portal osiedli, dzielnic i miast

Poznań Osiedle Na Smolnej - Forum

Pogaduchy z sąsiadami - bez wychodzenia z domu!
Primary Navigation


FAQFAQ    SzukajSzukaj    ProfilProfil    Zaloguj się, by sprawdzić wiadomościZaloguj się, by sprawdzić wiadomości    RejestrujRejestruj    ZalogujZaloguj   
www.MojeOsiedle.pl » I - II - III Etap Osiedla Na Smolnej » Forum » II etep budowy Oś. Na Smolnej
Napisz nowy temat Zobacz poprzedni temat :: Zobacz następny temat     

II etep budowy Oś. Na Smolnej

Idź do strony Poprzednia    1, 2, 3 ... 31, 32, 33, 34, 35, 36    Następna     Odpowiedz do tematu    
Autor Wiadomość
paulinkaaas 
   

Bywalec


Dołączył: Pon Gru 17, 2012 11:53
Posty: 27
Skąd: Poznań

PostWysłany: Pią Sty 17, 2014 17:10    Temat postu: Re: II etep budowy Oś. Na Smolnej

Jesteśmy po odbiorze, ale niestety nie odebraliśmy swojego mieszkania. Pan z Borabudu wykrył kilka wad m.in.:
- rysa na szybie jednego okna;
- brak prądu w oświetleniu górnym w salonie z aneksem kuchennym- podobno tylko u nas taką usterkę wykryto;
- drzwi wejściowe mają wybrzuszenie;
- w trzech miejscach na korytarzu w progach wybrzuszenia na posadzce- do zeszlifowania;
- dwa mikropęknięcia na posadzce;
- na balkonie silikon do uzupełnienia przy cokole;

A do tego weryfikacja zgodności dokumentacji powykonawczej w zakresie instalacji elektrycznej ze stanem faktycznym, gdyż według tego planu, który otrzymaliśmy z Budimexu są różnice w rozmieszczeniu gniazdek elektrycznych. Kwasny
Karolina_Piotr 
   

Forumowicz


Dołączył: Wto Gru 04, 2012 13:43
Posty: 156
Skąd: Na Smolnej

PostWysłany: Nie Sty 19, 2014 12:06    Temat postu: Re: II etep budowy Oś. Na Smolnej

Ile będą to naprawiać ? 90 dni xD ??

Pamięta ktoś kto będzie świadczył usługę internetu oprócz Inei ?
pi0tr3k 
   

Zaglądajacy


Wiek: 46
Dołączył: Śro Sty 23, 2013 19:07
Posty: 16
Skąd: Poznań

PostWysłany: Nie Sty 19, 2014 12:12    Temat postu: Re: II etep budowy Oś. Na Smolnej

Karolina_Piotr napisał:
Ile będą to naprawiać ? 90 dni xD ??

Pamięta ktoś kto będzie świadczył usługę internetu oprócz Inei ?


East & West
eelbe9 
   

Forumowicz


Dołączył: Nie Kwi 21, 2013 0:15
Posty: 174
Skąd: Poznań

PostWysłany: Nie Sty 19, 2014 17:03    Temat postu: Re: II etep budowy Oś. Na Smolnej

Kiedyś pisałem do http://www.maverick.com.pl/ podobno ich usługi też będą dostepne u nas Smile
Karolina_Piotr 
   

Forumowicz


Dołączył: Wto Gru 04, 2012 13:43
Posty: 156
Skąd: Na Smolnej

PostWysłany: Nie Sty 19, 2014 17:58    Temat postu: Re: II etep budowy Oś. Na Smolnej

Dziękuję bardzo Smile
paulinkaaas 
   

Bywalec


Dołączył: Pon Gru 17, 2012 11:53
Posty: 27
Skąd: Poznań

PostWysłany: Nie Sty 19, 2014 18:36    Temat postu: Re: II etep budowy Oś. Na Smolnej

Karolina_Piotr napisał:
Ile będą to naprawiać ? 90 dni xD ??


30 dni, choć zapewniali, że szybciej to zrobią, ale znając Budimex i czytając wpisy osób z I etapu zadzwonią 30 dnia.
Karolina_Piotr 
   

Forumowicz


Dołączył: Wto Gru 04, 2012 13:43
Posty: 156
Skąd: Na Smolnej

PostWysłany: Nie Sty 19, 2014 21:13    Temat postu: Re: II etep budowy Oś. Na Smolnej

Ja się dowiedziałam, że nasze poprawki mają być wykonane do końca miesiące więc koło 10 lutego pójdziemy na ponowny odbiór.

Z tego co zrozumiałam to do 30 dnia od pierwszego odbioru musi być kolejny.
Czyli jak pierwszy odbył się 10 stycznia to do 10 lutego powinniśmy mieć kolejny.
Monika-Robert 
   

Forumowicz


Dołączył: Nie Lip 14, 2013 13:37
Posty: 117
Skąd: Poznań

PostWysłany: Pon Sty 20, 2014 22:21    Temat postu: Re: II etep budowy Oś. Na Smolnej

Ostatnimi dniami pogoda nas nie rozpieszcza, Budimex również, miłym więc akcentem w tym wszystkim było spotkanie dziś naszego pierwszego napotkanego sąsiada w naszej klatce Smile Pozdrawiamy sąsiadów z M71 Razz
malgoska_f 
   

Zaglądajacy


Dołączył: Śro Gru 04, 2013 13:01
Posty: 13
Skąd: Poznań

PostWysłany: Śro Sty 22, 2014 16:30    Temat postu: Re: II etep budowy Oś. Na Smolnej

Ja też nie odebrałam. Ogólnie drobnych usterek było dość dużo, zwłaszcza w temacie pionów i garbów, plus dwie szyby i parapet do wymiany (rysy) i dwa podejrzane zawilgocenia do obserwacji. Kolejny termin za 30 dni. Pan z Borabudu - super fachowiec, naprawdę zna się na rzeczy Smile
AgnieszkaQ 
   

Bywalec


Wiek: 35
Dołączył: Pon Wrz 02, 2013 12:32
Posty: 48
Skąd: Poznań

PostWysłany: Śro Sty 22, 2014 19:11    Temat postu: Re: II etep budowy Oś. Na Smolnej

My także dzisiaj nie odebraliśmy naszego mieszkania. W łazience niestety chyba żaden narożnik nie miał zachowanego kąta i było kilka drobnych spękań ścian. Jedno z okien się opuszczało i szorowało przy otwieraniu i zamykaniu. Była szpara między innym oknem a parapetem. Dodatkowo sama zupełnym przypadkiem odkryłam drobną rysę na grzejniku w łazience (przez co mógłyby rdzewieć i rysa by się powiększała). Wszystko przebiegło w bardzo miłej atmosferze, nam pomoagał polecony przez Pana z Borabudu (bo ten miał już inne mieszkanie w naszym terminie) - Pan Jarosław (tel. 606 654 858 ).
Natomiast byliśmy bardzo zaskoczeni olbrzymią ilością spękań na ścianach klatki schodowej. Właściwie widać każde łączenie płyt. Jutro będziemy dzwonili w tej sprawie do Administratora. Mam nadzieję, że zostało to zgłoszone i zostanie jeszcze naprawione na gwarancji od Budimexu, a nie z funduszu remontowego.
ginko75 
   

Forumowicz


Wiek: 48
Dołączył: Sob Lis 10, 2012 14:45
Posty: 120
Skąd: Poznań

PostWysłany: Czw Sty 23, 2014 9:23    Temat postu: Re: II etep budowy Oś. Na Smolnej

Masters i środki na fundusz remontowySmile

Ha, Ha, Ha

Pożyjecie i zobaczycie kim jest nasz "zarządca" i co za profesjonalizm
w sobie ma.
My Etap 1 jesteśmy już zadłużoną wspólnota i płacimy karne odsetki dostawcom mediówSmile


Ostatnio zmieniony przez ginko75 dnia Thu Jan 23, 2014 13:04, liczba edycji: 1
Aga149 
   

Forumowicz


Wiek: 38
Dołączył: Pią Lip 05, 2013 22:05
Posty: 147
Skąd: Poznań - Jeżyce

PostWysłany: Czw Sty 23, 2014 10:22    Temat postu: Re: II etep budowy Oś. Na Smolnej

A budżet na rok 2014 jest już ustalony? Zmieńmy szybko administratora. Nie wiem czy na ten rok nie za późno, ale zmienić można, bo z czego się orientuje mieszkańców I i II etapu jest więcej - będzie większość w głosowaniu, gorzej jakby Budimex miał jeszcze większość. Albo ten rok się przemęczmy i na spokojnie zaplanujmy rok 2015, bo szczerze powiedziawszy mieszkańcy II etapu pewnie są zajęci remontami i znowu by wszystko spadło na I etap. Tyle jest innych zarządców, więc po co się męczyć. Co o tym myślicie? Bardziej z I etapu, bo my z II Mastrsa jeszcze nie znamy.
abyss87 
   

Stały bywalec


Dołączył: Sob Wrz 22, 2012 0:48
Posty: 63
Skąd: Poznań

PostWysłany: Pon Sty 27, 2014 23:35    Temat postu: Re: II etep budowy Oś. Na Smolnej

Pytanie czy ktoś z sąsiadów z klatki 4 etapu 2 zwrócił uwagę na jakość wykonania klatki schodowej... moim skromnym zdaniem bardzo niedbale jest ona wykończona (głównie chodzi o ściany) plus dochodzą spękania na łączeniach każdej z płyt. pewnie podobnie jest w innych klatkach, jednak nie spacerowałam po całym bloku więc nie wiem, fajnie jakby się ktoś wypowiedział jak to wygląda. Teraz każdy jest zajęty remontem swojego mieszkania ale może komuś rzuciło się to w oczy, bo mnie osobiście trochę to denerwuje
Jacol13 
   

Stały bywalec


Dołączył: Śro Paź 09, 2013 7:39
Posty: 60
Skąd: Poznań

PostWysłany: Wto Sty 28, 2014 8:27    Temat postu: Re: II etep budowy Oś. Na Smolnej

Ja również to zauważyłem, teoretycznie odbiór mieszkania miał być z częściami wspólnymi, ale dopiero po odbiorze (bo na nim nie było czasu na korytarz) zacząłem się przyglądać klatce i kilka spękań się pojawiło.
pi0tr3k 
   

Zaglądajacy


Wiek: 46
Dołączył: Śro Sty 23, 2013 19:07
Posty: 16
Skąd: Poznań

PostWysłany: Wto Sty 28, 2014 8:36    Temat postu: Re: II etep budowy Oś. Na Smolnej

W klatce 2 podobnie.
Odpowiedz do tematu Strona 32 z 36 Idź do strony Poprzednia    1, 2, 3 ... 31, 32, 33, 34, 35, 36    Następna
Zobacz poprzedni temat :: Zobacz następny temat


 
Możesz pisać nowe tematy
Możesz odpowiadać w tematach
Możesz zmieniać swoje posty
Możesz usuwać swoje posty
Możesz głosować w ankietach

Portal www.MojeOsiedle.pl nie ponosi odpowiedzialności za treść wypowiedzi zamieszczanych przez użytkowników serwisu. Osoby zamieszczające wypowiedzi naruszające prawo lub prawem chronione dobra osób trzecich mogą ponieść z tego tytułu odpowiedzialność karną lub cywilną.
Copyright © www.MojeOsiedle.pl 2001-2024   Forum Dyskusyjne MOJE OSIEDLE, DZIELNICA i MIASTO
Załóż forum  |   Kontakt  |   O nas  |   Regulamin   |  Reklama