portal osiedli, dzielnic i miast

Poznań Osiedle Na Smolnej - Forum

Pogaduchy z sąsiadami - bez wychodzenia z domu!
Primary Navigation


FAQFAQ    SzukajSzukaj    ProfilProfil    Zaloguj się, by sprawdzić wiadomościZaloguj się, by sprawdzić wiadomości    RejestrujRejestruj    ZalogujZaloguj   
www.MojeOsiedle.pl » Wykańczamy nasze mieszkania » Forum » podkład pod panele - maty kwarcowe - opinie?
Napisz nowy temat Zobacz poprzedni temat :: Zobacz następny temat     

podkład pod panele - maty kwarcowe - opinie?

     Odpowiedz do tematu    
Autor Wiadomość
K__I__T 
   

Bywalec


Wiek: 38
Dołączył: Wto Sie 13, 2013 20:16
Posty: 43
Skąd: Poznań

PostWysłany: Czw Sty 23, 2014 12:20    Temat postu: podkład pod panele - maty kwarcowe - opinie?

Cześć,

na muratorze dużo piszą o matach kwarcowych - ponoć najlepszy pokład pod panele żeby nie stukały. Znalazłam sklep w sieci i okazuje się, że odbiór osobisty jest w Poznaniu na Św. Michała, więc rzut beretem! Może już ktoś to kupował? Jak to wygląda, rzeczywiście taka rewelacja?
punktG 
   

Forumowicz


Wiek: 84
Dołączył: Pon Sie 13, 2012 22:38
Posty: 163
Skąd: Poznań

PostWysłany: Czw Sty 23, 2014 12:25    Temat postu: Re: podkład pod panele - maty kwarcowe - opinie?

Mi firma ZIP-Floors (polecam pełna profeska od A-Z razem z drzwiami) położyła panel na podkładzie korkowym i na prawdę jest ciszej niż w poprzednim mieszkaniu na piance. Ale nie wiem jak to się ma do maty kwarcowej.
grigori24 
   

VIP


Wiek: 63
Dołączył: Śro Mar 02, 2011 22:23
Posty: 2743
Skąd: Poznań

PostWysłany: Czw Sty 23, 2014 13:21    Temat postu: Re: podkład pod panele - maty kwarcowe - opinie?

My też mamy korek, lepszy niż pianka .
_________________
https://www.facebook.com/pages/Grzegorz-Maciejewski-Radny-Osiedla-G%C5%82%C3%B3wna/341031836106015
Pozdrawiam Grzegorz.
10209190
Aga149 
   

Forumowicz


Wiek: 38
Dołączył: Pią Lip 05, 2013 22:05
Posty: 147
Skąd: Poznań - Jeżyce

PostWysłany: Czw Sty 23, 2014 13:32    Temat postu: Re: podkład pod panele - maty kwarcowe - opinie?

cały czas chciałam dać tekturę falistą, ale już nie pierwsza osoba chwali korek. A jak z "ciepłością" podłogi? Jest różnica? Można dziecko na deskach posadzić bez obaw? Bo przypuszczam, ze powinno być lepiej jak z tekturą
grigori24 
   

VIP


Wiek: 63
Dołączył: Śro Mar 02, 2011 22:23
Posty: 2743
Skąd: Poznań

PostWysłany: Czw Sty 23, 2014 13:49    Temat postu: Re: podkład pod panele - maty kwarcowe - opinie?

Na 2 piętrze jest spoko, nie wiem jak na parterze.
_________________
https://www.facebook.com/pages/Grzegorz-Maciejewski-Radny-Osiedla-G%C5%82%C3%B3wna/341031836106015
Pozdrawiam Grzegorz.
10209190
K__I__T 
   

Bywalec


Wiek: 38
Dołączył: Wto Sie 13, 2013 20:16
Posty: 43
Skąd: Poznań

PostWysłany: Pią Sty 24, 2014 9:01    Temat postu: Re: podkład pod panele - maty kwarcowe - opinie?

Z tego co wyczytałam to się totalnie nie nadaje ta tekstura, więc myślę, że lepiej nie ryzykować Smile o tej macie czytałam ze najlepiej wycisza bo jest gęsta i ciężka, a mnie w sumie najbardziej na tym zależy, bo wiadomo jak to panele...
fyrtel88 
   

Nowy na forum


Dołączył: Pon Paź 27, 2014 15:07
Posty: 4
Skąd: Poznań

PostWysłany: Wto Paź 27, 2015 11:06    Temat postu: Re: podkład pod panele - maty kwarcowe - opinie?

Witam - i co ktoś ma te maty kwarcowe? Zastanawiam się czy warto, bo mają dobre opinie w necie, ale chętnie bym skonsultowała z kimś kto ma u siebie Wink
K__I__T 
   

Bywalec


Wiek: 38
Dołączył: Wto Sie 13, 2013 20:16
Posty: 43
Skąd: Poznań

PostWysłany: Pon Lis 16, 2015 22:35    Temat postu: Re: podkład pod panele - maty kwarcowe - opinie?

Cześć, rzadko tu już zaglądam, ale w tym temacie mogę pomóc Smile my zdecydowaliśmy się jednak na klejoną podłogę drewnianą Scheucher - też kupowaliśmy w tym salonie na Michała direct floor. Ogólnie polecam, bo jest super, i podłoga i obsługa i montażyci Very Happy
A na te maty zdecydowali się znajomi, którzy kupili panele. Są bardzo zadowoleni, bo bali się że panele będą stukać jak to panele, a to zupełnie inna bajka - jak rozważasz inne podkłady a zależy Ci na cichej podłodze to nawet nie myśl o niczym innym Wink
korkajorka 
   

Zaglądajacy


Dołączył: Pią Gru 08, 2017 13:37
Posty: 13
Skąd: Poznania

PostWysłany: Pon Gru 11, 2017 8:18    Temat postu: Re: podkład pod panele - maty kwarcowe - opinie?

K__I__T napisał:
Cześć,

na muratorze dużo piszą o matach kwarcowych - ponoć najlepszy pokład pod panele żeby nie stukały. Znalazłam sklep w sieci i okazuje się, że odbiór osobisty jest w Poznaniu na Św. Michała, więc rzut beretem! Może już ktoś to kupował? Jak to wygląda, rzeczywiście taka rewelacja?


Nie znam tego materiału, dołączam się do pytania.
Danny38 
   

Początkujacy


Wiek: 42
Dołączył: Śro Lip 22, 2020 15:02
Posty: 5
Skąd: Poznań

PostWysłany: Pią Lip 24, 2020 13:34    Temat postu: Re: podkład pod panele - maty kwarcowe - opinie?

Faktycznie maty kwarcowe bardzo dobrze się sprawdzają nawet tam, gdzie podłoga jest nie do końca równa. Kładłem panele w mieszkaniu u rodziców w 2 pomieszczeniach i w jednym właśnie z taką matą a w drugim bez. Różnica jest spora
Ewaaa23 
   

Zaawansowany Forumowicz


Dołączył: Pon Kwi 26, 2021 8:42
Posty: 320
Skąd: Reda

PostWysłany: Śro Maj 19, 2021 14:24    Temat postu: Re: podkład pod panele - maty kwarcowe - opinie?

A ile to kosztuje? Sama zastanawiałam się nad taką matą.
jjusti18 
   

Forumowicz


Wiek: 33
Dołączył: Śro Kwi 26, 2017 23:21
Posty: 161
Skąd: Poznań

PostWysłany: Sob Sty 29, 2022 17:23    Temat postu: Re: podkład pod panele - maty kwarcowe - opinie?

Wiecie, co? W sumie jak zgłosicie się przykładowo do takiej firmy, jak https://vipparkiet.pl - to wszystko wam doradzą, co i jak? Mój znajomy właśnie korzystał z ich usług i jest zadowolony. Mówił, że to prawdziwi fachowcy i znają się na rzeczy. Może się cenią, ale za to co robią - jest to zrozumiałe.
Odpowiedz do tematu Strona 1 z 1
Zobacz poprzedni temat :: Zobacz następny temat


 
Możesz pisać nowe tematy
Możesz odpowiadać w tematach
Możesz zmieniać swoje posty
Możesz usuwać swoje posty
Możesz głosować w ankietach

Portal www.MojeOsiedle.pl nie ponosi odpowiedzialności za treść wypowiedzi zamieszczanych przez użytkowników serwisu. Osoby zamieszczające wypowiedzi naruszające prawo lub prawem chronione dobra osób trzecich mogą ponieść z tego tytułu odpowiedzialność karną lub cywilną.
Copyright © www.MojeOsiedle.pl 2001-2024   Forum Dyskusyjne MOJE OSIEDLE, DZIELNICA i MIASTO
Załóż forum  |   Kontakt  |   O nas  |   Regulamin   |  Reklama