portal osiedli, dzielnic i miast

Poznań Osiedle Na Smolnej - Forum

Pogaduchy z sąsiadami - bez wychodzenia z domu!
Primary Navigation


FAQFAQ    SzukajSzukaj    ProfilProfil    Zaloguj się, by sprawdzić wiadomościZaloguj się, by sprawdzić wiadomości    RejestrujRejestruj    ZalogujZaloguj   
www.MojeOsiedle.pl » Hyde Park » Forum » "dyskryminacja"
Napisz nowy temat Zobacz poprzedni temat :: Zobacz następny temat     

"dyskryminacja"

     Odpowiedz do tematu    
Autor Wiadomość
haniannik 
   

Zaglądajacy


Wiek: 74
Dołączył: Pon Gru 30, 2019 14:36
Posty: 16
Skąd: haniannik

PostWysłany: Pią Paź 30, 2020 9:38    Temat postu: "dyskryminacja"

Czy ktoś osobiście zetknął się z przejawami dyskryminacji, na przykład na tle rasowym, płciowym czy orientacyjnym?
Pytam, bo mam wrażenie że niektórzy na siłę doszukują się we wszystkim ciemiężenia różnych mniejszości. Nie mówię, że dyskryminacji nie ma dlatego, że mnie jak dotąd nie spotkała - tylko ciekawi mnie realna skala tego zjawiska. Trochę zaczynam się denerwować, jak wszędzie widzi się przejawy dyskryminacji, a działania rzekomo równościowe zaczynają dyskryminować "większość".
haniannik 
   

Zaglądajacy


Wiek: 74
Dołączył: Pon Gru 30, 2019 14:36
Posty: 16
Skąd: haniannik

PostWysłany: Wto Lis 03, 2020 8:31    Temat postu: Re: "dyskryminacja"

haniannik napisał:
Czy ktoś osobiście zetknął się z przejawami dyskryminacji, na przykład na tle rasowym, płciowym czy orientacyjnym?
Pytam, bo mam wrażenie że niektórzy na siłę doszukują się we wszystkim ciemiężenia różnych mniejszości. Nie mówię, że dyskryminacji nie ma dlatego, że mnie jak dotąd nie spotkała - tylko ciekawi mnie realna skala tego zjawiska. Trochę zaczynam się denerwować, jak wszędzie widzi się przejawy dyskryminacji, a działania rzekomo równościowe zaczynają dyskryminować "większość".


Podam przykład.
Znam osoby, które bardzo by się obraziły na jeden sklep z biżuterią, gdzie sprzedają naszyjniki z zawieszkami w kształcie rodziny. Na https://astyle.pl/bizuteria-damska/naszyjniki-damskie mają różne warianty z "udziałem" ojca, matki, dzieci i psa. Ale "tęczowego" modelu nie mają, co zdaniem niektórych byłoby przejawem dyskryminacji.
Wiecie już, o jakich ludziach i fanatykach mówię???
Odpowiedz do tematu Strona 1 z 1
Zobacz poprzedni temat :: Zobacz następny temat


 
Możesz pisać nowe tematy
Możesz odpowiadać w tematach
Możesz zmieniać swoje posty
Możesz usuwać swoje posty
Możesz głosować w ankietach

Portal www.MojeOsiedle.pl nie ponosi odpowiedzialności za treść wypowiedzi zamieszczanych przez użytkowników serwisu. Osoby zamieszczające wypowiedzi naruszające prawo lub prawem chronione dobra osób trzecich mogą ponieść z tego tytułu odpowiedzialność karną lub cywilną.
Copyright © www.MojeOsiedle.pl 2001-2024   Forum Dyskusyjne MOJE OSIEDLE, DZIELNICA i MIASTO
Załóż forum  |   Kontakt  |   O nas  |   Regulamin   |  Reklama