portal osiedli, dzielnic i miast

Poznań Osiedle Na Smolnej - Forum

Pogaduchy z sąsiadami - bez wychodzenia z domu!
Primary Navigation


FAQFAQ    SzukajSzukaj    ProfilProfil    Zaloguj się, by sprawdzić wiadomościZaloguj się, by sprawdzić wiadomości    RejestrujRejestruj    ZalogujZaloguj   
www.MojeOsiedle.pl » I - II - III Etap Osiedla Na Smolnej » Forum » Walentynkowy weekend!
Napisz nowy temat Zobacz poprzedni temat :: Zobacz następny temat     

Walentynkowy weekend!

     Odpowiedz do tematu    
Autor Wiadomość
goool8 
   

Początkujacy


Wiek: 35
Dołączył: Śro Lis 19, 2014 15:27
Posty: 7
Skąd: Poznań

PostWysłany: Wto Lut 10, 2015 22:57    Temat postu: Walentynkowy weekend!

Czy ktoś ze szczęśliwych już nabywców się wybiera?
Jak myślicie czy będzie można wejść na nową budowę?
Co na takich dniach otwartych można było się dowiedzieć jeśli takowe się odbywaly?

Pozdrawiam!
mmatys85 
   

Bywalec


Wiek: 39
Dołączył: Wto Lis 25, 2014 2:00
Posty: 28
Skąd: Poznań

PostWysłany: Wto Lut 10, 2015 23:49    Temat postu: Re: Walentynkowy weekend!

Podłączam się pod pytanie. Czy dla osób które kupiły już mieszkanie jest sens się wybierać? Czy to raczej gratka dla tych co jeszcze są przed kupnem?
smolik3 
   

Bywalec


Dołączył: Pią Sie 01, 2014 8:42
Posty: 47
Skąd: PZ

PostWysłany: Śro Lut 11, 2015 5:50    Temat postu: Re: Walentynkowy weekend!

Myślę że cała impreza organizowana jest dla przyszłych klientów.Ci którzy nabyli już lokal mieszkalny i tak wiedzą już wszystko na temat osiedla i na pewno widzieli już I i II etap.Natomiast co do wejscia na budowę III etapu to zasięgałem już wiedzy w biurze sprzedaży i będzie to możliwe nie prędzej niż w maju lub czerwcu po demontażu żurawi i otrzymaniu zgody od kierownika budowy na wpuszczanie tam ludzi.
nelka1111 
   

Stały bywalec


Dołączył: Pon Paź 27, 2014 10:54
Posty: 56
Skąd: wlkp

PostWysłany: Śro Lut 11, 2015 16:49    Temat postu: Re: Walentynkowy weekend!

Dopieroo??? A ja myślałam, że marzec - kwiecień to już na pewno będzie można się tam zakręcić, aby pozwolili wejść Sad
Co do drzwi otwartych - myślę, że jest to skierowane tylko i wyłącznie do zainteresowanych przyszłych nabywców, my już kupiliśmy, nam nikt poczęstunku za free nie da ;D
smolik3 
   

Bywalec


Dołączył: Pią Sie 01, 2014 8:42
Posty: 47
Skąd: PZ

PostWysłany: Śro Lut 11, 2015 20:19    Temat postu: Re: Walentynkowy weekend!

hahahahah Nelka to ci się udało z tym poczęstunkiem podsumowanie, poprawiłaś mi humor na wieczór Rotfl
Jeszcze uzupełniając odnośnie tego zwiedzania III etapu to z tego co zrozumiałem Budimex będzie informował o mozliwosci obejrzenia budowy kiedy to będzie już mozliwe , chętne osoby będą ,,skrzyknięte'' na jakiś termin i wejdziemy tam grupą chyba , bo faktycznie gdyby to miało odbywać się indywidualnie dla każdego to ludziki z biura nie miały by nic innego do roboty tylko oprowadzanie wycieczek Wink
nelka1111 
   

Stały bywalec


Dołączył: Pon Paź 27, 2014 10:54
Posty: 56
Skąd: wlkp

PostWysłany: Czw Lut 12, 2015 1:49    Temat postu: Re: Walentynkowy weekend!

Przeczytałam coś o poczęstunku przy okazji tych drzwi otwartych i tak jakoś.. mnie to rozbawiłoWink co do wspólnych odwiedzin, jestem wszystkim kończynami jak najbardziej zaSmile
Karolina_Piotr 
   

Forumowicz


Dołączył: Wto Gru 04, 2012 13:43
Posty: 156
Skąd: Na Smolnej

PostWysłany: Czw Lut 12, 2015 21:47    Temat postu: Re: Walentynkowy weekend!

Powiem wam, że Budimex nigdy nie da zgody na wejście.

My musieliśmy się "bić" by zobaczyć własne M Smile i po naszej akcji potem można było odwiedzać swoje mieszkanie.

aaa i nie liczcie na to, że wejdziecie przed zdjęciem żurawi.
ad-hoc 
   

Stały bywalec


Dołączył: Pon Kwi 22, 2013 12:31
Posty: 88
Skąd: Poznań

PostWysłany: Pon Lut 16, 2015 9:32    Temat postu: Re: Walentynkowy weekend!

Ja mam dobre wspomnienia z wizyty. Oczywiście, gdy pracują żurawie nie ma wstępu na teren budowy i jest to dla mnie normalne.

Po zdjęciu żurawi bez problemu wszedłem do mieszkania, wcześniej się umówiłem na dogodną dla mnie porę. Miałem tyle czasu ile chciałem na mierzenie i oglądanie, mimo że nie było jeszcze skończone.
eM_Jot 
   

Stały bywalec


Wiek: 38
Dołączył: Pią Sty 10, 2014 23:42
Posty: 68
Skąd: Poznań

PostWysłany: Pon Lut 16, 2015 20:28    Temat postu: Re: Walentynkowy weekend!

My również i to nie raz Wink pewnie kwestia dogadania.
goool8 
   

Początkujacy


Wiek: 35
Dołączył: Śro Lis 19, 2014 15:27
Posty: 7
Skąd: Poznań

PostWysłany: Wto Lut 17, 2015 9:13    Temat postu: Re: Walentynkowy weekend!

Ktoś był na dniach otwartych i czegoś ciekawego się dowiedział?

Z ciekawostek usłyszeliśmy tylko, że prace dzięki lekkiej zimie są o miesiąc do przodu.

Oprócz kubka i herbaty nic ciekawego się nie działo... Smile
RenaLFC 
   

Forumowicz


Dołączył: Wto Lip 15, 2014 18:13
Posty: 108
Skąd: Poznań

PostWysłany: Wto Lut 17, 2015 12:16    Temat postu: Re: Walentynkowy weekend!

może i są miesiąc do przodu, ale mój bank nadal nie chce puścić transzyRazz hehe Czy w takim razie jest szansa na szybsze zakończenie budowyVery Happy
martyna.aa 
   

Początkujacy


Wiek: 35
Dołączył: Śro Sty 28, 2015 1:21
Posty: 5
Skąd: Jarocin

PostWysłany: Wto Lut 17, 2015 22:54    Temat postu: Re: Walentynkowy weekend!

ojj to by było coś jakby tak zakończyli miesiąc wcześniejWink żeby chociaż pod koniec października zaczęli oddawać mieszkania Smile
Odpowiedz do tematu Strona 1 z 1
Zobacz poprzedni temat :: Zobacz następny temat


 
Możesz pisać nowe tematy
Możesz odpowiadać w tematach
Możesz zmieniać swoje posty
Możesz usuwać swoje posty
Możesz głosować w ankietach

Portal www.MojeOsiedle.pl nie ponosi odpowiedzialności za treść wypowiedzi zamieszczanych przez użytkowników serwisu. Osoby zamieszczające wypowiedzi naruszające prawo lub prawem chronione dobra osób trzecich mogą ponieść z tego tytułu odpowiedzialność karną lub cywilną.
Copyright © www.MojeOsiedle.pl 2001-2024   Forum Dyskusyjne MOJE OSIEDLE, DZIELNICA i MIASTO
Załóż forum  |   Kontakt  |   O nas  |   Regulamin   |  Reklama