portal osiedli, dzielnic i miast

Poznań Osiedle Na Smolnej - Forum

Pogaduchy z sąsiadami - bez wychodzenia z domu!
Primary Navigation


FAQFAQ    SzukajSzukaj    ProfilProfil    Zaloguj się, by sprawdzić wiadomościZaloguj się, by sprawdzić wiadomości    RejestrujRejestruj    ZalogujZaloguj   
www.MojeOsiedle.pl » Osiedle i okolica » Forum » Głosujemy na stacje rowerów miejskich na Głównej! :)
Napisz nowy temat Zobacz poprzedni temat :: Zobacz następny temat     

Głosujemy na stacje rowerów miejskich na Głównej! :)

     Odpowiedz do tematu    
Autor Wiadomość
fyrtel88 
   

Nowy na forum


Dołączył: Pon Paź 27, 2014 15:07
Posty: 4
Skąd: Poznań

PostWysłany: Wto Maj 26, 2015 11:05    Temat postu: Głosujemy na stacje rowerów miejskich na Głównej! :)

Hej,

do końca miesiąca można głosować na stacje rowerów miejskich. Niestety w tym roku nic w naszej okolicy nie jest planowane, ale można zgłosić swoją lokalizację Smile idąc za radą p. Maciejewskiego z Rady Osiedla, zgłośmy dwie lokalizacje:

1- Rynek Wschodni ulica Główna
2 - Dworzec kolejowy Poznań Wschód

Link do głosowania: https://www.netigate.se/a/s.aspx?s=216921X32435307X40317

Może się uda! Smile
grigori24 
   

VIP


Wiek: 63
Dołączył: Śro Mar 02, 2011 22:23
Posty: 2743
Skąd: Poznań

PostWysłany: Wto Maj 26, 2015 14:21    Temat postu: Re: Głosujemy na stacje rowerów miejskich na Głównej! :)

Zagłosowałem Smile i przedstawiłem lokalizacje Smile .

Zróbmy to wszyscy .

_________________
https://www.facebook.com/pages/Grzegorz-Maciejewski-Radny-Osiedla-G%C5%82%C3%B3wna/341031836106015
Pozdrawiam Grzegorz.
10209190
Odpowiedz do tematu Strona 1 z 1
Zobacz poprzedni temat :: Zobacz następny temat


 
Możesz pisać nowe tematy
Możesz odpowiadać w tematach
Możesz zmieniać swoje posty
Możesz usuwać swoje posty
Możesz głosować w ankietach

Portal www.MojeOsiedle.pl nie ponosi odpowiedzialności za treść wypowiedzi zamieszczanych przez użytkowników serwisu. Osoby zamieszczające wypowiedzi naruszające prawo lub prawem chronione dobra osób trzecich mogą ponieść z tego tytułu odpowiedzialność karną lub cywilną.
Copyright © www.MojeOsiedle.pl 2001-2024   Forum Dyskusyjne MOJE OSIEDLE, DZIELNICA i MIASTO
Załóż forum  |   Kontakt  |   O nas  |   Regulamin   |  Reklama