portal osiedli, dzielnic i miast

Poznań Osiedle Na Smolnej - Forum

Pogaduchy z sąsiadami - bez wychodzenia z domu!
Primary Navigation


FAQFAQ    SzukajSzukaj    ProfilProfil    Zaloguj się, by sprawdzić wiadomościZaloguj się, by sprawdzić wiadomości    RejestrujRejestruj    ZalogujZaloguj   
www.MojeOsiedle.pl » Hyde Park » Forum » sejf do biura
Napisz nowy temat Zobacz poprzedni temat :: Zobacz następny temat     

sejf do biura

     Odpowiedz do tematu    
Autor Wiadomość
bruno88 
   

Bywalec


Dołączył: Pon Gru 10, 2018 0:33
Posty: 49
Skąd: Wrocław

PostWysłany: Pon Lut 25, 2019 22:36    Temat postu: sejf do biura

cześć, założyłem niedawno firmę transportową, jak na razie wszystko przebiega zgodnie z planem. Muszę jeszcze tylko kupić jakiś solidny sejf na dokumenty, zastanawiam się nad wyborem sejfu marki hartmann tresore. Czytałem w internecie, że to bardzo solidna marka i warto kupić u Nich sejf. A Wy co o tym sądzicie?
manuel33 
   

Stały bywalec


Wiek: 33
Dołączył: Wto Gru 11, 2018 1:12
Posty: 50
Skąd: Gdynia-Obłuże

PostWysłany: Śro Kwi 17, 2019 22:19    Temat postu: Re: sejf do biura

Bezpieczeństwo najważniejsze, warto też pomyśleć też nad zamontowaniem czujników dymu, lepiej zawsze się zabezpieczyć niż potem żałować... Ja jakiś czas temu założyłem w swoim biurze czujnik gazu na baterie https://www.fonex.pl/kategorie/detektory-dymu-gazu-30.html Jestem zadowolony z tego zakupu, sprzęt jest bardzo solidny, cenowo też bardzo się opłacał.
manuel33 
   

Stały bywalec


Wiek: 33
Dołączył: Wto Gru 11, 2018 1:12
Posty: 50
Skąd: Gdynia-Obłuże

PostWysłany: Pią Kwi 19, 2019 0:38    Temat postu: Re: sejf do biura

Racja, sejf to obowiązkowy element biura. Jeżeli chodzi przechowywanie dokumentów to świetnie sprawuje się półka ścienna, to chyba najbardziej komfortowe rozwiązanie. Ostatnio udało mi się kupić nową półkę do mojego biura w sklepie Akord https://sklep.akord.net.pl/70-polki-scienne Półka jest bardzo solidnie wykonana, to był dobry wybór.
majstersergiusz 
   

Zaglądajacy


Wiek: 36
Dołączył: Pon Maj 27, 2019 13:30
Posty: 24
Skąd: Poznań

PostWysłany: Pon Maj 27, 2019 13:41    Temat postu: Re: sejf do biura

Bezpieczeństwo to bardzo istotna sprawa. Ciekaw jestem ile kosztuje taki sejf biurowy na dokumenty?
Odpowiedz do tematu Strona 1 z 1
Zobacz poprzedni temat :: Zobacz następny temat


 
Możesz pisać nowe tematy
Możesz odpowiadać w tematach
Możesz zmieniać swoje posty
Możesz usuwać swoje posty
Możesz głosować w ankietach

Portal www.MojeOsiedle.pl nie ponosi odpowiedzialności za treść wypowiedzi zamieszczanych przez użytkowników serwisu. Osoby zamieszczające wypowiedzi naruszające prawo lub prawem chronione dobra osób trzecich mogą ponieść z tego tytułu odpowiedzialność karną lub cywilną.
Copyright © www.MojeOsiedle.pl 2001-2024   Forum Dyskusyjne MOJE OSIEDLE, DZIELNICA i MIASTO
Załóż forum  |   Kontakt  |   O nas  |   Regulamin   |  Reklama