portal osiedli, dzielnic i miast

Poznań Osiedle Na Smolnej - Forum

Pogaduchy z sąsiadami - bez wychodzenia z domu!
Primary Navigation


FAQFAQ    SzukajSzukaj    ProfilProfil    Zaloguj się, by sprawdzić wiadomościZaloguj się, by sprawdzić wiadomości    RejestrujRejestruj    ZalogujZaloguj   
www.MojeOsiedle.pl » Poznaj i porozmawiaj z sąsiadem » Forum » NR 15 - Kandydat do Rady Osiedla Główna
Napisz nowy temat Zobacz poprzedni temat :: Zobacz następny temat     

NR 15 - Kandydat do Rady Osiedla Główna

Idź do strony Poprzednia    1, 2     Odpowiedz do tematu    
Autor Wiadomość
grigori24 
   

VIP


Wiek: 63
Dołączył: Śro Mar 02, 2011 22:23
Posty: 2743
Skąd: Poznań

PostWysłany: Czw Mar 19, 2015 19:59    Temat postu: Re: NR 15 - Kandydat do Rady Osiedla Główna

Jeszcze raz przypomnę się Numer 15 na liście wyborczej.

Zagłosuj za zmianami !

Jeśli nie pójdziesz na wybory to nie będziesz miał wpływu na to co się dzieje w naszej okolicy, kolejna szansa dopiero za 4 lata, przez ten czas można dużo zdziałać, Rynek Wschodni wypięknieje, będzie bezpieczniej, Park nabierze blasku, już od niedzieli będzie przyjemniej spacerowało się po naszej okolicy, zrobi się czyściej.

Moja deklaracja w programie wyborczym w akcje oczyszczanie Rzeki Głównej, pobliskiej okolicy to nie była '' wyborcza kiełbasa '' lecz konkretne działania na rzecz poprawy środowiska naturalnego naszej okolicy, mam nadzieje że w sobotę uda się '' upiec obie pieczenie na jednym ogniu '' Smile .

Teraz krok należy do Was drodzy mieszkańcy !



ulotka a5 dwie strony-01.jpg

ulotka a5 dwie strony-01.jpg





ulotka a5 dwie strony-02.jpg

ulotka a5 dwie strony-02.jpg



_________________
https://www.facebook.com/pages/Grzegorz-Maciejewski-Radny-Osiedla-G%C5%82%C3%B3wna/341031836106015
Pozdrawiam Grzegorz.
10209190
grigori24 
   

VIP


Wiek: 63
Dołączył: Śro Mar 02, 2011 22:23
Posty: 2743
Skąd: Poznań

PostWysłany: Nie Mar 22, 2015 22:12    Temat postu: Re: NR 15 - Kandydat do Rady Osiedla Główna

Szanowni mieszkańcy z ogromną przyjemnością informuje że w dzisiejszych wyborach do Rady Osiedla Główna, otrzymałem 106 głosów czyli 41% poparcia dla mojej kandydatury jest to 3 miejsce pod względem uzyskanych głosów Smile.

Chciałbym w tym miejscu podziękować wszystkim mieszkańcom którzy oddali głos na moją kandydaturę do Rady Osiedla Główna.
Drodzy mieszkańcy w tych wyborach pokazaliście swoją moc, że chcecie zmian na lepsze Osiedle, to tylko dzięki Waszym głosom mogłem osiągnąć taki sukces, pokazaliście wszystkim że mieszkańcy Wspólnot 13A /13b mają i będą mieli w Radzie Osiedla Główna coś do powiedzenia.

Zrobię wszystko aby Was nie zawieść, zrealizować swój program wyborczy jaki Wam przedstawiłem.

Serdeczne dziękuje za poparcie.

_________________
https://www.facebook.com/pages/Grzegorz-Maciejewski-Radny-Osiedla-G%C5%82%C3%B3wna/341031836106015
Pozdrawiam Grzegorz.
10209190
aparatka 
   

Forumowicz


Wiek: 44
Dołączył: Czw Paź 27, 2011 20:10
Posty: 167
Skąd: Poznań

PostWysłany: Pon Mar 23, 2015 6:39    Temat postu: Re: NR 15 - Kandydat do Rady Osiedla Główna

Gratuluję, a jak nasi pozostali kandydaci?
eelbe9 
   

Forumowicz


Dołączył: Nie Kwi 21, 2013 0:15
Posty: 174
Skąd: Poznań

PostWysłany: Pon Mar 23, 2015 8:03    Temat postu: Re: NR 15 - Kandydat do Rady Osiedla Główna

Super, gratuluję!
grigori24 
   

VIP


Wiek: 63
Dołączył: Śro Mar 02, 2011 22:23
Posty: 2743
Skąd: Poznań

PostWysłany: Wto Mar 24, 2015 5:10    Temat postu: Re: NR 15 - Kandydat do Rady Osiedla Główna

Kampania zakończona wyniki oficjalne będą znane dzisiaj do południa, ale już wiemy że zasiądę w Rady Osiedla Główna, i dlatego nie zapomniałem o jednej osobie i z tego miejsca chciałbym serdecznie podziękować za przygotowanie całej mojej Kampanii wyborczej Panu Piotrowi B. Smile mojemu wspaniałemu sąsiadowi z klatki nr 7 Wspólnoty 13A.
Panie Piotrze wykonał Pan wspaniałą pracę, wszystkie ulotki, plakaty, wzór karty do głosowania itp. no i oczywiście pomysł, grafika, żeby właśnie tak to wyglądało.
Przepraszam że Pana tak męczyłem Smile, chyba mi Pan to wybaczy Smile .

To nie tylko mój sukces ale również Pański za co jeszcze raz Panu serdecznie dziękuje Smile .

_________________
https://www.facebook.com/pages/Grzegorz-Maciejewski-Radny-Osiedla-G%C5%82%C3%B3wna/341031836106015
Pozdrawiam Grzegorz.
10209190
Odpowiedz do tematu Strona 2 z 2 Idź do strony Poprzednia    1, 2
Zobacz poprzedni temat :: Zobacz następny temat


 
Możesz pisać nowe tematy
Możesz odpowiadać w tematach
Możesz zmieniać swoje posty
Możesz usuwać swoje posty
Możesz głosować w ankietach

Portal www.MojeOsiedle.pl nie ponosi odpowiedzialności za treść wypowiedzi zamieszczanych przez użytkowników serwisu. Osoby zamieszczające wypowiedzi naruszające prawo lub prawem chronione dobra osób trzecich mogą ponieść z tego tytułu odpowiedzialność karną lub cywilną.
Copyright © www.MojeOsiedle.pl 2001-2024   Forum Dyskusyjne MOJE OSIEDLE, DZIELNICA i MIASTO
Załóż forum  |   Kontakt  |   O nas  |   Regulamin   |  Reklama