portal osiedli, dzielnic i miast

Poznań Osiedle Na Smolnej - Forum

Pogaduchy z sąsiadami - bez wychodzenia z domu!
Primary Navigation


FAQFAQ    SzukajSzukaj    ProfilProfil    Zaloguj się, by sprawdzić wiadomościZaloguj się, by sprawdzić wiadomości    RejestrujRejestruj    ZalogujZaloguj   
www.MojeOsiedle.pl » Osiedle i okolica » Forum » Wynajmowanie zakupionego mieszkania - Smolna Budimex
Napisz nowy temat Zobacz poprzedni temat :: Zobacz następny temat     

Wynajmowanie zakupionego mieszkania - Smolna Budimex

     Odpowiedz do tematu    
Autor Wiadomość
michwy 
   

Nowy na forum


Wiek: 32
Dołączył: Czw Wrz 03, 2015 11:50
Posty: 3
Skąd: Poznań Smolna

PostWysłany: Czw Wrz 03, 2015 11:53    Temat postu: Wynajmowanie zakupionego mieszkania - Smolna Budimex

Witajcie

Jestem przyszłym właścicielem mieszkania w IV etapie. Chciałem was zapytać, czy wynajmujecie może mieszkania na osiedlu, czy mieszkania cieszą się dużym zainteresowaniem wśród poszukujących lokatorów?

Wydaje mi się, że lokalizacja nie jest zła pod taką inwestycję, ale chciałbym usłyszeć również wasze zdanieSmile

Pozdrawiam
M.
konradlen 
   

Zaglądajacy


Wiek: 42
Dołączył: Wto Lis 05, 2019 16:54
Posty: 24
Skąd: konradlen

PostWysłany: Wto Lis 05, 2019 17:42    Temat postu: Re: Wynajmowanie zakupionego mieszkania - Smolna Budimex

hejak
aldonapod 
   

Zaglądajacy


Wiek: 56
Dołączył: Nie Lis 24, 2019 18:35
Posty: 13
Skąd: aldonapod

PostWysłany: Nie Lis 24, 2019 19:27    Temat postu: Re: Wynajmowanie zakupionego mieszkania - Smolna Budimex

witam
Odpowiedz do tematu Strona 1 z 1
Zobacz poprzedni temat :: Zobacz następny temat


 
Możesz pisać nowe tematy
Możesz odpowiadać w tematach
Możesz zmieniać swoje posty
Możesz usuwać swoje posty
Możesz głosować w ankietach

Portal www.MojeOsiedle.pl nie ponosi odpowiedzialności za treść wypowiedzi zamieszczanych przez użytkowników serwisu. Osoby zamieszczające wypowiedzi naruszające prawo lub prawem chronione dobra osób trzecich mogą ponieść z tego tytułu odpowiedzialność karną lub cywilną.
Copyright © www.MojeOsiedle.pl 2001-2024   Forum Dyskusyjne MOJE OSIEDLE, DZIELNICA i MIASTO
Załóż forum  |   Kontakt  |   O nas  |   Regulamin   |  Reklama