portal osiedli, dzielnic i miast

Poznań Osiedle Na Smolnej - Forum

Pogaduchy z sąsiadami - bez wychodzenia z domu!
Primary Navigation


FAQFAQ    SzukajSzukaj    ProfilProfil    Zaloguj się, by sprawdzić wiadomościZaloguj się, by sprawdzić wiadomości    RejestrujRejestruj    ZalogujZaloguj   
www.MojeOsiedle.pl » I - II - III Etap Osiedla Na Smolnej » Forum » II etep budowy Oś. Na Smolnej
Napisz nowy temat Zobacz poprzedni temat :: Zobacz następny temat     

II etep budowy Oś. Na Smolnej

Idź do strony Poprzednia    1, 2, 3 ... 33, 34, 35, 36    Następna     Odpowiedz do tematu    
Autor Wiadomość
JoannaWeronika 
   

Stały bywalec


Wiek: 51
Dołączył: Nie Lip 22, 2012 15:50
Posty: 88
Skąd: Poznań-Rataje

PostWysłany: Czw Sty 30, 2014 19:46    Temat postu: Re: II etep budowy Oś. Na Smolnej

Klatka nr 6 - mieszkanie idealne. Pozdrawiam
tiger25 
   

Początkujacy


Dołączył: Śro Lis 20, 2013 10:40
Posty: 8
Skąd: Poznań

PostWysłany: Czw Sty 30, 2014 19:59    Temat postu: Re: II etep budowy Oś. Na Smolnej

Karol.i.Ania napisał:
My odbieraliśmy 23.01 w czwartek rano i nie było nic do czego można byłoby się przyczepić. Odbierał z nami Pan z Borabud'u. Wszystko trwało 1,5h (a mieszkanie 38,2m2).

Mowa o mieszkaniu z klatki 6stej - nawet nie zapamiętaliśmy jeszcze zakresu numerków z tej klatki ale chyba 176-214.


mieszkanko Laughing
Aga149 
   

Forumowicz


Wiek: 38
Dołączył: Pią Lip 05, 2013 22:05
Posty: 147
Skąd: Poznań - Jeżyce

PostWysłany: Czw Sty 30, 2014 20:52    Temat postu: Re: II etep budowy Oś. Na Smolnej

nasze też odebraliśmy było ok klatka 3
Karolina_Piotr 
   

Forumowicz


Dołączył: Wto Gru 04, 2012 13:43
Posty: 156
Skąd: Na Smolnej

PostWysłany: Czw Sty 30, 2014 20:55    Temat postu: Re: II etep budowy Oś. Na Smolnej

Chyba najgorsza w wykonaniu jest klatka nr 4 ;/
sharqu 
   

Zaglądajacy


Dołączył: Nie Paź 14, 2012 11:28
Posty: 18
Skąd: Poznań - Kobylepole / Koło

PostWysłany: Czw Sty 30, 2014 21:35    Temat postu: Re: II etep budowy Oś. Na Smolnej

W naszym mieszkaniu inspektor z borabud (konkretnie pan polecony przez p.Krzysztofa) wykrył jedynie niewielki garb na ścianie pod grzejnikiem, który wystarczy zetrzeć choćby papierem ściernym oraz nieszczelności okien. Okna zostały wyregulowane jeszcze w czasie odbioru przez ekipę bx przebywającą wówczas na obiekcie.
Mieszkanie nr 177 i jest to prawdopodobnie pierwsze mieszkanie w klatce nr 6


Ostatnio zmieniony przez sharqu dnia Thu Jan 30, 2014 22:39, liczba edycji: 1
pi0tr3k 
   

Zaglądajacy


Wiek: 46
Dołączył: Śro Sty 23, 2013 19:07
Posty: 16
Skąd: Poznań

PostWysłany: Czw Sty 30, 2014 22:03    Temat postu: Re: II etep budowy Oś. Na Smolnej

p. Krzysztof mi powiedział że w klatce nr 2 była solidna ekipa Smile
Kozaczki 
   

Forumowicz


Dołączył: Czw Sty 09, 2014 14:36
Posty: 165
Skąd: Poznań

PostWysłany: Czw Sty 30, 2014 23:39    Temat postu: Re: II etep budowy Oś. Na Smolnej

sharqu napisał:
W naszym mieszkaniu inspektor z borabud (konkretnie pan polecony przez p.Krzysztofa) wykrył jedynie niewielki garb na ścianie pod grzejnikiem, który wystarczy zetrzeć choćby papierem ściernym oraz nieszczelności okien. Okna zostały wyregulowane jeszcze w czasie odbioru przez ekipę bx przebywającą wówczas na obiekcie.
Mieszkanie nr 177 i jest to prawdopodobnie pierwsze mieszkanie w klatce nr 6


Gratulujemy! Z naszym nie było tak różowo a też mamy nr 177 Very Happy
Paulina_Marcin 
   

Nowy na forum


Dołączył: Czw Sty 30, 2014 16:45
Posty: 2
Skąd: Poznań-Smolna

PostWysłany: Pią Sty 31, 2014 20:52    Temat postu: Re: II etep budowy Oś. Na Smolnej

Specjalnie pojechałem sprawdzić numer klatki Smile

Druga klatka to mieszkania 39-68.

Oby wszystko było w poniedziałek o.k. z mieszkaniem.
hello.kitty 
   

Forumowicz


Dołączył: Pon Sty 20, 2014 11:39
Posty: 162
Skąd: Pzń

PostWysłany: Pią Sty 31, 2014 22:53    Temat postu: Re: II etep budowy Oś. Na Smolnej

Aga149 napisał:
nasze też odebraliśmy było ok klatka 3



Moje tez w klatce 3 było ok😉
Asia_Tor_Pozn 
   

Forumowicz


Dołączył: Nie Lut 17, 2013 14:25
Posty: 145
Skąd: Torun

PostWysłany: Nie Lut 23, 2014 21:44    Temat postu: Re: II etep budowy Oś. Na Smolnej

moze warto by sie juz zaczac ogarniac II etapowo, tzn. jakies zebrania czy zeby sie pozapoznawac, jakies problemy/pomysly administracji zglosic...Jakie macie etapy urzadzeniowe?
Aga149 
   

Forumowicz


Wiek: 38
Dołączył: Pią Lip 05, 2013 22:05
Posty: 147
Skąd: Poznań - Jeżyce

PostWysłany: Pon Lut 24, 2014 10:28    Temat postu: Re: II etep budowy Oś. Na Smolnej

Asia_Tor_Pozn napisał:
moze warto by sie juz zaczac ogarniac II etapowo, tzn. jakies zebrania czy zeby sie pozapoznawac, jakies problemy/pomysly administracji zglosic...Jakie macie etapy urzadzeniowe?

Niestety nie dam rady o tym myśleć dopóki się nie wprowadzę. Raz, że nie widzę i nie czuję tych problemów w mieszkanku na Jeżycach Smile a dwa, że ciężko mi się wyrwać na jakieś spotkania (malutkie dzieciątko, a mąż siedzi po pracy na smolnej i już nie kłuje Razz ale układa Wink ) planujemy się wprowadzić przełom marca/kwietnia.
hello.kitty 
   

Forumowicz


Dołączył: Pon Sty 20, 2014 11:39
Posty: 162
Skąd: Pzń

PostWysłany: Pon Lut 24, 2014 10:42    Temat postu: Re: II etep budowy Oś. Na Smolnej

Pierwsze zebranie musi zorganizować adm po sprzedaży mieszkań.
Musimy miec zebranie Wspólnoty by wybrać jej zarząd itp
Tak wiec myśle, ze nie ma sensu wygrywać sie narazie przed szeregSmile
Karolina_Piotr 
   

Forumowicz


Dołączył: Wto Gru 04, 2012 13:43
Posty: 156
Skąd: Na Smolnej

PostWysłany: Pon Lut 24, 2014 13:29    Temat postu: Re: II etep budowy Oś. Na Smolnej

A do tego spotkania jeszcze daleko bo wszystkie akty muszą być wydane. Przypominając członkami wspólnoty stajemy się dopiero po otrzymaniu aktu notarialnego więc teraz i tak nic nie zrobimy Wink
Asia_Tor_Pozn 
   

Forumowicz


Dołączył: Nie Lut 17, 2013 14:25
Posty: 145
Skąd: Torun

PostWysłany: Wto Kwi 22, 2014 14:10    Temat postu: Re: II etep budowy Oś. Na Smolnej

Czy w klatce I u kogos w mieszkaniu pojawilo sie pekniecie sciany w kuchni? (lub pokoju sasiadujacym z balkonem i majacym okno na I etap)? U mnie pojawilo sie jakos w marcu (mam od parapetu przy oknie poziomym w dol). Chca mi to jakos zatuszowac czy naprawic (nie wiem jakich slow konkretnie ekipa od B. uzyla) i nie wiem czy sens jest to ruszac...
SMOLNA13A 
   

Zaglądajacy


Wiek: 57
Dołączył: Pon Maj 28, 2012 22:39
Posty: 18
Skąd: Poznań

PostWysłany: Pią Kwi 25, 2014 15:52    Temat postu: Re: II etep budowy Oś. Na Smolnej

Ludzie,

przestańcie robić wioche z muzyką rozwaloną na cały regulator często przy otwartych oknach mieszkania (czy to w dzień, czy w nocy)!!!

W dwóch etapach jest prawie 400 mieszkań, niech choćby 1% to zrobi i mamy atmosferę meksykańskich slumsów.

CHCESZ SŁUCHAĆ MUZYKI - OK, ALE NIE NAKAZUJ TEGO INNYM!!!

Na osiedlu są rodziny z małymi dziećmi, albo ludzie, którzy chcą odpocząć po pracy - szanujmy się.


Dziękuję!

ps. pomijam przy tym rodzaj słuchanej muzyki - od disco badziewie, przez radiowy pop, a skończywszy na basowej łupance...
Odpowiedz do tematu Strona 34 z 36 Idź do strony Poprzednia    1, 2, 3 ... 33, 34, 35, 36    Następna
Zobacz poprzedni temat :: Zobacz następny temat


 
Możesz pisać nowe tematy
Możesz odpowiadać w tematach
Możesz zmieniać swoje posty
Możesz usuwać swoje posty
Możesz głosować w ankietach

Portal www.MojeOsiedle.pl nie ponosi odpowiedzialności za treść wypowiedzi zamieszczanych przez użytkowników serwisu. Osoby zamieszczające wypowiedzi naruszające prawo lub prawem chronione dobra osób trzecich mogą ponieść z tego tytułu odpowiedzialność karną lub cywilną.
Copyright © www.MojeOsiedle.pl 2001-2024   Forum Dyskusyjne MOJE OSIEDLE, DZIELNICA i MIASTO
Załóż forum  |   Kontakt  |   O nas  |   Regulamin   |  Reklama