portal osiedli, dzielnic i miast

Poznań Osiedle Na Smolnej - Forum

Pogaduchy z sąsiadami - bez wychodzenia z domu!
Primary Navigation


FAQFAQ    SzukajSzukaj    ProfilProfil    Zaloguj się, by sprawdzić wiadomościZaloguj się, by sprawdzić wiadomości    RejestrujRejestruj    ZalogujZaloguj   
www.MojeOsiedle.pl » Umowy » Forum » Umowa Przedwstępna / Notarialna
Napisz nowy temat Zobacz poprzedni temat :: Zobacz następny temat     

Umowa Przedwstępna / Notarialna

Idź do strony Poprzednia    1, 2     Odpowiedz do tematu    
Autor Wiadomość
HallMa 
   

Forumowicz


Dołączył: Pią Sty 20, 2012 10:46
Posty: 101
Skąd: Poznań

PostWysłany: Wto Lip 23, 2013 18:21    Temat postu: Re: Umowa Przedwstępna / Notarialna

My odbieralismy klucze w terminie wcześniejszym niz ten zapisany w umowie.
sue24_login 
   

Stały bywalec


Dołączył: Pon Sty 16, 2012 17:18
Posty: 94
Skąd: Poznania

PostWysłany: Śro Lip 24, 2013 10:59    Temat postu: Re: Umowa Przedwstępna / Notarialna

Zaznaczam od razu, iż korzystam ze swojej pamięci (bywa omylna).
Na początku Budimex deklarował oddawanie mieszkań (kluczy) w kwietniu 2012. Później deklaracja się nieco zmieniła i mówiono nam o maju 2012.
Faktycznie odbiory rozpoczęły się pod koniec maja (chyba ostatni tydzień).
Co do kolejności ustalania odbiorów to nie było tak, że od mieszkania z numerem 1 zaczynano odbiory. Decydowała także siła przebicia przyszłych lokatorów i urok osobisty.
Jeśli były usterki, które wyszły podczas odbioru, wszystko się przedłużało w czasie. Bo o ile część z nich usuwali pracownicy Budimexu (krzywe podłogi, ściany, wilgoć, powgniatane grzejniki - powiedzmy cała litania) - to przebiegało sprawnie, to jeśli już sprawa dotyczyła np. okien, rolet (podwykonawcy) - można było sobie poczekać na odbiór kluczy miesiąc i dłużej.
Aga149 
   

Forumowicz


Wiek: 38
Dołączył: Pią Lip 05, 2013 22:05
Posty: 147
Skąd: Poznań - Jeżyce

PostWysłany: Śro Lip 24, 2013 11:58    Temat postu: Re: Umowa Przedwstępna / Notarialna

To lipa :/
HallMa 
   

Forumowicz


Dołączył: Pią Sty 20, 2012 10:46
Posty: 101
Skąd: Poznań

PostWysłany: Śro Lip 24, 2013 19:52    Temat postu: Re: Umowa Przedwstępna / Notarialna

Sue ja odnoszę sie do tego co miałam zapisane w umowie, i z tej umowy Budimex sie wywiązał. Termin odbioru kluczy miałam na lipiec ( odebrałam w czerwcu) a na usunięcie usterek w umowie było 30 dni a na te poważniejsze nawet do 3 miesięcy. Większość usterek została usunięta w ciagu 14 dni.

Co do deklaracji ze mieszkania bedą oddawane w kwietniu, faktycznie tak było, ale to miała byc jedynie dobra wola (i jak sądzę możliwość) ze strony Budimexu.
Odpowiedz do tematu Strona 2 z 2 Idź do strony Poprzednia    1, 2
Zobacz poprzedni temat :: Zobacz następny temat


 
Możesz pisać nowe tematy
Możesz odpowiadać w tematach
Możesz zmieniać swoje posty
Możesz usuwać swoje posty
Możesz głosować w ankietach

Portal www.MojeOsiedle.pl nie ponosi odpowiedzialności za treść wypowiedzi zamieszczanych przez użytkowników serwisu. Osoby zamieszczające wypowiedzi naruszające prawo lub prawem chronione dobra osób trzecich mogą ponieść z tego tytułu odpowiedzialność karną lub cywilną.
Copyright © www.MojeOsiedle.pl 2001-2024   Forum Dyskusyjne MOJE OSIEDLE, DZIELNICA i MIASTO
Załóż forum  |   Kontakt  |   O nas  |   Regulamin   |  Reklama