portal osiedli, dzielnic i miast

Poznań Osiedle Na Smolnej - Forum

Pogaduchy z sąsiadami - bez wychodzenia z domu!
Primary Navigation


FAQFAQ    SzukajSzukaj    ProfilProfil    Zaloguj się, by sprawdzić wiadomościZaloguj się, by sprawdzić wiadomości    RejestrujRejestruj    ZalogujZaloguj   
www.MojeOsiedle.pl » Wykańczamy nasze mieszkania » Forum » Żaluzje i rolety wewnętrzne
Napisz nowy temat Zobacz poprzedni temat :: Zobacz następny temat     

Żaluzje i rolety wewnętrzne

Idź do strony Poprzednia    1, 2     Odpowiedz do tematu    
Autor Wiadomość
grigori24 
   

VIP


Wiek: 63
Dołączył: Śro Mar 02, 2011 22:23
Posty: 2743
Skąd: Poznań

PostWysłany: Pią Paź 07, 2011 15:28    Temat postu: Re: Żaluzje i rolety wewnętrzne

Przemyśleliśmy temat żaluzji i nie kupimy typowych żaluzji, ponieważ zabierają trochę światła . W dzień chcieli byśmy mieć dużo światła a kiedy zapragniemy ciemności to użyjemy rolet Smile Smile Smile .Klamka zapadła Very Happy .
_________________
https://www.facebook.com/pages/Grzegorz-Maciejewski-Radny-Osiedla-G%C5%82%C3%B3wna/341031836106015
Pozdrawiam Grzegorz.
10209190
grigori24 
   

VIP


Wiek: 63
Dołączył: Śro Mar 02, 2011 22:23
Posty: 2743
Skąd: Poznań

PostWysłany: Pon Cze 18, 2012 13:55    Temat postu: Re: Żaluzje i rolety wewnętrzne

Wreszcie nadeszła ta chwila gdzie możemy myśleć o roletach na okna Very Happy Very Happy Very Happy .

Dzisiaj rozglądając się po punktach z roletami trafiłem na punkt SM Słoneczne Markizy ( ul.Dąbrowskiego 81/85 - http://www.slonecznemarkizy.pl/ ) gdzie zaoferowano mi niespotykane do tej pory rozwiązanie nazywa się to Plisa czegoś takiego jeszcze mi nie oferowano .
Rozwiązanie genialne bez tradycyjnej kasety na materiał którą montuje się na ramie okiennej lecz wszystko znajduje się w świetle ramy okiennej .
Musimy pamiętać że nasze okna posiadają wywietrzniki i montaż tradycyjnej kasety może być kłopotliwe ale Plisa może wydawać się najlepszym rozwiązaniem dla naszych okien .

Genialnym rozwiązaniem jest to że szybę przysłaniamy w dowolnym dla nas położeniu może to być nawet pasek Plisy na samym środku szyby , połowa szyby , od góry do połowy , od dołu do polowy , itd. dosłownie w dowolnym miejscu . Dodatkowa korzyścią jest to że materiały które używane są do Plisy nadają się do prania .

Jutro przedstawiciel Firmy SM - Słoneczne Markizy dokona u nas odpowiednich pomiarów oraz przygotuje nam szczegółową ofertę w wraz z końcowym kosztorysem.

To co mogłem wynegocjować to że mieszkańcy Osiedla na Smolnej otrzymają 10% RABAT !


Profesjonalna - miła i sympatyczna obsługa - Polecam ten punkt !

Prawdopodobnie przy większym zamówieniu będzie można coś jeszcze wynegocjować , zwłaszcza dla tych osób które myślą o Markizach.

Słoneczne Markizy - http://www.slonecznemarkizy.pl/

_________________
https://www.facebook.com/pages/Grzegorz-Maciejewski-Radny-Osiedla-G%C5%82%C3%B3wna/341031836106015
Pozdrawiam Grzegorz.
10209190
Piotr-Smolna 
   

Forumowicz


Wiek: 40
Dołączył: Pią Kwi 27, 2012 15:31
Posty: 103
Skąd: Poznań

PostWysłany: Pon Wrz 10, 2012 21:15    Temat postu: Re: Żaluzje i rolety wewnętrzne

Nam rolety montowała firma DOMARANT z Poznania.
Obsługa bardzo sprawna, duży wybór kolorów i wzorów.
Krótki czas realizacji.
U nas udało się, że montaż był już możliwy na drugi dzień od złożenia zamówienia.
Wszystko odbyło się bez wychodzenia z domu.
Serdecznie polecamy.
jarek033 
   

VIP


Wiek: 35
Dołączył: Wto Gru 30, 2014 9:00
Posty: 4064
Skąd: kraków

PostWysłany: Pią Sty 22, 2016 10:17    Temat postu: Re: Żaluzje i rolety wewnętrzne

Na wymiar to sprzedają żaluzje i rolety na portalu roletysklep.com.pl. Fajną opcją jest tutaj szczegółowa instrukcja co do zrobienia pomiaru i samego montażu. Ja się połapałem bez problemu jak pomierzyć i jak zainstalować.
magdaduda 
   

Nowy na forum


Wiek: 35
Dołączył: Pią Mar 25, 2016 8:50
Posty: 4
Skąd: krakow

PostWysłany: Pią Mar 25, 2016 8:53    Temat postu: Re: Żaluzje i rolety wewnętrzne

Zadowolona jestem z żaluzji drewnianych jakie mi dobrali w Studio Rolety (www.studiorolety.pl). Dokładnie czegoś takiego szukałam, ładne szerokie lamelki, prosty mechanizm unoszenie i opuszczania, dyskretny montaż, efekt jest rewelacyjny.
idealna 
   

Aktywny Forumowicz


Dołączył: Nie Cze 28, 2015 1:45
Posty: 238
Skąd: PL

PostWysłany: Sob Sty 28, 2017 22:24    Temat postu: Re: Żaluzje i rolety wewnętrzne

Jak ktoś jeszcze szuka rolet , albo żaluzji, to warto zerknąć sobie na ofertę marki Roletex. Jest ciekawa.
evinor 
   

Zaawansowany Forumowicz


Dołączył: Pią Lip 17, 2015 21:18
Posty: 368
Skąd: Polski

PostWysłany: Sob Wrz 30, 2017 21:49    Temat postu: Re: Żaluzje i rolety wewnętrzne

Możecie też sobie sprawdzić tę ofertę https://www.markizy-poznan.pl/ . Teraz jest taki wybór na rynku, że z powodzeniem każdy może znaleźć coś dla siebie. Poza tym uważam, że powinna liczyć się nie tylko cena, ale również jakość.
szamanka82 
   

Zaglądajacy


Dołączył: Sob Lis 18, 2017 19:51
Posty: 11
Skąd: poznań

PostWysłany: Sob Lis 18, 2017 19:56    Temat postu: Re: Żaluzje i rolety wewnętrzne

czy tylko mi się wydaje że rolety wewnętrzne są trudniejsze w utrzymaniu porządku niż rolety? Żaluzje kojarzą mi się z mieszkaniem rodziców gdzie mieli takie srebrne aluminiowe i co dwa tygodnie trzeba je było myć z kurzu za pomocą specjalnej gąbki
Odpowiedz do tematu Strona 2 z 2 Idź do strony Poprzednia    1, 2
Zobacz poprzedni temat :: Zobacz następny temat


 
Możesz pisać nowe tematy
Możesz odpowiadać w tematach
Możesz zmieniać swoje posty
Możesz usuwać swoje posty
Możesz głosować w ankietach

Portal www.MojeOsiedle.pl nie ponosi odpowiedzialności za treść wypowiedzi zamieszczanych przez użytkowników serwisu. Osoby zamieszczające wypowiedzi naruszające prawo lub prawem chronione dobra osób trzecich mogą ponieść z tego tytułu odpowiedzialność karną lub cywilną.
Copyright © www.MojeOsiedle.pl 2001-2024   Forum Dyskusyjne MOJE OSIEDLE, DZIELNICA i MIASTO
Załóż forum  |   Kontakt  |   O nas  |   Regulamin   |  Reklama