portal osiedli, dzielnic i miast

Poznań Osiedle Na Smolnej - Forum

Pogaduchy z sąsiadami - bez wychodzenia z domu!
Primary Navigation


FAQFAQ    SzukajSzukaj    ProfilProfil    Zaloguj się, by sprawdzić wiadomościZaloguj się, by sprawdzić wiadomości    RejestrujRejestruj    ZalogujZaloguj   
www.MojeOsiedle.pl » I - II - III Etap Osiedla Na Smolnej » Forum » Smolna 13c termin ogladania mieszkań????
Napisz nowy temat Zobacz poprzedni temat :: Zobacz następny temat     

Smolna 13c termin ogladania mieszkań????

     Odpowiedz do tematu    
Autor Wiadomość
rudyozi 
   

Początkujacy


Wiek: 37
Dołączył: Wto Kwi 14, 2015 11:36
Posty: 6
Skąd: POZNAŃ

PostWysłany: Pon Cze 08, 2015 12:30    Temat postu: Smolna 13c termin ogladania mieszkań????

Witam czy ktoś orientuje sie kiedy będziemy mogli zobaczyć nasze mieszkanka?
mmatys85 
   

Bywalec


Wiek: 39
Dołączył: Wto Lis 25, 2014 2:00
Posty: 28
Skąd: Poznań

PostWysłany: Nie Cze 14, 2015 8:16    Temat postu: Re: Smolna 13c termin ogladania mieszkań????

Pewnie podczas odbiorów.....deweloper sam z siebie nas raczej nie zaprosi , pozostaje chyba tylko "nękać biuro" Wink
mlodyy1992 
   

Początkujacy


Wiek: 31
Dołączył: Wto Mar 10, 2015 0:30
Posty: 6
Skąd: Poznań

PostWysłany: Wto Cze 16, 2015 11:13    Temat postu: Re: Smolna 13c termin ogladania mieszkań????

Witam,
Pisałem jakis czas temu w tej sprawie do Budimexu.
Kazali sie kontaktować po 15 czerwca, w mailu poinformowano mnie ze możliwość obejrzenia mieszkania bedzie w terminie 15.06-1.07.2015.
Dzisiaj napisałem maila, zeby podali dokładna datę.
mlodyy1992 
   

Początkujacy


Wiek: 31
Dołączył: Wto Mar 10, 2015 0:30
Posty: 6
Skąd: Poznań

PostWysłany: Wto Cze 16, 2015 11:23    Temat postu: Re: Smolna 13c termin ogladania mieszkań????

Witam,
Pisałem jakis czas temu w tej sprawie do Budimexu.
Kazali sie kontaktować po 15 czerwca, w mailu poinformowano mnie ze możliwość obejrzenia mieszkania bedzie w terminie 15.06-1.07.2015.
Dzisiaj napisałem maila, zeby podali dokładna datę.
Laurenth 
   

Zaglądajacy


Dołączył: Nie Gru 14, 2014 17:29
Posty: 20
Skąd: Poznań

PostWysłany: Wto Cze 16, 2015 21:43    Temat postu: Re: Smolna 13c termin ogladania mieszkań????

Ja dziś dostałam maila z biura, że będzie można wejść na budowę w lipcu i sierpniu Smile
mmatys85 
   

Bywalec


Wiek: 39
Dołączył: Wto Lis 25, 2014 2:00
Posty: 28
Skąd: Poznań

PostWysłany: Czw Lip 09, 2015 10:57    Temat postu: Re: Smolna 13c termin ogladania mieszkań????

Ktoś już był oglądać ? Jakie wrażenia ? Very Happy
martyna.aa 
   

Początkujacy


Wiek: 35
Dołączył: Śro Sty 28, 2015 1:21
Posty: 5
Skąd: Jarocin

PostWysłany: Pią Lip 10, 2015 11:23    Temat postu: Re: Smolna 13c termin ogladania mieszkań????

ja byłam oglądać w poniedziałek w klatce nr 4 i musze przyznać że całkiem fajnie to wygląda,drzewa faktycznie trochę zasłaniają okna,ale jakby sie gałęzie przycięło to będzie całkiem przyjemnie Smile
Klatki wykańczają - będą również zielono- szare, kafelki szare. No widać ze jeszcze trochę roboty mają z tym wykańczaniem wnętrz, więc wczesniej niż tego 25 sierpnia nie skończą, Pytałam się czy wiadomo juz cos może czy uda im sie w grudniu np. zacząć oddawac mieszkania, ale nadal zachowawczo odpowiadają,ze mają czas do lutego, więc chyba przekonamy się dopiero jak faktycznie zaczną oddawac Smile
kambos 
   

Zaglądajacy


Dołączył: Śro Kwi 15, 2015 7:41
Posty: 13
Skąd: siedlce

PostWysłany: Sob Lip 18, 2015 10:25    Temat postu: Re: Smolna 13c termin ogladania mieszkań????

oglądałem w miniony piątek mieszkanie i byłem mile zaskoczony. zostało tylko pomalować na biało i wszytko gotowe na odbiór. Pani któa oprowadza nic nie wie na temat terminów. a w biurze sprzedażny nie chciało mi sie juz pytać po raz drugi.
Odpowiedz do tematu Strona 1 z 1
Zobacz poprzedni temat :: Zobacz następny temat


 
Możesz pisać nowe tematy
Możesz odpowiadać w tematach
Możesz zmieniać swoje posty
Możesz usuwać swoje posty
Możesz głosować w ankietach

Portal www.MojeOsiedle.pl nie ponosi odpowiedzialności za treść wypowiedzi zamieszczanych przez użytkowników serwisu. Osoby zamieszczające wypowiedzi naruszające prawo lub prawem chronione dobra osób trzecich mogą ponieść z tego tytułu odpowiedzialność karną lub cywilną.
Copyright © www.MojeOsiedle.pl 2001-2024   Forum Dyskusyjne MOJE OSIEDLE, DZIELNICA i MIASTO
Załóż forum  |   Kontakt  |   O nas  |   Regulamin   |  Reklama