portal osiedli, dzielnic i miast

Poznań Osiedle Na Smolnej - Forum

Pogaduchy z sąsiadami - bez wychodzenia z domu!
Primary Navigation


FAQFAQ    SzukajSzukaj    ProfilProfil    Zaloguj się, by sprawdzić wiadomościZaloguj się, by sprawdzić wiadomości    RejestrujRejestruj    ZalogujZaloguj   
www.MojeOsiedle.pl » I - II - III Etap Osiedla Na Smolnej » Forum » Fotki z Budowy III ETAP
Napisz nowy temat Zobacz poprzedni temat :: Zobacz następny temat     

Fotki z Budowy III ETAP

Idź do strony Poprzednia    1, 2, 3 ... 12, 13, 14, 15    Następna     Odpowiedz do tematu    
Autor Wiadomość
nikita20201 
   

Zaglądajacy


Dołączył: Pon Gru 22, 2014 15:49
Posty: 19
Skąd: Poznań

PostWysłany: Nie Kwi 05, 2015 20:29    Temat postu: Re: Fotki z Budowy III ETAP

Ciekawe to wszystko

Pytanie czy ta swoboda oznacza, że teren nie będzie ogrodzony również od strony parku ? Czy tylko od strony wjazdu.

Tak postanowiłem jeszcze przejrzeć makiety na zdjęciach z innego tematu:'

http://poznan-na-smolnej.mojeosiedle.pl/viewtopic.php?t=110394

i tutaj w sumie szlabanów nie widać, ale park niby ogrodzony, no ciekawi mnie co oznacza swobodny dostęp. Bo jeżeli nie będzie szlabanu to również etap II jest/będzie dostępny swobodnie - myślę, że mieszkańcy II ich zjedzą w sumie nabywcom (oraz mi) z III etapu też nie będzie się to podobało, a ludzie chcący kupić mieszkanie w IV etapie czytają co tutaj piszemy i będą lekko zaniepokojeni Smile

Jeżeli park będzie ogrodzony, to można jakoś żyć, ale walczyć trzeba Twisted Evil Mr. Green Smile
RenaLFC 
   

Forumowicz


Dołączył: Wto Lip 15, 2014 18:13
Posty: 108
Skąd: Poznań

PostWysłany: Nie Kwi 05, 2015 21:12    Temat postu: Re: Fotki z Budowy III ETAP

Na jednym planie z umowy deweloperskiej furtka od strony parku jest. O to mozna byc spokojnym, ale teraz trzeba wywalczyc chociaz podciagniecie instalacji domofonowej do przejscia od frontu, zeby mozna bylo furtke zalozyc, a najlepiej zeby zrobili ja tez... mysle ze jest to w interesie wszystkich etapow...
nikita20201 
   

Zaglądajacy


Dołączył: Pon Gru 22, 2014 15:49
Posty: 19
Skąd: Poznań

PostWysłany: Pon Kwi 06, 2015 22:13    Temat postu: Re: Fotki z Budowy III ETAP

Tak nawiązując jeszcze do tematu, odnalazłem foldery reklamowe III etapu to widoczne jest ogrodzenie oraz szlaban czy tam furtka... od strony frontu
Laurenth 
   

Zaglądajacy


Dołączył: Nie Gru 14, 2014 17:29
Posty: 20
Skąd: Poznań

PostWysłany: Pon Kwi 06, 2015 22:32    Temat postu: Re: Fotki z Budowy III ETAP

Na wizualizacji ze strony BDX wygląda, jakby nie miało być żadnej furtki w tym przejściu na dziedziniec.
Być może to ma być ogrodzone jakoś z kolejnym etapem, ale wątpię, z uwagi na lokale usługowe, które powinny być ogólnodostępne.



front.jpg

front.jpg


nikita20201 
   

Zaglądajacy


Dołączył: Pon Gru 22, 2014 15:49
Posty: 19
Skąd: Poznań

PostWysłany: Pon Kwi 06, 2015 22:54    Temat postu: Re: Fotki z Budowy III ETAP

Ja patrzyłem na furtkę między II i III etapem, jeżeli tam będzie a w miejscu na zdjęciu nie to już będzie śmieszne Very Happy
nelka1111 
   

Stały bywalec


Dołączył: Pon Paź 27, 2014 10:54
Posty: 56
Skąd: wlkp

PostWysłany: Wto Kwi 07, 2015 7:50    Temat postu: Re: Fotki z Budowy III ETAP

No ale przecież brama i furtka między II a III etapem stoi już dawna, widać to nawet na zdjęciach, tych wrzuconych tutaj i Budimexu... czy ja o czymś nie wiem??
Jeśli się nie mylę, sprawa rozchodzi się o ten prześwit widoczny na wizualizacji wyżej, w pozostałych miejscach jest lub będzie ogrodzenie.
eM_Jot 
   

Stały bywalec


Wiek: 38
Dołączył: Pią Sty 10, 2014 23:42
Posty: 68
Skąd: Poznań

PostWysłany: Wto Kwi 07, 2015 18:05    Temat postu: Re: Fotki z Budowy III ETAP

Dziwne żebyśmy się nie burzyli, że nagle osiedle i dostęp do wcześniejszych etapów stanie się ogólnodostępny. Do tej pory mamy "zamknięte" osiedle a zdarzały się kradzieże, co dopiero jeśli III etap otworzy osiedle.

Niestety z doświadczeń wiemy, że uproszenie czegokolwiek w BDX nie sprawdza się, a żeby mocą Wspólnoty dla III etapu coś uchwalić to jeszcze długa droga.

Jeśli tak pozostanie jak wspomniano to I i II powinien się wstrzymać z montażem monitoringu do momentu wprowadzenia III etapu i zrobić to razem.

Swoją drogą, jeśli potwierdzi się informacja którą otrzymał Kammon, że na 99% zamknięcia tej wnęki nie będzie, to sam BDX też wiele straci, w tej okolicy otwarte osiedle nie jest atrakcyjne i chętne do zamieszkania ..
RenaLFC 
   

Forumowicz


Dołączył: Wto Lip 15, 2014 18:13
Posty: 108
Skąd: Poznań

PostWysłany: Wto Kwi 07, 2015 19:10    Temat postu: Re: Fotki z Budowy III ETAP

Szczerze powiem, że dla mnie to jakaś abstrakcja, logicznym było, że skoro reszta osiedla jest zamknięta to III etap też będzie... Dlatego też nie zwróciłam kompletnie uwagi na to, że chyba nigdzie nie ma takiej informacji... Strach będzie meble balkonowe zostawić na ogródku....
Poczekajmy na wieści od kierownika budowy, może jutro uda mi się wskoczyć na budowę i czegoś dowiedzieć.... Sad
i też boję się, że budimex nas oleje.... jedyna nadzieja w tym, że sporo mieszkań jeszcze nie jest sprzedanych, a to może odstraszyć potencjalnych kupców, więc jeśli ktoś nas czyta, a jeszcze nie podpisał umowy niech naciska na budimex!
Karolina_Piotr 
   

Forumowicz


Dołączył: Wto Gru 04, 2012 13:43
Posty: 156
Skąd: Na Smolnej

PostWysłany: Wto Kwi 07, 2015 20:50    Temat postu: Re: Fotki z Budowy III ETAP

Powiem wam jedno , mimo, że cokolwiek podpisaliście macie silny argument, który brzmi :

"Proszę Pani podpisaliśmy z państwem umowę, kiedy była tylko dziura w ziemi, Obdarzyliśmy Państwa firmę zaufaniem a teraz tak nas państwo traktują. Przypominam, że nie muszę podpisać umowy ostatecznej"

U nas zawsze działało Wink głównie z wejściem na budowe (po zdjęciu żurawi)
nelka1111 
   

Stały bywalec


Dołączył: Pon Paź 27, 2014 10:54
Posty: 56
Skąd: wlkp

PostWysłany: Wto Kwi 07, 2015 20:50    Temat postu: Re: Fotki z Budowy III ETAP

Przyłączam się do apelu - jeśli jest ktokolwiek kto czyta to forum i jest przed podpisaniem którejkolwiek z umów, to poproście Bdx o szczegółowe wyjaśnienie kwestii swobodnego dostępu na teren osiedla.
Dla mnie też było to tak oczywiste, że do głowy mi nie przyszło pytanie o kwestię zamknięcia osiedla, skoro jednak chwalą się w folderach, że osiedle jest bezpieczne to nie wiem jak to się ma jedno do drugiego..
Czasem jednak zdarzy się człowiekowi zapomnieć, że żyjemy w kraju absurdów :/ Nadzieja w tym, że pozostało jeszcze sporo mieszkań do sprzedania a w planach kolejne etapy - to bardzo słaba reklama dla Budimexu...
RenaLFC 
   

Forumowicz


Dołączył: Wto Lip 15, 2014 18:13
Posty: 108
Skąd: Poznań

PostWysłany: Śro Kwi 08, 2015 10:29    Temat postu: Re: Fotki z Budowy III ETAP

Nikita20201 czy jakieś wieści? byłeś w biurze sprzedaży? czekamy wszyscy niecierpliwie!
nikita20201 
   

Zaglądajacy


Dołączył: Pon Gru 22, 2014 15:49
Posty: 19
Skąd: Poznań

PostWysłany: Śro Kwi 08, 2015 11:35    Temat postu: Re: Fotki z Budowy III ETAP

Wszystko jest jasne, nie ma co narzekać Smile

Ogrodzone będzie całe osiedle wraz z tą bramą/przejściem na dziedziniec obok wjazdu do hali garażowej. Shocked

Nie wiem skąd taka plotka i hejt na II etapie się pojawił, że nie będzie furtki/ogordzenia.
Mr. Green
RenaLFC 
   

Forumowicz


Dołączył: Wto Lip 15, 2014 18:13
Posty: 108
Skąd: Poznań

PostWysłany: Śro Kwi 08, 2015 12:16    Temat postu: Re: Fotki z Budowy III ETAP

Ufff kamien z serca mi spadl! Dzieki a infoWink
Monika-Robert 
   

Forumowicz


Dołączył: Nie Lip 14, 2013 13:37
Posty: 117
Skąd: Poznań

PostWysłany: Śro Kwi 08, 2015 13:35    Temat postu: Re: Fotki z Budowy III ETAP

nikita20201 napisał:
Nie wiem skąd taka plotka i hejt na II etapie się pojawił, że nie będzie furtki/ogordzenia.
Mr. Green


Podczas marcowego zebrania Wspólnoty - p.Kamil (administrator) informował, że rozmawiał o tym z Budimexem i kierownikiem budowy i taką informację otrzymał, że wejście na teren osiedla będzie otwarty bo taki jest zamysł projektanta osiedla, aby otworzyć osiedle na zieleń w parku.
grigori24 
   

VIP


Wiek: 62
Dołączył: Śro Mar 02, 2011 22:23
Posty: 2743
Skąd: Poznań

PostWysłany: Śro Kwi 08, 2015 13:36    Temat postu: Re: Fotki z Budowy III ETAP

grigori24 napisał:
Czytam wszystkie posty i nie do końca chce mi się wierzyć żeby nie było furtki na 3 etapie, może trzeba by było rozmawiać z Kierownikiem projektu, jak to na prawdę będzie wyglądało.

Na makiecie widać że wjazd do Hali garażowej będzie z zewnątrz ale to nie powiedziane że płot nie będzie w innym miejscu np. od strony Smolnej wokół pozostałych bloków które maja powstać oraz wzdłuż drogi dojazdowej do I i II etapu, a szlaban może czasami być przy tej nowej drodze do III i IV etapu.
Myślał ktoś nad tym rozwiązaniem? Wtedy będzie wszystko ogrodzone ale wspólne jak to ma miejsce z I i II etapem.
My też miedzy naszymi etapami nie may płotu, na to zwracam uwagę że w akcie notarialnym jest o tym mowa że teren jest ogólnodostępny dla pozostałych etapów.

Co o tym myślicie.


Wygląda na to że jednak dobrze myślałem że cały kompleks bloków będzie ogrodzony Smile to dobra wiadomość .

Też dzisiaj otrzymałem taką wiadomość od Pana Kamila jaką otrzymał Monika-Robert .

nikita20201 czy można wiedzieć od kogo otrzymałeś informacje i zapewnienia że tak właśnie będzie jak piszesz.

_________________
https://www.facebook.com/pages/Grzegorz-Maciejewski-Radny-Osiedla-G%C5%82%C3%B3wna/341031836106015
Pozdrawiam Grzegorz.
10209190
Odpowiedz do tematu Strona 13 z 15 Idź do strony Poprzednia    1, 2, 3 ... 12, 13, 14, 15    Następna
Zobacz poprzedni temat :: Zobacz następny temat


 
Możesz pisać nowe tematy
Możesz odpowiadać w tematach
Możesz zmieniać swoje posty
Możesz usuwać swoje posty
Możesz głosować w ankietach

Portal www.MojeOsiedle.pl nie ponosi odpowiedzialności za treść wypowiedzi zamieszczanych przez użytkowników serwisu. Osoby zamieszczające wypowiedzi naruszające prawo lub prawem chronione dobra osób trzecich mogą ponieść z tego tytułu odpowiedzialność karną lub cywilną.
Copyright © www.MojeOsiedle.pl 2001-2024   Forum Dyskusyjne MOJE OSIEDLE, DZIELNICA i MIASTO
Załóż forum  |   Kontakt  |   O nas  |   Regulamin   |  Reklama