portal osiedli, dzielnic i miast

Poznań Osiedle Na Smolnej - Forum

Pogaduchy z sąsiadami - bez wychodzenia z domu!
Primary Navigation


FAQFAQ    SzukajSzukaj    ProfilProfil    Zaloguj się, by sprawdzić wiadomościZaloguj się, by sprawdzić wiadomości    RejestrujRejestruj    ZalogujZaloguj   
www.MojeOsiedle.pl » Hyde Park » Forum » Jak podróżujecie?
Napisz nowy temat Zobacz poprzedni temat :: Zobacz następny temat     

Jak podróżujecie?

     Odpowiedz do tematu    
Autor Wiadomość
celia.celia84 
   

Zaglądajacy


Dołączył: Pią Lut 17, 2017 20:39
Posty: 18
Skąd: Gdańsk-Przymorze

PostWysłany: Nie Lut 25, 2018 20:21    Temat postu: Jak podróżujecie?

Jak zwykle planujecie swoje podróże wakacyjne? Samodzielnie czy z biurem podróży? Wolicie podróżować samolotem czy wycieczki objazdowe? Sama preferuję zdecydowanie samolot, bo tak jest znacznie szybciej. I zazwyczaj jednak wybieram gotową wycieczkę z biura podróży, która już jest zorganizowana i nie muszę się głowić jak to wszystko zaplanować.
Lara1978 
   

Forumowicz


Wiek: 39
Dołączył: Nie Wrz 10, 2017 19:47
Posty: 105
Skąd: Poznań

PostWysłany: Wto Lut 27, 2018 22:16    Temat postu: Re: Jak podróżujecie?

Też wolę wycieczki z biura podróży, bo zaplanowanie własnej zajmuje mi bardzo dużo czasu i przyprawia bardzo dużo stresu. Często z biura podróży wycieczka wychodzi taniej niż własnoręcznie zorganizowany wyjazd. I wolę lecieć samolotem, bo wtedy przebiega to bardzo szybko i sprawnie. A na samo lotnisko zawsze jadę własnym samochodem, który potem zostawiam na sprawdzonym parkingu (np. Balice parking). W ten sposób wycieczka kompletnie mnie nie stresuje i nie muszę się praktycznie o nic martwić.
majstersergiusz 
   

Zaglądajacy


Wiek: 36
Dołączył: Pon Maj 27, 2019 13:30
Posty: 24
Skąd: Poznań

PostWysłany: Pon Maj 27, 2019 13:49    Temat postu: Re: Jak podróżujecie?

Zwykle podróżuję samochodemSmile
Klaudia33 
   

Bywalec


Wiek: 40
Dołączył: Sob Gru 23, 2017 21:22
Posty: 35
Skąd: Warszawa

PostWysłany: Pon Paź 28, 2019 20:05    Temat postu: Re: Jak podróżujecie?

Dla mnie najwygodniejsze jest podróżowanie samochodem. Jednak nie ma lepszego rozwiązania, niż jazda autem, bo nie trzeba trzymać się sztywno rozkładów jazdy i można zabrać większy bagaż. Tutaj - https://www.fleetcorp.pl/lodz/ znalazłam bardzo dobrą wypożyczalnię, która oferuje porządne i bezpieczne samochody.
gruszka23 
   

Aktywny Forumowicz


Dołączył: Pon Mar 11, 2019 6:12
Posty: 253
Skąd: Gdańsk - zaspa

PostWysłany: Pią Gru 13, 2019 22:11    Temat postu: Re: Jak podróżujecie?

celia.celia84 napisał:
Jak zwykle planujecie swoje podróże wakacyjne? Samodzielnie czy z biurem podróży?


Zdecydowanie samodzielnie. Lubię poszukać fajnych miejsc i przy okazji dowiedzieć się czegoś o regionie albo kraju, do którego się wybieram. Od kilku lat jeżdżę busem. Znalazłam dworzec online [url] https://dworzeconline.pl/[/url], gdzie mogę znaleźć interesujące mnie połączenia i od razu kupić bilety. Dzięki takiemu planowaniu mogę sporo zaoszczędzić i jeździć kilka razy w roku na wczasy Smile
notino 
   

Bywalec


Wiek: 53
Dołączył: Pią Sty 10, 2020 14:53
Posty: 31
Skąd: Warszawa

PostWysłany: Pią Sty 10, 2020 17:36    Temat postu: Re: Jak podróżujecie?

super temat
Odpowiedz do tematu Strona 1 z 1
Zobacz poprzedni temat :: Zobacz następny temat


 
Możesz pisać nowe tematy
Możesz odpowiadać w tematach
Możesz zmieniać swoje posty
Możesz usuwać swoje posty
Możesz głosować w ankietach

Portal www.MojeOsiedle.pl nie ponosi odpowiedzialności za treść wypowiedzi zamieszczanych przez użytkowników serwisu. Osoby zamieszczające wypowiedzi naruszające prawo lub prawem chronione dobra osób trzecich mogą ponieść z tego tytułu odpowiedzialność karną lub cywilną.
Copyright © www.MojeOsiedle.pl 2001-2024   Forum Dyskusyjne MOJE OSIEDLE, DZIELNICA i MIASTO
Załóż forum  |   Kontakt  |   O nas  |   Regulamin   |  Reklama