portal osiedli, dzielnic i miast

Poznań Osiedle Na Smolnej - Forum

Pogaduchy z sąsiadami - bez wychodzenia z domu!
Primary Navigation


FAQFAQ    SzukajSzukaj    ProfilProfil    Zaloguj się, by sprawdzić wiadomościZaloguj się, by sprawdzić wiadomości    RejestrujRejestruj    ZalogujZaloguj   
www.MojeOsiedle.pl » Wykańczamy nasze mieszkania » Forum » Kuchnia pełna marzeń
Napisz nowy temat Zobacz poprzedni temat :: Zobacz następny temat     

Kuchnia pełna marzeń

Idź do strony Poprzednia    1, 2, 3 ... 12, 13, 14     Odpowiedz do tematu    
Autor Wiadomość
Becia890 
   

Nowy na forum


Wiek: 31
Dołączył: Wto Gru 01, 2015 11:17
Posty: 1
Skąd: Poznań

PostWysłany: Wto Gru 01, 2015 11:24    Temat postu: Ula

Polecam meble kuchenne niemieckiej firmy Burger- są solidnie zrobione i mają oryginalny designSmile dodatkowo posiadają rownież 5- letnią gwarancje!
karinos83 
   

Zaglądajacy


Dołączył: Pią Sie 28, 2015 10:37
Posty: 21
Skąd: Warszawa

PostWysłany: Śro Mar 02, 2016 13:36    Temat postu: Re: Kuchnia pełna marzeń

Bardzo ładne kuchnie na wymiar robi firma Lindberg. Mają siedzibę w okolicy Poznania, ale warto, bo ich kuchnie są wyjątkowe. Zresztą na stronie mają swoje realizacje http://lindbergmeble.pl/ - zobaczcie sami.
Margo86 
   

Nowy na forum


Dołączył: Pią Kwi 08, 2016 20:53
Posty: 1
Skąd: Poznań

PostWysłany: Pią Kwi 08, 2016 21:04    Temat postu: Re: Kuchnia pełna marzeń

ja niestety korzystałam z usług Naszej Kuchni z Głogowskiej i stanowczo odradzam!!! Kobieta jest po prostu okropna. Niesłowna i nieterminowa. Zamiast powiedzieć, że ma opóźnienia to zwodzi, nie informując, że kolejna data montażu (wyznaczona przez nią) nie dojdzie do skutku. Zapomina o zamówieniu mebli z projektu i próbowała mi wmówić że szfaka z przegrodą to tak naprawdę 2 szafki (chciała podwójną kase) tylko tyle, że nie można ich rozdzielić.
Sibillanna 
   

Nowy na forum


Dołączył: Nie Maj 15, 2016 14:37
Posty: 2
Skąd: Poznań- Jeżycka

PostWysłany: Wto Maj 17, 2016 16:54    Temat postu: Re: Kuchnia pełna marzeń

Ja zrobiłam sobie kuchnię i salon w http://mebest.pl/nasz-salon/. Jestem z nich bardzo zadowolona. Duży asortyment i trafili w mój gust. A jak uzbieram fundusze to jeszcze sobie sypialnie zrobię Kwadratowy
AkukuBernard 
   

Bywalec


Wiek: 43
Dołączył: Pon Lut 22, 2016 11:50
Posty: 30
Skąd: gdynia

PostWysłany: Wto Cze 28, 2016 9:00    Temat postu: Re: Kuchnia pełna marzeń

Moja siostra jest architektem wnętrz i zawsze nam doradza.
enela12 
   

Początkujacy


Dołączył: Pią Paź 28, 2016 13:00
Posty: 6
Skąd: warszawa-śródmieście

PostWysłany: Czw Gru 15, 2016 10:48    Temat postu: Re: Kuchnia pełna marzeń

U Ciebie siostra, a u mnie brat, dobrze mieć takie rodzeństwo bo doradztwo i to fachowe ma się za darmo. Mi też latem braciszek pomagał z kuchnią i muszę przyznać, że te szafki z bestmeble4you.pl które mi wybrał wspaniale psują do wszystkiego, nawet do jadalni, która jest połączona z kuchnią.
Ewaaa23 
   

Zaawansowany Forumowicz


Dołączył: Pon Kwi 26, 2021 8:42
Posty: 320
Skąd: Reda

PostWysłany: Śro Maj 19, 2021 14:22    Temat postu: Re: Kuchnia pełna marzeń

Dużo rzeczy można zrobić samemu lub znaleźć za bezcen np. na olx, ale czasem warto kupić coś w sklepieWink
kefro20 
   

Nowy na forum


Wiek: 35
Dołączył: Śro Maj 11, 2022 22:30
Posty: 1
Skąd: Poznań

PostWysłany: Śro Maj 11, 2022 22:36    Temat postu: Re: Kuchnia pełna marzeń

Ciekawe meble kuchenne można znaleźć również w ofercie firmy https://www.stylfront.pl/. Mają duży wybór frontów meblowych. W tym fronty akrylowe.
Odpowiedz do tematu Strona 14 z 14 Idź do strony Poprzednia    1, 2, 3 ... 12, 13, 14
Zobacz poprzedni temat :: Zobacz następny temat


 
Możesz pisać nowe tematy
Możesz odpowiadać w tematach
Możesz zmieniać swoje posty
Możesz usuwać swoje posty
Możesz głosować w ankietach

Portal www.MojeOsiedle.pl nie ponosi odpowiedzialności za treść wypowiedzi zamieszczanych przez użytkowników serwisu. Osoby zamieszczające wypowiedzi naruszające prawo lub prawem chronione dobra osób trzecich mogą ponieść z tego tytułu odpowiedzialność karną lub cywilną.
Copyright © www.MojeOsiedle.pl 2001-2024   Forum Dyskusyjne MOJE OSIEDLE, DZIELNICA i MIASTO
Załóż forum  |   Kontakt  |   O nas  |   Regulamin   |  Reklama