portal osiedli, dzielnic i miast

Poznań Osiedle Na Smolnej - Forum

Pogaduchy z sąsiadami - bez wychodzenia z domu!
Primary Navigation


FAQFAQ    SzukajSzukaj    ProfilProfil    Zaloguj się, by sprawdzić wiadomościZaloguj się, by sprawdzić wiadomości    RejestrujRejestruj    ZalogujZaloguj   
www.MojeOsiedle.pl » I - II - III Etap Osiedla Na Smolnej » Forum » Dzwony kościelne
Napisz nowy temat Zobacz poprzedni temat :: Zobacz następny temat     

Dzwony kościelne

Idź do strony Poprzednia    1, 2     Odpowiedz do tematu    
Autor Wiadomość
Monika-Robert 
   

Forumowicz


Dołączył: Nie Lip 14, 2013 13:37
Posty: 117
Skąd: Poznań

PostWysłany: Pią Gru 05, 2014 10:03    Temat postu: Re: Dzwony kościelne

nelka1111 napisał:
miałam nadzieję, że Budimex nie robi AŻ tak cienkich ścian, jak wcześniej wspomniano Rolling Eyes


My praktycznie w ogóle nie słyszymy sąsiadów w mieszkaniu, nie mówię oczywiście o odgłosach remontów czy imprezach na balkonach...., ale o normalnym użytkowaniu mieszkania, więc to nie do końca tak, że ściany są cienkie.
W poprzednich dwóch mieszkaniach,w których mieszkaliśmy - było tak, że sąsiadka pół dnia potrafiła chodzić w butach na obcasie po parkiecie (można było zwariować), sąsiad w drugim mieszkaniu - potrafił włączyć muzykę o 2 czy 3 w nocy i imprezować na całego, awantury domowe u niego też na porządku dziennym były. Mając takie porównanie, obecne mieszkanie to oaza ciszy i spokoju Kwadratowy
grigori24 
   

VIP


Wiek: 63
Dołączył: Śro Mar 02, 2011 22:23
Posty: 2743
Skąd: Poznań

PostWysłany: Pią Gru 05, 2014 22:49    Temat postu: Re: Dzwony kościelne

Temat już istnieje http://poznan-na-smolnej.mojeosiedle.pl/viewtopic.php?t=87947
_________________
https://www.facebook.com/pages/Grzegorz-Maciejewski-Radny-Osiedla-G%C5%82%C3%B3wna/341031836106015
Pozdrawiam Grzegorz.
10209190
loghan 
   

Nowy na forum


Dołączył: Pon Lut 02, 2015 23:29
Posty: 3
Skąd: Poznań

PostWysłany: Pon Lut 02, 2015 23:37    Temat postu: Re: Dzwony kościelne

Jeśli te dzwony są takie irytujące to co mają powiedzieć ci od strony Hlonda? Te dzwony to żaden problem, w porównaniu do innych potencjalnych miejskich hałasów. No a jak ktoś chce mieć zupełną cieszę to na wieś ... albo + 2/3 tys. za metr i można mieć sielanke za oknem nawet w samym Poznaniu.
robur11 
   

Bywalec


Wiek: 43
Dołączył: Wto Lut 04, 2014 23:28
Posty: 37
Skąd: Jestem z miasta

PostWysłany: Wto Lut 03, 2015 0:06    Temat postu: Re: Dzwony kościelne

Oczywiście, jasne... loghan, tak jak mówisz, nie inaczej, wiesz najlepiej...
5093924
loghan 
   

Nowy na forum


Dołączył: Pon Lut 02, 2015 23:29
Posty: 3
Skąd: Poznań

PostWysłany: Wto Lut 03, 2015 10:47    Temat postu: Re: Dzwony kościelne

Wg mnie że tak właśnie jest. Ja w Poznaniu mieszkałem już w wielu miejscach .... przy torowisku tramwajowym, okno w okno ze szkołą muzyczną, czy choćby przy słowiańskiej (która nie jest aż tak bardzo obciążona ruchem), wiem jak to jest mieć uciążliwy hałas za oknem i wiem że w bilansie zysków/strat nie uzależniałbym decyzji o zakupie mieszkania od tych dzwonów bo de facto ta lokalizacja ma wiele innych plusów pod tym względem.
grigori24 
   

VIP


Wiek: 63
Dołączył: Śro Mar 02, 2011 22:23
Posty: 2743
Skąd: Poznań

PostWysłany: Wto Lut 03, 2015 13:33    Temat postu: Re: Dzwony kościelne

loghan jestem ciekaw czy znasz ten temat wiesz gdzie znajdują się te dzwony, pewnie gdybyś je miał tuż za oknem to zdanie byś zmienił.

Pewnie że do wszystkiego idzie się przyzwyczaić.

_________________
https://www.facebook.com/pages/Grzegorz-Maciejewski-Radny-Osiedla-G%C5%82%C3%B3wna/341031836106015
Pozdrawiam Grzegorz.
10209190
loghan 
   

Nowy na forum


Dołączył: Pon Lut 02, 2015 23:29
Posty: 3
Skąd: Poznań

PostWysłany: Śro Lut 04, 2015 10:54    Temat postu: Re: Dzwony kościelne

Tak się składa że kupiłem mieszkanie w III etapie więc będę miał okazję się przekonać Wink
Kamil89 
   

Nowy na forum


Wiek: 35
Dołączył: Śro Maj 27, 2015 19:15
Posty: 1
Skąd: Gdańsk- Zaspa

PostWysłany: Pią Maj 29, 2015 17:35    Temat postu: Re: Dzwony kościelne

Na początek muszę pogratulować ci zakupu mieszkania a co do dzwonów z czasem się przyzwyczaisz. W lecie jak będą włączone głośniki to nie musisz iść do kościoła bo z okna będziesz słyszał mszę. Zawsze trzeba patrzeć na pozytywne cechy problemu!


http://www.sacrum.com.pl/oferta/dzwonki-koscielne/
Odpowiedz do tematu Strona 2 z 2 Idź do strony Poprzednia    1, 2
Zobacz poprzedni temat :: Zobacz następny temat


 
Możesz pisać nowe tematy
Możesz odpowiadać w tematach
Możesz zmieniać swoje posty
Możesz usuwać swoje posty
Możesz głosować w ankietach

Portal www.MojeOsiedle.pl nie ponosi odpowiedzialności za treść wypowiedzi zamieszczanych przez użytkowników serwisu. Osoby zamieszczające wypowiedzi naruszające prawo lub prawem chronione dobra osób trzecich mogą ponieść z tego tytułu odpowiedzialność karną lub cywilną.
Copyright © www.MojeOsiedle.pl 2001-2024   Forum Dyskusyjne MOJE OSIEDLE, DZIELNICA i MIASTO
Załóż forum  |   Kontakt  |   O nas  |   Regulamin   |  Reklama