portal osiedli, dzielnic i miast

Poznań Osiedle Na Smolnej - Forum

Pogaduchy z sąsiadami - bez wychodzenia z domu!
Primary Navigation


FAQFAQ    SzukajSzukaj    ProfilProfil    Zaloguj się, by sprawdzić wiadomościZaloguj się, by sprawdzić wiadomości    RejestrujRejestruj    ZalogujZaloguj   
www.MojeOsiedle.pl » Wykańczamy nasze mieszkania » Forum » Dobór drzwi do naszego M
Napisz nowy temat Zobacz poprzedni temat :: Zobacz następny temat     

Dobór drzwi do naszego M

Idź do strony Poprzednia    1, 2     Odpowiedz do tematu    
Autor Wiadomość
daro77 
   

Nowy na forum


Wiek: 35
Dołączył: Pon Lip 13, 2015 9:23
Posty: 4
Skąd: krakow

PostWysłany: Wto Lip 28, 2015 11:01    Temat postu: Re: Dobór drzwi do naszego M

Witaj. Z czystym sumieniem polecam producenta Glumatex www.glumatex.com.pl. Ich produkty są naprawdę przepiękne… Widać, że Ci co tam pracują znają się na swojej robocie Do tego mają całkiem rozsądne ceny. Nic dodać, nic ująć, tylko brać
jarek033 
   

VIP


Wiek: 35
Dołączył: Wto Gru 30, 2014 9:00
Posty: 4074
Skąd: kraków

PostWysłany: Wto Sty 10, 2017 21:21    Temat postu: Re: Dobór drzwi do naszego M

Mam zaufanie do firmy z portalu drzwihotelowe.pl. Mają na stanie szeroką gamę drzwi w różnym designie i kolorystyce. Głównie to są drzwi specjalistyczne, w tym przeciwpożarowe z atestem. Właśnie takich potrzebowałem i jestem zadowolony z całej realizacji zamówienia. Bez zwłoki, sprawnie, z info na temat zamówienia na bieżąco.
Odpowiedz do tematu Strona 2 z 2 Idź do strony Poprzednia    1, 2
Zobacz poprzedni temat :: Zobacz następny temat


 
Możesz pisać nowe tematy
Możesz odpowiadać w tematach
Możesz zmieniać swoje posty
Możesz usuwać swoje posty
Możesz głosować w ankietach

Portal www.MojeOsiedle.pl nie ponosi odpowiedzialności za treść wypowiedzi zamieszczanych przez użytkowników serwisu. Osoby zamieszczające wypowiedzi naruszające prawo lub prawem chronione dobra osób trzecich mogą ponieść z tego tytułu odpowiedzialność karną lub cywilną.
Copyright © www.MojeOsiedle.pl 2001-2024   Forum Dyskusyjne MOJE OSIEDLE, DZIELNICA i MIASTO
Załóż forum  |   Kontakt  |   O nas  |   Regulamin   |  Reklama