portal osiedli, dzielnic i miast

Poznań Osiedle Na Smolnej - Forum

Pogaduchy z sąsiadami - bez wychodzenia z domu!
Primary Navigation


FAQFAQ    SzukajSzukaj    ProfilProfil    Zaloguj się, by sprawdzić wiadomościZaloguj się, by sprawdzić wiadomości    RejestrujRejestruj    ZalogujZaloguj   
www.MojeOsiedle.pl » Sprawy Osiedlowe » Forum » Forum Smolna 13B przekształcone w forum dla wszystkich z 13
Napisz nowy temat Zobacz poprzedni temat :: Zobacz następny temat     

Forum Smolna 13B przekształcone w forum dla wszystkich z 13

     Odpowiedz do tematu    
Autor Wiadomość
Karol.i.Ania 
   

Zaglądajacy


Wiek: 29
Dołączył: Wto Sty 28, 2014 9:43
Posty: 11
Skąd: Poznań-Nowe Miasto-Osiedle na Smolnej II

PostWysłany: Śro Kwi 29, 2015 15:11    Temat postu: Forum Smolna 13B przekształcone w forum dla wszystkich z 13

UWAGA
Dziś wrzuciłem do skrzynek pocztowych w bloku 13A kody do rejestracji.

Forum będzie otwarte dla wszystkich mieszkańców Osiedla na Smolnej "by Budimex".

Kody dla osób, które zakupiły mieszkania w 13C rozdam raczej dopiero, kiedy będą skrzynki Very Happy Nie mam powiązań z administracją, a co za tym idzie nie mam pewności, że prześlę mejlowo kod osobie do niego uprawnionej. Może jeszcze zagadam z administratorem, czy udostępni jakieś mejle, ale wątpię, bo "ochrona danych osobowych".

Wkrótce najprawdopodobniej też wydzielę część ogólnie otwartą, dla przyszłych potencjalnych mieszkańców, gdzie będą mogli zadawać pytania tak jak na tym chaotycznym forum.

Zapraszam do rejestracji - www.smolna13.pl


Forum jest zintegrowane z Tapatalk, ma wersję mobilną GoMobile (wg mnie lepsza od Tapatalka) oraz czat z ogromem funkcji dla wszystkich użytkowników.
Odpowiedz do tematu Strona 1 z 1
Zobacz poprzedni temat :: Zobacz następny temat


 
Możesz pisać nowe tematy
Możesz odpowiadać w tematach
Możesz zmieniać swoje posty
Możesz usuwać swoje posty
Możesz głosować w ankietach

Portal www.MojeOsiedle.pl nie ponosi odpowiedzialności za treść wypowiedzi zamieszczanych przez użytkowników serwisu. Osoby zamieszczające wypowiedzi naruszające prawo lub prawem chronione dobra osób trzecich mogą ponieść z tego tytułu odpowiedzialność karną lub cywilną.
Copyright © www.MojeOsiedle.pl 2001-2024   Forum Dyskusyjne MOJE OSIEDLE, DZIELNICA i MIASTO
Załóż forum  |   Kontakt  |   O nas  |   Regulamin   |  Reklama