poznań

PostWysłany: Czw Sty 16, 2014 19:51    Temat postu: Re: Polecam dobrą firmę remontowo budowlaną

matskl napisał:
Na prawdę godna polecenia Firma wwww.remonciki.pl. Robiła na naszym osiedlu 2 mieszkania, można sprawdzić jej efekty w galerii.

Budowa, Klinkier, Remont, Wykończenie wnętrz, Glazura, Szpachlowanie Bezpyłowe, Adaptacja poddasza


Widać, że "mieszkaniec"/właściciel firmy nawet się nie wysilił i skopiował tekst z własnej strony Kwadratowy
reklama fest Wink
K__I__T 
   

Bywalec


Wiek: 38
Dołączył: Wto Sie 13, 2013 20:16
Posty: 43
Skąd: Poznań

PostWysłany: Czw Sty 30, 2014 23:06    Temat postu: Re: Polecam dobrą firmę remontowo budowlaną

Pomimo autoreklamy wątek jest ciekawy - może ktoś skorzysta Smile my postawiliśmy na sprawdzonych fachowców z polecenia - ściany, prąd, płytki i łazienkę (z montażem wszystkiego) robi nam p. Łukasz Ciszewski (609 29 35 35) - jest duża szansa, że te tematy zamkniemy już w pod koniec przyszłego tygodnia, więc potem możemy tego Pana komuś przekazać Wink szczerze polecam, bo jak na razie (a jesteśmy w połowie roboty) nie mam się do czego przyczepić.

Drugiego fachowca mamy od podłóg - p. Łukasz Bydołek (792 927 002) - to doświadczony parkieciarz, nie ma lepszego fachowca od drewna, ale panele oczywiście też układa Smile zaletą jest profesjonalne sprawdzenie podłoża przed montażem podłogi (nawet paneli), wszelkie pomiary i doradztwo. Nie macie pojęcia ile jest ważnych rzeczy o podłogach, które trzeba wiedzieć by potem nie narzekać, że stukają, pukają i nie wiadomo co jeszcze.

Fachowca od kuchni też mamy z polecenia, ale montaż będzie później, więc póki co nie chwalę Smile
klucha.leniwa 
   

Nowy na forum


Dołączył: Pią Sty 31, 2014 9:48
Posty: 1
Skąd: Poznań-smolna

PostWysłany: Pią Sty 31, 2014 9:56    Temat postu: Re: Polecam dobrą firmę remontowo budowlaną

Zgadza się, być może ktoś szuka ekipy, a lepiej zawsze wziąć z polecenia niż w ciemno (oczywiście o ile to jest faktycznie polecenie a nie autoreklama Wink ) Gdyby ktoś potrzebował ja mogę polecić elektryka. Robił moim znajomym instalację elektryczną w domu jednorodzinnym i byli naprawdę zadowoleni. Gdyby ktoś potrzebował:
Bartosz Flieger - +48665414109
marcin33 
   

Nowy na forum


Dołączył: Pią Wrz 05, 2014 13:10
Posty: 2
Skąd: Poznań

PostWysłany: Pią Wrz 05, 2014 13:13    Temat postu: Re: Polecam dobrą firmę remontowo budowlaną

Pełne aranżacje wnętrz na dobrym poziomie przeprowadza Wojciech Goliński i jego firma remontowa -www.abartremonty.pl . Tutaj bym proponował zlecić coś takiego. Oni istnieją na rynku od 1994 roku, więc nie są z przypadku w branży. Robili mi niedawno cały remont starego domu, wraz z wymianą wszystkich instalacji i jestem mega zadowolony.
masbud 
   

Nowy na forum


Dołączył: Pon Sty 12, 2015 10:33
Posty: 1
Skąd: Poznań

PostWysłany: Pon Sty 12, 2015 10:35    Temat postu: Re: Polecam dobrą firmę remontowo budowlaną

Widzę że nie wszyscy są zadowoleni z Abarta oto linki:
http://forum.gazeta.pl/forum/w,67,146405638,146405638,Abart_wykonczenia_wnetrz_remonty_Poznan.html
Ronin11 
   

Zaawansowany Forumowicz


Dołączył: Czw Sie 15, 2013 12:06
Posty: 367
Skąd: Gdańsk-Centrum

PostWysłany: Sob Mar 28, 2015 11:18    Temat postu: Re: Polecam dobrą firmę remontowo budowlaną

Ja konkretnej firmy nie polecę Razz Mam pytanko - czy ktoś kiedyś korzystał z takiego rozwiązania jak tu http://www.fachowydekarz.pl/index.php/na-rynku/2279-dlugo-oczekiwany-budrank-pl-juz-jest-my-wiemy-jak-dziala.html opisują? Jestem na etapie szukania kogoś do zrobienia łazienek i zastanawiam się czy taka giełda zleceń to dobry pomysł.
jarek033 
   

VIP


Wiek: 35
Dołączył: Wto Gru 30, 2014 9:00
Posty: 4062
Skąd: kraków

PostWysłany: Czw Paź 01, 2015 10:37    Temat postu: Re: Polecam dobrą firmę remontowo budowlaną

Skontaktuj się z Wojciechem Goślińskim w Poznaniu. Jeżeli on czegoś nie będzie mógł zrobić to od ręki ci kogoś poleci za darmo. Facet siedzi w wykończeniówce od ponad dwudziestu lat w mieście. Robił mi już trzy remonty i za każdym razem było taniej. Robi tak, że jest dopięte na ostatni guzik dosłownie wszystko. Nie zostawia też po sofie syfu. Zero dziwnych kosztów, jasne umowy. Naprawdę solidna marka.
punktG 
   

Forumowicz


Wiek: 84
Dołączył: Pon Sie 13, 2012 22:38
Posty: 163
Skąd: Poznań

PostWysłany: Wto Paź 06, 2015 7:30    Temat postu: Re: Polecam dobrą firmę remontowo budowlaną

jakbyście chcieli dobrą firmę montująca podłogi i drzwi to polecam ZIP-Floors Damian Siebert, u mnie zrobili super i w dobrych cenach, z tego co wiem mieli parę montaży na Smolnej
ewus72 
   

Nowy na forum


Wiek: 52
Dołączył: Pon Lis 02, 2015 19:35
Posty: 2
Skąd: poznan

PostWysłany: Pon Lis 02, 2015 19:45    Temat postu: Re: Polecam dobrą firmę remontowo wykonczeniowa

Polecam dobra firme wykonczeniowa . Wykonuja prace fachowo , rzetelnie i maja konkurencyjne ceny. Tel : 572943015 Laughing
jarek033 
   

VIP


Wiek: 35
Dołączył: Wto Gru 30, 2014 9:00
Posty: 4062
Skąd: kraków

PostWysłany: Pią Cze 24, 2016 10:31    Temat postu: Re: Polecam dobrą firmę remontowo budowlaną

W przypadku wykończeniówki to na pewno Abartremonty i p. Gośliński dają radę. Niedawno miałem z firmą kontakt przy okazji remontu klatki schodowej i nie mam się do przyczepić. Praca wykonana w terminie, wszystko solidnie zrobione, po całej robocie posprzątali po sobie, nie było też problemów żeby się rozliczyć.
Anna2017 
   

Początkujacy


Wiek: 43
Dołączył: Nie Lut 26, 2017 22:47
Posty: 5
Skąd: Poznania

PostWysłany: Nie Lut 26, 2017 22:55    Temat postu: Re: Polecam dobrą firmę remontowo budowlaną

Polecam Pana Marka tel 607749316 wykonuje bardzo solidnie wszelkie remonty i wykończenia mieszkań, doradzi ,tez nietypowe projekty, doświadczenie rowniez w Niemczech.Wykonywał już parę mieszkań na Smolnej, zna układ mieszkan. Bardzo solidny i ceny też konkurencyjne polecam warto! Pan Marek tel. 607749316 .
Ursa32321 
   

Forumowicz


Wiek: 38
Dołączył: Sob Lut 06, 2016 17:33
Posty: 152
Skąd: Szczecin

PostWysłany: Wto Maj 23, 2017 12:12    Temat postu: Re: Polecam dobrą firmę remontowo budowlaną

Firma Decor Poznań swiadczy usługi remontowe poznań i okolice. Zerknijcie sobie na ich stronę. Ogólnie pracowników mają naprawdę solidnych.
Lara1978 
   

Forumowicz


Wiek: 39
Dołączył: Nie Wrz 10, 2017 19:47
Posty: 105
Skąd: Poznań

PostWysłany: Nie Wrz 10, 2017 19:51    Temat postu: Re: Polecam dobrą firmę remontowo budowlaną

A macie już kogoś do pomocy w urządzaniu mieszkania? Bo jak nie to mogę polecić firmę. Znajdziecie tam profesjonalnych projektantów, którzy podpowiedzą Wam, w jaki sposób urządzić mieszkanie, żeby wyglądało oryginalnie i stylowo. Dzięki temu bez większego wysiłku będziecie mieć piękne mieszkanie, urządzone ze smakiem, według najnowszych trendów. Dla mnie taka pomoc jest nieoceniona, bo sama kompletnie nie potrafię dobrać wszystkiego żeby ze sobą dobrze współgrało.
kaska999 
   

VIP


Dołączył: Pon Lis 09, 2015 19:53
Posty: 769
Skąd: Wawa

PostWysłany: Pon Maj 07, 2018 15:53    Temat postu: Re: Polecam dobrą firmę remontowo budowlaną

W dzisiejszych czasach znalezienie dobrej ekipy remontowej jest już dużo łatwiejsze. W końcu każdy chce jak najlepiej przyłożyć się do swojej pracy. Jak potrzebujesz do remontu kogoś sprawdzonego z Poznania to Pan Waldemar http://www.remonty.w.poznaniu.pl/kontakt/ ma w tym temacie spore doświadczenie. Na jego stronie możesz zobaczyć realizacje jakie już wykonał. Widać , ze fachowa robota.
Odpowiedz do tematu Strona 1 z 2 Idź do strony 1, 2    Następna
Zobacz poprzedni temat :: Zobacz następny temat


 
Możesz pisać nowe tematy
Możesz odpowiadać w tematach
Możesz zmieniać swoje posty
Możesz usuwać swoje posty
Możesz głosować w ankietach

Portal www.MojeOsiedle.pl nie ponosi odpowiedzialności za treść wypowiedzi zamieszczanych przez użytkowników serwisu. Osoby zamieszczające wypowiedzi naruszające prawo lub prawem chronione dobra osób trzecich mogą ponieść z tego tytułu odpowiedzialność karną lub cywilną.
Copyright © www.MojeOsiedle.pl 2001-2024   Forum Dyskusyjne MOJE OSIEDLE, DZIELNICA i MIASTO
Załóż forum  |   Kontakt  |   O nas  |   Regulamin   |  Reklama