portal osiedli, dzielnic i miast

Poznań Osiedle Na Smolnej - Forum

Pogaduchy z sąsiadami - bez wychodzenia z domu!
Primary Navigation


FAQFAQ    SzukajSzukaj    ProfilProfil    Zaloguj się, by sprawdzić wiadomościZaloguj się, by sprawdzić wiadomości    RejestrujRejestruj    ZalogujZaloguj   
www.MojeOsiedle.pl » Wykańczamy nasze mieszkania » Forum » Kuchnia pełna marzeń
Napisz nowy temat Zobacz poprzedni temat :: Zobacz następny temat     

Kuchnia pełna marzeń

Idź do strony Poprzednia    1, 2, 3 ... , 12, 13, 14    Następna     Odpowiedz do tematu    
Autor Wiadomość
kasie.m 
   

Stały bywalec


Dołączył: Wto Gru 11, 2012 13:26
Posty: 55
Skąd: Poznań

PostWysłany: Śro Mar 26, 2014 11:39    Temat postu: Re: Kuchnia pełna marzeń

Witam,
Chciałabym zapytać się osób, które kupiły kunie w IKEA, jakie blaty wybieraliście?
Czy może znacie firmy, które podjęły by się wykonania samego blatu kuchennego? My na razie pytaliśmy sie w dwóch firmach wykonujących kuchnie o zakup samego blatu i nie zgodziły się.
Kozaczki 
   

Forumowicz


Dołączył: Czw Sty 09, 2014 14:36
Posty: 165
Skąd: Poznań

PostWysłany: Śro Mar 26, 2014 12:10    Temat postu: Re: Kuchnia pełna marzeń

Spróbuj u Jarka Lipiaka lipiakmeble.com.pl tel. 602 666 704, jak dotąd był dość elastyczny Smile Jeśli się nie uda to spróbuj "podłączyć" się pod sąsiada który zamawia, kuchnię, szafy etc. - takiemu firma nie odmówi Wink

W razie trudności możemy się dogadać między sobą, ale u nas to jeszcze trochę potrwa zanim będziemy montowali kuchnię...

pozdrawiam
hello.kitty 
   

Forumowicz


Dołączył: Pon Sty 20, 2014 11:39
Posty: 162
Skąd: Pzń

PostWysłany: Śro Mar 26, 2014 18:36    Temat postu: Re: Kuchnia pełna marzeń

Kozaczki to Wy jeszcze nie mieszkanie na Smolnej?Smile
Kozaczki 
   

Forumowicz


Dołączył: Czw Sty 09, 2014 14:36
Posty: 165
Skąd: Poznań

PostWysłany: Śro Mar 26, 2014 21:57    Temat postu: Re: Kuchnia pełna marzeń

hello.kitty napisał:
Kozaczki to Wy jeszcze nie mieszkanie na Smolnej?Smile


Cichoooo!! Bo się wyda !! Rotfl
Asia_Tor_Pozn 
   

Forumowicz


Dołączył: Nie Lut 17, 2013 14:25
Posty: 145
Skąd: Torun

PostWysłany: Śro Mar 26, 2014 22:02    Temat postu: Re: Kuchnia pełna marzeń

A Biuro-Styl na Dziadoszanskiej 10? Tylko sa min. 3 metrowe blaty, ale to nie problem, bo obok jest stolarnia Saltech - wyciecie otworu ok 30 zl, transport ok 70 zl. Nr do stolarni nie mam (ale jak wygoglujecie to znajdziecie, tylko ze jak to na stolarni bywa to nie slychac telefonow, wiec mozna podejsc przy zamawianiu blatu). CZekalam ok 2 tygodni na blat.
Monika-Robert 
   

Forumowicz


Dołączył: Nie Lip 14, 2013 13:37
Posty: 117
Skąd: Poznań

PostWysłany: Czw Mar 27, 2014 13:43    Temat postu: Re: Kuchnia pełna marzeń

Teście w ubiegłym roku kupowali kuchnie w BRW a blaty oddzielnie brali z Castoramy (z Kronopolu) - można przyciąć u nich na miejscu za parę złotych; całość prezentuje się bardzo fajnie i kosztowało ułamek tego co chcieli w BRW Razz Trzeba tylko pomyśleć o transporcie, bo blaty trochę ważą i standardowo są chyba na 3m długie.
punktG 
   

Forumowicz


Wiek: 84
Dołączył: Pon Sie 13, 2012 22:38
Posty: 163
Skąd: Poznań

PostWysłany: Czw Mar 27, 2014 15:03    Temat postu: Re: Kuchnia pełna marzeń

Ja mam blat z Casto i mi się podoba, przycinają za jakieś śrubki, ale z tego co pamiętam blaty są 2m
Darianna 
   

Nowy na forum


Dołączył: Nie Wrz 14, 2014 14:15
Posty: 2
Skąd: Poznań

PostWysłany: Nie Wrz 14, 2014 14:44    Temat postu: Re: Kuchnia pełna marzeń

Witajcie Wink III etap się kłania Smile Czy ktoś korzystał z usług master kuchnie?
punktG 
   

Forumowicz


Wiek: 84
Dołączył: Pon Sie 13, 2012 22:38
Posty: 163
Skąd: Poznań

PostWysłany: Śro Paź 15, 2014 15:48    Temat postu: Re: Kuchnia pełna marzeń

Ach i reklamujesz bieliznę... cudnie ;P






Gerwaz102 napisał:
Zrobiono mi projekt - koncepcje kuchni bo nie miałem żadnego pomysłu. Byłem zaskoczony podejściem i konkretnymi rozwiązaniami. Zastosowano ekonomiczne rozwiąznia. Montaż odbył się w terminie i bez zarzutów. Sprawnie i solidnie . Jesteśmy zadowoleni więc polecam.
____________
Piękna bielizna erotyczna
l.a.y.l.a 
   

Bywalec


Dołączył: Śro Cze 27, 2012 21:57
Posty: 36
Skąd: Poznan

PostWysłany: Wto Lis 04, 2014 20:40    Temat postu: Re: Kuchnia pełna marzeń

Witajcie sąsiedzi,
między szafami w kuchni chciałabym zamontować szkło. Może polecić jakąś sprawdzoną firmę?
eM_Jot 
   

Stały bywalec


Wiek: 38
Dołączył: Pią Sty 10, 2014 23:42
Posty: 68
Skąd: Poznań

PostWysłany: Śro Lis 05, 2014 15:26    Temat postu: Re: Kuchnia pełna marzeń

VitroPlus z Baranowa robił nam szybę do kuchni i lustra do mieszkania również. Ceny są znacznie niższe niż pytaliśmy w różnych firmach w Poznaniu, z tym, że nie opłaca się u nich brać montażu. Kupiliśmy od nich klej i bez problemu sami zamontowaliśmy, poza ceną zaleta to też czas oczekiwania - ok. 4-5dni i dostarczyli nam za darmo Wink Mają bardzo duży wybór.
RenaLFC 
   

Forumowicz


Dołączył: Wto Lip 15, 2014 18:13
Posty: 108
Skąd: Poznań

PostWysłany: Śro Lis 05, 2014 19:58    Temat postu: Re: Kuchnia pełna marzeń

dobrze wiedzieć, ja szkło planuję nie tylko w kuchni między szafkami, ale też nad wanną w łazienceVery Happy więc trochę tego będzieVery Happy
l.a.y.l.a 
   

Bywalec


Dołączył: Śro Cze 27, 2012 21:57
Posty: 36
Skąd: Poznan

PostWysłany: Nie Lis 09, 2014 21:10    Temat postu: Re: Kuchnia pełna marzeń

Dzięki Smile muszę pojechać do polecanej firmy i zobaczyć co i jak.
bor-mak 
   

Zaglądajacy


Wiek: 38
Dołączył: Śro Paź 15, 2014 9:57
Posty: 14
Skąd: kraków

PostWysłany: Śro Gru 24, 2014 11:43    Temat postu: Re: Kuchnia pełna marzeń

Mnie się dobrze współpracowało w temacie mebli z firmą z portalu mar-ka-kuchnie.pl. Konkretni, rzetelni, zrobili mi za darmo wymiarowanie i wycenę. Przejrzyste warunki współpracy i szybka realizacja zlecenia...produkcja mebli nie ciągnęła się miesiącami...
daro77 
   

Nowy na forum


Wiek: 35
Dołączył: Pon Lip 13, 2015 9:23
Posty: 4
Skąd: krakow

PostWysłany: Pią Sie 21, 2015 12:58    Temat postu: Re: Kuchnia pełna marzeń

Ja zamawiałem meble kuchenne w firmie Kuchnie BULA. Mają swoją stronę internetową www.kuchniebula.pl Mają doświadczenie aż 15-letnie, nie posiadają reklamacji swoich wyrobów i oferują profesjonalny montaż.
Odpowiedz do tematu Strona 13 z 14 Idź do strony Poprzednia    1, 2, 3 ... , 12, 13, 14    Następna
Zobacz poprzedni temat :: Zobacz następny temat


 
Możesz pisać nowe tematy
Możesz odpowiadać w tematach
Możesz zmieniać swoje posty
Możesz usuwać swoje posty
Możesz głosować w ankietach

Portal www.MojeOsiedle.pl nie ponosi odpowiedzialności za treść wypowiedzi zamieszczanych przez użytkowników serwisu. Osoby zamieszczające wypowiedzi naruszające prawo lub prawem chronione dobra osób trzecich mogą ponieść z tego tytułu odpowiedzialność karną lub cywilną.
Copyright © www.MojeOsiedle.pl 2001-2024   Forum Dyskusyjne MOJE OSIEDLE, DZIELNICA i MIASTO
Załóż forum  |   Kontakt  |   O nas  |   Regulamin   |  Reklama