portal osiedli, dzielnic i miast

Poznań Osiedle Na Smolnej - Forum

Pogaduchy z sąsiadami - bez wychodzenia z domu!
Primary Navigation


FAQFAQ    SzukajSzukaj    ProfilProfil    Zaloguj się, by sprawdzić wiadomościZaloguj się, by sprawdzić wiadomości    RejestrujRejestruj    ZalogujZaloguj   
www.MojeOsiedle.pl » Wykańczamy nasze mieszkania » Forum » Brygady remontowe solidne i godne polecenia
Napisz nowy temat Zobacz poprzedni temat :: Zobacz następny temat     

Brygady remontowe solidne i godne polecenia

Idź do strony Poprzednia    1, 2, 3, 4, 5, 6, 7, 8, 9, 10     Odpowiedz do tematu    
Autor Wiadomość
ewus72 
   

Nowy na forum


Wiek: 52
Dołączył: Pon Lis 02, 2015 19:35
Posty: 2
Skąd: poznan

PostWysłany: Pon Lis 02, 2015 19:53    Temat postu: Re: Brygady remontowe solidne i godne polecenia

Polecam dobrego fachowca , w wykończeniówce , są solidni rzetelni mają przystępne ceny. Numer tel :572943015 Very Happy
jarek033 
   

VIP


Wiek: 35
Dołączył: Wto Gru 30, 2014 9:00
Posty: 4048
Skąd: kraków

PostWysłany: Wto Lip 12, 2016 15:13    Temat postu: Re: Brygady remontowe solidne i godne polecenia

Nie wiem jak to wygląda w przypadku innych prac, ale akurat płytki to porządnie mi zrobiła firma p. Goślińskiego (jego strona: http://abartremonty.pl). A mam porównanie, bo wcześniej płytki w kuchni mi robiła inna firma i trochę spartolili robotę, po fugach widać, że nie jest to tak dobrze wykonane.
marcinnn 
   

Nowy na forum


Dołączył: Czw Sie 18, 2016 18:24
Posty: 3
Skąd: Poznań

PostWysłany: Czw Sie 18, 2016 18:32    Temat postu: Re: Brygady remontowe solidne i godne polecenia

U mnie remontem zajęli się chłopacy z Renowation - www.renowation.pl. Nie jest to żaden pan Zdzisław, który przychodzi podchmielony i robi, byle zarobić, tylko porządna firma. Polecam - stosunek ceny do jakości jest doskonały.
karlos31 
   

Zaglądajacy


Wiek: 38
Dołączył: Pon Lis 21, 2016 12:13
Posty: 15
Skąd: Poznań

PostWysłany: Pon Lis 21, 2016 12:22    Temat postu: Re: Brygady remontowe solidne i godne polecenia

marcinnn napisał:
U mnie remontem zajęli się chłopacy z Renowation - www.renowation.pl. Nie jest to żaden pan Zdzisław, który przychodzi podchmielony i robi, byle zarobić, tylko porządna firma. Polecam - stosunek ceny do jakości jest doskonały.


Dzięki za polecenie.
Szukam właśnie kogoś, kto zajmie się kompleksowym remontem mojego mieszkania - łącznie ze zmianą elektryki i odpływów kanalizacyjnych. Smile
Martucha1980 
   

Nowy na forum


Wiek: 34
Dołączył: Nie Kwi 15, 2018 8:21
Posty: 2
Skąd: Poznan

PostWysłany: Nie Kwi 15, 2018 8:39    Temat postu: Re: Brygady remontowe solidne i godne polecenia

Polecam firmę wykonczeniowa Pana Łukasza Meclewicza hal-dom-gips.Wykanczali mi całe mieszkanie w stanie deweloperskim i jestem z nich bardzo zadowolona. Maja wlasna stronę internetowa www.hdgremonty.pl. Z terminem wejscia musiałam chwile poczekać ale nie żałuję.POLECAM
Odpowiedz do tematu Strona 10 z 10 Idź do strony Poprzednia    1, 2, 3, 4, 5, 6, 7, 8, 9, 10
Zobacz poprzedni temat :: Zobacz następny temat


 
Możesz pisać nowe tematy
Możesz odpowiadać w tematach
Możesz zmieniać swoje posty
Możesz usuwać swoje posty
Możesz głosować w ankietach

Portal www.MojeOsiedle.pl nie ponosi odpowiedzialności za treść wypowiedzi zamieszczanych przez użytkowników serwisu. Osoby zamieszczające wypowiedzi naruszające prawo lub prawem chronione dobra osób trzecich mogą ponieść z tego tytułu odpowiedzialność karną lub cywilną.
Copyright © www.MojeOsiedle.pl 2001-2024   Forum Dyskusyjne MOJE OSIEDLE, DZIELNICA i MIASTO
Załóż forum  |   Kontakt  |   O nas  |   Regulamin   |  Reklama