portal osiedli, dzielnic i miast

Poznań Osiedle Na Smolnej - Forum

Pogaduchy z sąsiadami - bez wychodzenia z domu!
Primary Navigation


FAQFAQ    SzukajSzukaj    ProfilProfil    Zaloguj się, by sprawdzić wiadomościZaloguj się, by sprawdzić wiadomości    RejestrujRejestruj    ZalogujZaloguj   
www.MojeOsiedle.pl » Wykańczamy nasze mieszkania » Forum » Meble do salonu i sypialni
Napisz nowy temat Zobacz poprzedni temat :: Zobacz następny temat     

Meble do salonu i sypialni

Idź do strony 1, 2, 3, 4, 5    Następna     Odpowiedz do tematu    
Autor Wiadomość
przemekp 
   

Aktywny Forumowicz


Dołączył: Nie Maj 01, 2011 19:47
Posty: 249
Skąd: Poznań

PostWysłany: Śro Sie 10, 2011 13:21    Temat postu: Meble do salonu i sypialni

Planujemy w meble do salonu i sypialni zaopatrzyć się w Black Red White. Mamy takie obecnie od ponad 10 lat i spisują się nieźle. Mam nadzieję, że obecna ich produkcja nie jest gorsza jakościowo. Bardzo fajne ekspozycje mają w Mieście Wnętrz BRW przy Tesco na Serbskiej 9.
JarekJ 
   

Aktywny Forumowicz


Wiek: 50
Dołączył: Pon Maj 02, 2011 14:58
Posty: 245
Skąd: Poznań

PostWysłany: Śro Sie 10, 2011 14:40    Temat postu: Re: Meble do salonu i sypialni

Fajne meble do salonu można dostać firmy "Torino Design" (na Franowie przy giełdzie rolniczej, lub w Swarzędzu), albo firmy "Bydgoskie Meble" (na Serbskiej). BRW też mam już 9 lat i jest OK.
przemekp 
   

Aktywny Forumowicz


Dołączył: Nie Maj 01, 2011 19:47
Posty: 249
Skąd: Poznań

PostWysłany: Śro Sie 10, 2011 15:23    Temat postu: Re: Meble do salonu i sypialni

Bydgoskie Fabryki Mebli fajne tylko droższe od BRW minimum 1,5-krotnie. Poza tym większość producentów ma ostatnio jakąś manię, aby produkować meble albo bardzo ciemne (wenge i tym podobne), albo bardzo jasne (np. błyszcząca biel) oraz połączenia obu.

My szukamy czegoś stonowanego, tradycyjnego raczej w kolorach olcha, klon, czereśnia i dość lekkiego w formie. BRW ma jeszcze na szczęście kilka takich zestawów. Może i skusiłbym się na BFM, gdybym miał 200 metrowy domek, a przy 50 metrach to raczej bez szaleństw Smile Obawiam się, że zbyt ciemne i masywne meble jeszcze zmniejszą nasze i tak nie za duże pomieszczenia.
grigori24 
   

VIP


Wiek: 62
Dołączył: Śro Mar 02, 2011 22:23
Posty: 2743
Skąd: Poznań

PostWysłany: Śro Sie 10, 2011 17:18    Temat postu: Re: Meble do salonu i sypialni

Co do sypialni to mamy już upatrzone łóżka 180cm x 200cm teraz tylko wybrać najlepszą ofertę .
Może wiecie gdzie w Poznaniu można kupić takie łóżka w rozsądnej cenie .

1 - http://www.sklepbeds.pl/lozko-vinci-wysokie.html
2 - http://www.seart.pl/lozko-bukowe-alex-180-p-17.html
3 - http://www.seart.pl/lozko-bukowe-marika-180-p-1792.html
4 - http://www.arbora.com.pl/

Natomiast do salonu nie mamy żadnej koncepcji mamy po prostu mętlik w głowie.

_________________
https://www.facebook.com/pages/Grzegorz-Maciejewski-Radny-Osiedla-G%C5%82%C3%B3wna/341031836106015
Pozdrawiam Grzegorz.
10209190
4przemo77 
   

Stały bywalec


Wiek: 47
Dołączył: Śro Maj 18, 2011 18:56
Posty: 78
Skąd: Poznan

PostWysłany: Śro Sie 10, 2011 17:19    Temat postu: Re: Meble do salonu i sypialni

Spojrzecie sobie na firme "Meble Wojcik", w szczegolnosci kolekcje "Venti". Ich meble sa dostepne w salonie domaru na Szczawnickiej. Tez planowalem BRW, ale po zobaczeniu Wojcika zakochalem sie prawie Smile Tansze od BRW i lepsze wykonanie .
grigori24 
   

VIP


Wiek: 62
Dołączył: Śro Mar 02, 2011 22:23
Posty: 2743
Skąd: Poznań

PostWysłany: Śro Sie 10, 2011 17:26    Temat postu: Re: Meble do salonu i sypialni

Dla mnie pasował by zestaw RENESANS mam tego typu meble takie ciężkie dębowe . Powiedz czy można wybrać sobie dowolne obicie ?
_________________
https://www.facebook.com/pages/Grzegorz-Maciejewski-Radny-Osiedla-G%C5%82%C3%B3wna/341031836106015
Pozdrawiam Grzegorz.
10209190
przemekp 
   

Aktywny Forumowicz


Dołączył: Nie Maj 01, 2011 19:47
Posty: 249
Skąd: Poznań

PostWysłany: Śro Sie 10, 2011 17:58    Temat postu: Re: Meble do salonu i sypialni

W salonie Domaru też byłem, ale jakoś do niczego się nie przekonałem. Może to wina ekspozycji - w Mieście Wnętrz BRW jest to jakość najlepiej pokazane spośród wszystkich salonów, które odwiedziłem.

Fakt, że Meble Wójcik wyglądają całkiem fajnie, choć jak dla mnie brakuje nieco elementów w danej serii i ciężko coś złożyć pod nasze potrzeby.
grigori24 
   

VIP


Wiek: 62
Dołączył: Śro Mar 02, 2011 22:23
Posty: 2743
Skąd: Poznań

PostWysłany: Śro Sie 10, 2011 18:06    Temat postu: Re: Meble do salonu i sypialni

Kilka ciekawych wypoczynków widzieliśmy w Polskich Meblach na Serbskiej ale tak na prawdę do niczego się jeszcze nie przekonaliśmy .
_________________
https://www.facebook.com/pages/Grzegorz-Maciejewski-Radny-Osiedla-G%C5%82%C3%B3wna/341031836106015
Pozdrawiam Grzegorz.
10209190
4przemo77 
   

Stały bywalec


Wiek: 47
Dołączył: Śro Maj 18, 2011 18:56
Posty: 78
Skąd: Poznan

PostWysłany: Śro Sie 10, 2011 18:40    Temat postu: Re: Meble do salonu i sypialni

przemekp napisał:
W salonie Domaru też byłem, ale jakoś do niczego się nie przekonałem. Może to wina ekspozycji - w Mieście Wnętrz BRW jest to jakość najlepiej pokazane spośród wszystkich salonów, które odwiedziłem.

Fakt, że Meble Wójcik wyglądają całkiem fajnie, choć jak dla mnie brakuje nieco elementów w danej serii i ciężko coś złożyć pod nasze potrzeby.


No to fakt. Komplet ma troche malo elementow. Ja przyznam sie ze zlozylem sobie komplet i to za 3/4 ceny BRW - kolekcji Largo, w podobnym zestawieniu. Zaleta Wojcika jest wykonanie. Naprawde zrobily na mnie na zywo wprost rewelacyjne wrazenie. Z kolei BRW wprost przeciwnie - w katalogu i necie super, a na zywo tragedia. Zaczalem sie zastanawiac skoro tak wygladaja meble na wystawce, ktore maja zachecac do kupna, to jak beda wygladac te ktore kupie ? Na dzien dzisiejszy moj no.1 to Wojcik. Fakt ze troche malo elementow i trzeba sie nakombinowac przy skladaniu zestawu, ale ma wyglad i wydaje mi sie ze rowniez wykonanie.

Grigori24 - w Meblach Polskich sa swietne rzeczy i do tego solidne i pieknie wykonane, ale przyznam sie ze zastanawiam sie kto tam kupuje przy tych cenach. To chyba najdrozszy sklep meblowy w Poznaniu.

Na jesien obok Auchan Komorniki bedzie sie otwieral jeszcze salon Agata Meble. Zobaczymy co tam bedzie.
grigori24 
   

VIP


Wiek: 62
Dołączył: Śro Mar 02, 2011 22:23
Posty: 2743
Skąd: Poznań

PostWysłany: Śro Sie 10, 2011 19:02    Temat postu: Re: Meble do salonu i sypialni

JarekJ napisał:
Fajne meble do salonu można dostać firmy "Torino Design" (na Franowie przy giełdzie rolniczej, lub w Swarzędzu), albo firmy "Bydgoskie Meble" (na Serbskiej). BRW też mam już 9 lat i jest OK.


Zastanawiam się gdzie są te Bydgoskie Meble na Serbskiej. Rolling Eyes Rolling Eyes Rolling Eyes

_________________
https://www.facebook.com/pages/Grzegorz-Maciejewski-Radny-Osiedla-G%C5%82%C3%B3wna/341031836106015
Pozdrawiam Grzegorz.
10209190
4przemo77 
   

Stały bywalec


Wiek: 47
Dołączył: Śro Maj 18, 2011 18:56
Posty: 78
Skąd: Poznan

PostWysłany: Śro Sie 10, 2011 19:21    Temat postu: Re: Meble do salonu i sypialni

grigori24 napisał:

Zastanawiam się gdzie są te Bydgoskie Meble na Serbskiej. Rolling Eyes Rolling Eyes Rolling Eyes


Jedyna mozliwa lokalizacja to chyba Polskie Meble - niestety
JarekJ 
   

Aktywny Forumowicz


Wiek: 50
Dołączył: Pon Maj 02, 2011 14:58
Posty: 245
Skąd: Poznań

PostWysłany: Śro Sie 10, 2011 19:44    Temat postu: Re: Meble do salonu i sypialni

Tak, "Bydgoskie Meble" są w Polskich Meblach (niestety). Znalazłem jeszcze meble na http://www.lenalubowo.pl/ (też można je dostać w Polskich Meblach). Nowy sklep meblowy znajduje się także na Dziadoszańskiej (lub Bolesława Krzywoustego) niedaleko CinemaCity na Franowie, po drugiej stronie ulicy jest GEANT z armaturą sanitarną i ceramiką. GEANT jest teraz całkowicie przebudowywany i będzie tam salon meblowy! Armatura została, ale zajmuje znacznie mniej miejsca.
przemekp 
   

Aktywny Forumowicz


Dołączył: Nie Maj 01, 2011 19:47
Posty: 249
Skąd: Poznań

PostWysłany: Czw Sie 11, 2011 12:38    Temat postu: Re: Meble do salonu i sypialni

4przemo77 napisał:
przemekp napisał:
W salonie Domaru też byłem, ale jakoś do niczego się nie przekonałem. Może to wina ekspozycji - w Mieście Wnętrz BRW jest to jakość najlepiej pokazane spośród wszystkich salonów, które odwiedziłem.

Fakt, że Meble Wójcik wyglądają całkiem fajnie, choć jak dla mnie brakuje nieco elementów w danej serii i ciężko coś złożyć pod nasze potrzeby.


No to fakt. Komplet ma troche malo elementow. Ja przyznam sie ze zlozylem sobie komplet i to za 3/4 ceny BRW - kolekcji Largo, w podobnym zestawieniu. Zaleta Wojcika jest wykonanie. Naprawde zrobily na mnie na zywo wprost rewelacyjne wrazenie. Z kolei BRW wprost przeciwnie - w katalogu i necie super, a na zywo tragedia. Zaczalem sie zastanawiac skoro tak wygladaja meble na wystawce, ktore maja zachecac do kupna, to jak beda wygladac te ktore kupie ? Na dzien dzisiejszy moj no.1 to Wojcik. Fakt ze troche malo elementow i trzeba sie nakombinowac przy skladaniu zestawu, ale ma wyglad i wydaje mi sie ze rowniez wykonanie.

Grigori24 - w Meblach Polskich sa swietne rzeczy i do tego solidne i pieknie wykonane, ale przyznam sie ze zastanawiam sie kto tam kupuje przy tych cenach. To chyba najdrozszy sklep meblowy w Poznaniu.

Na jesien obok Auchan Komorniki bedzie sie otwieral jeszcze salon Agata Meble. Zobaczymy co tam bedzie.


Meble Polskie faktycznie są dość drogie. BRW też początkowo wydały mi się słabe jakościowo, natomiast to co widziałem w Domarze dużo lepsze nie było w mojej opinii. Ogólnie wyjeżdzałem ze Szczawnickiej rozczarowny, ponieważ sporo sobie obiecywałem po tym co przeczytałem na stronie Domaru, a jak to wszystko zobaczyłem to szału nie było.

Zastanawiam się czy faktycznie BRW tak słabo się przykłada, czy po prostu meble na wystawie sporo już przeszły, a i obsługa nie bardzo przykłada się do ich złożenia - tak tylko, aby stało i na klienta się nie przewróciło Smile Zresztą zauważyłem także, że im wyższa cena kolekcji mebli w BRW to z jakością także jest lepiej. Z BRW bardzo spodobała mi się seria August, ale zbyt masywne jak na tak małe mieszkanie jak nasze. Prawdopodobnie zdecydujemy się na Vis a Vis (jednokolorowe) do salonu i Elippe do części biurowej sypialni - z tego też powodu pójdziemy w kierunku wersalki zamiast łóżka z materacem (brak miejsca).
grigori24 
   

VIP


Wiek: 62
Dołączył: Śro Mar 02, 2011 22:23
Posty: 2743
Skąd: Poznań

PostWysłany: Sob Paź 08, 2011 22:55    Temat postu: Re: Meble do salonu i sypialni

Jeden z naszych pomysłów na sypialnię Smile .

Łóżko Markiz drewno bukowe o grubości 35mm i 40mm

wymiary zewnętrzne 185cm x 210cm


_________________
https://www.facebook.com/pages/Grzegorz-Maciejewski-Radny-Osiedla-G%C5%82%C3%B3wna/341031836106015
Pozdrawiam Grzegorz.
10209190
krzysztof13a 
   

Forumowicz


Wiek: 47
Dołączył: Sob Lip 30, 2011 16:02
Posty: 139
Skąd: Poznań

PostWysłany: Nie Paź 09, 2011 20:20    Temat postu: Re: Meble do salonu i sypialni

ładne Smile
573615
Odpowiedz do tematu Strona 1 z 5 Idź do strony 1, 2, 3, 4, 5    Następna
Zobacz poprzedni temat :: Zobacz następny temat


 
Możesz pisać nowe tematy
Możesz odpowiadać w tematach
Możesz zmieniać swoje posty
Możesz usuwać swoje posty
Możesz głosować w ankietach

Portal www.MojeOsiedle.pl nie ponosi odpowiedzialności za treść wypowiedzi zamieszczanych przez użytkowników serwisu. Osoby zamieszczające wypowiedzi naruszające prawo lub prawem chronione dobra osób trzecich mogą ponieść z tego tytułu odpowiedzialność karną lub cywilną.
Copyright © www.MojeOsiedle.pl 2001-2024   Forum Dyskusyjne MOJE OSIEDLE, DZIELNICA i MIASTO
Załóż forum  |   Kontakt  |   O nas  |   Regulamin   |  Reklama