portal osiedli, dzielnic i miast

Poznań Osiedle Na Smolnej - Forum

Pogaduchy z sąsiadami - bez wychodzenia z domu!
Primary Navigation


FAQFAQ    SzukajSzukaj    ProfilProfil    Zaloguj się, by sprawdzić wiadomościZaloguj się, by sprawdzić wiadomości    RejestrujRejestruj    ZalogujZaloguj   
www.MojeOsiedle.pl » Poznaj i porozmawiaj z sąsiadem » Forum » Pogaduchy między sąsiadami
Napisz nowy temat Zobacz poprzedni temat :: Zobacz następny temat     

Pogaduchy między sąsiadami

Idź do strony Poprzednia    1, 2, 3 ... 36, 37, 38     Odpowiedz do tematu    
Autor Wiadomość
LuthZL 
   

Początkujacy


Dołączył: Pon Mar 09, 2015 22:06
Posty: 5
Skąd: Koziegłowy

PostWysłany: Śro Lip 22, 2015 13:53    Temat postu: Re: Pogaduchy między sąsiadami

Witam sąsiadów z klatki numer 4 Smile
My już byliśmy na wycieczce i naprawdę bardzo nam się to podobało - całość wyglądała imponująco, a szczególnie widok z balkonu.
Jedyne co podoba mi się mniej, to że wejście do naszej klatki będzie tuż obok wejść do lokali usługowych (nie będzie "osłonięte" bramą), no ale wybierając mieszkanie w z tej strony bloku liczyliśmy się już z tym Wink Mam tylko nadzieję, że na dole nie zrobią jakiegoś baru Very Happy
sasiadka13C 
   

Zaglądajacy


Dołączył: Wto Lut 03, 2015 21:54
Posty: 19
Skąd: Poznania

PostWysłany: Czw Lip 23, 2015 18:09    Temat postu: Re: Pogaduchy między sąsiadami

Witaj, trochę nie rozumiem problemu. Zgodnie z projektem do umowy deweloperskiej nasza klatka "4" ma wejście od strony dziedzińca, w narożniku.
Wejście od frontu, tj. od strony lokali użytkowych, to chyba jest ewakuacyjne które nie będzie otwarte od zewnątrz. Ja również byłam oglądać mieszkanie i tym wejściem mnie wprowadzano, ale wydaje mi się, że dlatego nie od dziedzińca bo tam trwają prace, kładą kostkę. Tak mi się przynajmniej wydaje. Spójrz na stronę Budimexu i zakładkę Lokalizacja tam są wskazane wejścia.
Pozdrawiam
eM_Jot 
   

Stały bywalec


Wiek: 38
Dołączył: Pią Sty 10, 2014 23:42
Posty: 68
Skąd: Poznań

PostWysłany: Pią Lip 24, 2015 15:42    Temat postu: Re: Pogaduchy między sąsiadami

Wejscie do klatki od dziedzinca??? W I i II etapie 4 klatka ma wejscie od uliczki miedzy lokalami w i nie ma wejsc przez furtke, no chyba ze u was bedzie inaczej.
sasiadka13C 
   

Zaglądajacy


Dołączył: Wto Lut 03, 2015 21:54
Posty: 19
Skąd: Poznania

PostWysłany: Pią Lip 24, 2015 19:17    Temat postu: Re: Pogaduchy między sąsiadami

Na to wygląda. W III etapie od strony kościoła nie ma chodnika, nie ma też tym samym wejść do klatek schodowych. Rozwiązano to w ten sposób, że wejścia do klatek po prawej stronie budynku zrobiono od dziedzińca, kosztem niestety ogródków mieszkań na parterze od tej strony. Aby był łatwiejszy dostęp do tychże klatek, ulokowano "prześwit" na dziedziniec od frontu budynku tam też będzie się znajdowała brama wejściowa zgodnie z info z Budimexu ( na ten temat wątek) Zatem powracam do pierwotnej części tematu i upieram się że klatka "4" również załapała się na wejście od dziedzińca ( za bramą Very Happy ) Mam nadzieję, że moja koncepcja jest prawidłowa i nie będę musiała się zapaść pod ziemię jak będzie innaczej. Ups
Laurenth 
   

Zaglądajacy


Dołączył: Nie Gru 14, 2014 17:29
Posty: 20
Skąd: Poznań

PostWysłany: Nie Lip 26, 2015 20:06    Temat postu: Re: Pogaduchy między sąsiadami

Tak, klatka 4 ma wejście od dziedzińca, ja wchodziłam przez nią na oglądanie mieszkania (zresztą na planach jest to oznaczone). Jest w samym narożniku bloku, zaraz na prawo od tego prześwitu, którym będzie można wejść na dziedziniec (tam podobno ma być jakaś furtka, a nie wolny dostęp).
LuthZL 
   

Początkujacy


Dołączył: Pon Mar 09, 2015 22:06
Posty: 5
Skąd: Koziegłowy

PostWysłany: Pon Lip 27, 2015 11:23    Temat postu: Re: Pogaduchy między sąsiadami

My wchodziliśmy na oglądanie właśnie wejściem "od frontu" - ponieważ również wcześniej miałam na podstawie mapek wrażenie, że wejście będzie od dziedzińca, zapytałam o to w biurze (konkretniej pytałam o kwestię domofonów) i powiedziano mi, że nasze wejście główne będzie właśnie od strony lokali usługowych. Choć nie ukrywam, że wolałabym, aby to wasza wersja była tą prawdziwą Razz

Nie zmienia to faktu, że wygląda to w środku tak, jakby u nas były de facto dwa wejścia, bo od strony dziedzińca na klatce schodowej też są drzwi...
Laurenth 
   

Zaglądajacy


Dołączył: Nie Gru 14, 2014 17:29
Posty: 20
Skąd: Poznań

PostWysłany: Pon Lip 27, 2015 21:28    Temat postu: Re: Pogaduchy między sąsiadami

To w takim razie będą dwa wejścia do 4 klatki od dziedzińca i od szczytu. I tak samo chyba będzie z 3 klatką, z tym, że wejście będzie od szczytu i od boku II etapu.
LuthZL 
   

Początkujacy


Dołączył: Pon Mar 09, 2015 22:06
Posty: 5
Skąd: Koziegłowy

PostWysłany: Wto Lip 28, 2015 10:20    Temat postu: Re: Pogaduchy między sąsiadami

Na to by wyglądało. Byleby tylko po prostu te drzwi (zwłaszcza od frontu) były odpowiednio zabezpieczone, żeby nagle nam się nie kręcili po klatce schodowej jacyś okoliczni amatorzy trunków albo nie swojej własności.
Odpowiedz do tematu Strona 38 z 38 Idź do strony Poprzednia    1, 2, 3 ... 36, 37, 38
Zobacz poprzedni temat :: Zobacz następny temat


 
Możesz pisać nowe tematy
Możesz odpowiadać w tematach
Możesz zmieniać swoje posty
Możesz usuwać swoje posty
Możesz głosować w ankietach

Portal www.MojeOsiedle.pl nie ponosi odpowiedzialności za treść wypowiedzi zamieszczanych przez użytkowników serwisu. Osoby zamieszczające wypowiedzi naruszające prawo lub prawem chronione dobra osób trzecich mogą ponieść z tego tytułu odpowiedzialność karną lub cywilną.
Copyright © www.MojeOsiedle.pl 2001-2024   Forum Dyskusyjne MOJE OSIEDLE, DZIELNICA i MIASTO
Załóż forum  |   Kontakt  |   O nas  |   Regulamin   |  Reklama