portal osiedli, dzielnic i miast

Poznań Osiedle Na Smolnej - Forum

Pogaduchy z sąsiadami - bez wychodzenia z domu!
Primary Navigation


FAQFAQ    SzukajSzukaj    ProfilProfil    Zaloguj się, by sprawdzić wiadomościZaloguj się, by sprawdzić wiadomości    RejestrujRejestruj    ZalogujZaloguj   
www.MojeOsiedle.pl » Forum, opinie, uwagi, sugestie, pomysły » Forum » IV etap budowy - kupno mieszaknia
Napisz nowy temat Zobacz poprzedni temat :: Zobacz następny temat     

IV etap budowy - kupno mieszaknia

     Odpowiedz do tematu    
Autor Wiadomość
Bartek89 
   

Nowy na forum


Dołączył: Wto Lis 15, 2016 8:07
Posty: 2
Skąd: PO

PostWysłany: Wto Lis 15, 2016 8:19    Temat postu: IV etap budowy - kupno mieszaknia

Witam!

Wraz z żoną planujemy kupno mieszkania na Smolnej.
Przeczesałem forum i wszędzie jest dyskusja o problemach z parkowanie. My decydujemy się na kupno mieszkania razem z miejscem w hali garażowej, więc miejsce postoju auta raczej u mnie odpada.

Chodzi mi o stan wykończenia i developerski. Jest to moje drugie mieszkanie deweloperskie i niestety po pierwszym mam złe wspomnienia. Większość usterek "wyszła" na jaw dopiero po kilku miesiącach mieszkania oraz w trakcie urządzania.
Moje pytanie brzmi:
Czy macie Państwa jakieś "ale" jeśli chodzi o dewelopera budimex?
Stan wykończenia, jakieś krzywizny, parapety, grzejniki, zacieki, wilgoć?

Każda odpowiedź będzie dla mnie pomocna.

Pozdrawiam
ad-hoc 
   

Stały bywalec


Dołączył: Pon Kwi 22, 2013 12:31
Posty: 88
Skąd: Poznań

PostWysłany: Wto Lis 29, 2016 20:28    Temat postu: Re: IV etap budowy - kupno mieszaknia

hej!
U mnie były drobne usterki typu rysa na szybie (wymieniona w ciągu 1 tygodnia), drobne nierówności na ścianach.

Generalnie jestem zadowolony z wykonawstwa BX - idealnie równe podłogi, białe ściany, kontakty i parapety zamontowane. Polecam Smile

Przy okazji zapraszam na forum mieszkańców: www.smolna13.pl
Mr.President 
   

Nowy na forum


Wiek: 33
Dołączył: Pią Gru 23, 2016 23:24
Posty: 4
Skąd: Poznań

PostWysłany: Sob Gru 24, 2016 0:00    Temat postu: Re: IV etap budowy - kupno mieszaknia

My byliśmy w naszym mieszkaniu w zeszłym tygodniu żeby wziąć wymiary na kuchnię. Przy okazji sprawdziliśmy kąty i płaszczyzny i wszystko było ok, powierzchnia wyszła o 20cm mniejsza więc coś nam zwrócą. Innych wad też nie wykrylismy, ale dokładniej sprawdzimy przy odbiorze. Generalnie znajomi z wcześniejszych etapów polecali Budimex pod względem jakości.

Zapomnieliśmy zapytać kiedy możemy spodziewać się kluczy. Czy ktoś posiada takowe informacje?
fanaa90 
   

Początkujacy


Wiek: 34
Dołączył: Czw Sty 21, 2016 10:38
Posty: 9
Skąd: Poznań

PostWysłany: Śro Gru 28, 2016 7:57    Temat postu: Re: IV etap budowy - kupno mieszaknia

Mam nadzieję, że i ja będę zadowolona z wykonawstwa Budimeksu.

Mam znajomych, którzy u innych deweloperów mieli przy odbiorze kilkustronicową listę usterek... Jednak z tego co czytam, na Smolnej we wcześniejszych etapach nie było tak źle Smile

A czy w przypadku drobnych usterek, takich jak porysowana szyba, można odebrać klucze od razu i umówić się na usunięcie wady z BMXem czy trzeba czekać 30 dni na usunięcie wady i dopiero wtedy odebrać klucze?
mmatys85 
   

Bywalec


Wiek: 39
Dołączył: Wto Lis 25, 2014 2:00
Posty: 28
Skąd: Poznań

PostWysłany: Nie Sty 01, 2017 13:32    Temat postu: Re: IV etap budowy - kupno mieszaknia

Generalnie wszystko z Budimexem trzeba mieć na papierze. polityka jest taka . że albo odbierasz bez zastrzeżeń albo czekasz. Liczą, że pierdoły ludzie im odpuszczą więc wątpię by zgodzili się usuwać coś po odebraniu mieszkania.
Odpowiedz do tematu Strona 1 z 1
Zobacz poprzedni temat :: Zobacz następny temat


 
Możesz pisać nowe tematy
Możesz odpowiadać w tematach
Możesz zmieniać swoje posty
Możesz usuwać swoje posty
Możesz głosować w ankietach

Portal www.MojeOsiedle.pl nie ponosi odpowiedzialności za treść wypowiedzi zamieszczanych przez użytkowników serwisu. Osoby zamieszczające wypowiedzi naruszające prawo lub prawem chronione dobra osób trzecich mogą ponieść z tego tytułu odpowiedzialność karną lub cywilną.
Copyright © www.MojeOsiedle.pl 2001-2024   Forum Dyskusyjne MOJE OSIEDLE, DZIELNICA i MIASTO
Załóż forum  |   Kontakt  |   O nas  |   Regulamin   |  Reklama