portal osiedli, dzielnic i miast

Poznań Osiedle Na Smolnej - Forum

Pogaduchy z sąsiadami - bez wychodzenia z domu!
Primary Navigation


FAQFAQ    SzukajSzukaj    ProfilProfil    Zaloguj się, by sprawdzić wiadomościZaloguj się, by sprawdzić wiadomości    RejestrujRejestruj    ZalogujZaloguj   
www.MojeOsiedle.pl » Osiedle i okolica » Forum » Osiedlowe sklepy
Napisz nowy temat Zobacz poprzedni temat :: Zobacz następny temat     

Osiedlowe sklepy

Idź do strony Poprzednia    1, 2, 3, 4, 5, 6, 7, 8, 9, 10     Odpowiedz do tematu    
Autor Wiadomość
Asia_Tor_Pozn 
   

Forumowicz


Dołączył: Nie Lut 17, 2013 14:25
Posty: 145
Skąd: Torun

PostWysłany: Pon Mar 09, 2015 21:19    Temat postu: Re: Osiedlowe sklepy

w okolicy jest Spolem i Lidl (ok 7 min pieszo), dalej ale wiekszy sklep to Tesco (24/7) ok 20 min pieszo. Kolo petli Zawad jest Biedronka.
Piotrek215 
   

Nowy na forum


Wiek: 64
Dołączył: Nie Wrz 27, 2015 19:11
Posty: 1
Skąd: Poznań

PostWysłany: Nie Wrz 27, 2015 20:09    Temat postu: Re: Osiedlowe sklepy

Witam serdecznie.

Miło mi poinformować, że w budynku Smolna 13 B lokal 215 został otwarty sklep spożywczo-warzywniczy. Sklep otwarty jest od poniedziałku do piątku w godzinach 6:00 - 18:00, a także w soboty: 7:00 - 13:00. Sklep oferuje świeże pieczywo, podstawowe produkty spożywcze jak również warzywa i owoce. Asortyment jest cały czas poszerzany o kolejne produkty. Tą drogą chciałem zaprosić do odwiedzenia sklepu. Jesteśmy otwarci na wskazówki dotyczące poprawy funkcjonowania sklepu, jak również rady i sugestie dotyczące Państwa potrzeb.

Pozdrawiam,

Piotrek Smile
abaddon44 
   

Zaglądajacy


Wiek: 40
Dołączył: Wto Kwi 29, 2014 19:24
Posty: 11
Skąd: Poznań

PostWysłany: Wto Paź 06, 2015 19:09    Temat postu: Re: Osiedlowe sklepy

Zrobię darmową reklamę Very Happy
Jestem więcej niż zadowolony z nowego sklepiku: świetne pieczywo i świeże warzywa to największe zalety plus miła obsługa która gorliwie zbiera informacje na temat naszych oczekiwań. Minus to oczywiście mały asortyment ale od czegoś trzeba zacząć no i z każdym tygodniem oferta się poszerza.
Trzymam kciuki i powodzenia
makstat 
   

Bywalec


Wiek: 52
Dołączył: Sob Lis 09, 2019 12:35
Posty: 26
Skąd: makstat

PostWysłany: Sob Lis 09, 2019 13:07    Temat postu: Re: Osiedlowe sklepy

hejka
zuzkalesz 
   

Bywalec


Wiek: 50
Dołączył: Wto Gru 17, 2019 22:26
Posty: 26
Skąd: zuzkalesz

PostWysłany: Śro Gru 18, 2019 10:53    Temat postu: Re: Osiedlowe sklepy

hejka
Odpowiedz do tematu Strona 10 z 10 Idź do strony Poprzednia    1, 2, 3, 4, 5, 6, 7, 8, 9, 10
Zobacz poprzedni temat :: Zobacz następny temat


 
Możesz pisać nowe tematy
Możesz odpowiadać w tematach
Możesz zmieniać swoje posty
Możesz usuwać swoje posty
Możesz głosować w ankietach

Portal www.MojeOsiedle.pl nie ponosi odpowiedzialności za treść wypowiedzi zamieszczanych przez użytkowników serwisu. Osoby zamieszczające wypowiedzi naruszające prawo lub prawem chronione dobra osób trzecich mogą ponieść z tego tytułu odpowiedzialność karną lub cywilną.
Copyright © www.MojeOsiedle.pl 2001-2024   Forum Dyskusyjne MOJE OSIEDLE, DZIELNICA i MIASTO
Załóż forum  |   Kontakt  |   O nas  |   Regulamin   |  Reklama