portal osiedli, dzielnic i miast

Poznań Osiedle Na Smolnej - Forum

Pogaduchy z sąsiadami - bez wychodzenia z domu!
Primary Navigation


FAQFAQ    SzukajSzukaj    ProfilProfil    Zaloguj się, by sprawdzić wiadomościZaloguj się, by sprawdzić wiadomości    RejestrujRejestruj    ZalogujZaloguj   
www.MojeOsiedle.pl » Wykańczamy nasze mieszkania » Forum » Meble do salonu i sypialni
Napisz nowy temat Zobacz poprzedni temat :: Zobacz następny temat     

Meble do salonu i sypialni

Idź do strony Poprzednia    1, 2, 3, 4, 5    Następna     Odpowiedz do tematu    
Autor Wiadomość
katarinka111 
   

Zaglądajacy


Wiek: 33
Dołączył: Pon Lut 15, 2016 12:49
Posty: 20
Skąd: Gdańsk

PostWysłany: Pon Kwi 04, 2016 12:17    Temat postu: Re: Meble do salonu i sypialni

Polecam meble z MebloModa, naprawdę jest w czym wybierać i można gustownie urządzić mieszkanie.
natalija 
   

Początkujacy


Dołączył: Śro Sie 19, 2015 12:04
Posty: 6
Skąd: Polska

PostWysłany: Czw Kwi 14, 2016 10:49    Temat postu: Re: Meble do salonu i sypialni

Jeśli szukasz dość eleganckich mebli i pasujących do eleganckich przytulnych wnętrz to mogę polecić meble z meblomoda.pl mają ciekawe ale normalne eleganckie modele. Nadają się do wszystkiego i są wykonane z wysoką jakością.
Korzeniec 
   

Bywalec


Dołączył: Wto Gru 28, 2010 9:14
Posty: 37
Skąd: polska

PostWysłany: Czw Kwi 28, 2016 17:14    Temat postu: Re: Meble do salonu i sypialni

Ja na przykład bardzo nie lubię mebli powtarzalnych, które można spotkać w każdym wnętrzu. Zdecydowanie bardziej preferuję designerskie które można dostać w http://mebest.pl/ . Po pierwsze te meble są lepszej jakości, po drugie mają swój unikalny styl
AkukuBernard 
   

Bywalec


Wiek: 43
Dołączył: Pon Lut 22, 2016 11:50
Posty: 30
Skąd: gdynia

PostWysłany: Pią Lip 01, 2016 15:23    Temat postu: Re: Meble do salonu i sypialni

Bardzo fajne i oryginalne meble ma Vox.
mati007 
   

Zaawansowany Forumowicz


Wiek: 44
Dołączył: Pon Mar 23, 2015 1:05
Posty: 339
Skąd: PL

PostWysłany: Czw Lip 07, 2016 20:27    Temat postu: Re: Meble do salonu i sypialni

Koniecznie sprawdźcie tę ofertę. Mają tam ciekawe narożniki, sofy i wersalki. Jest w czym wybierać. Poza tym jakość jest świetna.
Plusem jest również to, że można tam zakupić asortyment zupełnie inny niż w sieciówkach.
enela12 
   

Początkujacy


Dołączył: Pią Paź 28, 2016 13:00
Posty: 6
Skąd: warszawa-śródmieście

PostWysłany: Śro Lis 16, 2016 11:50    Temat postu: Re: Meble do salonu i sypialni

Jakoś nic ciekawego u nich nie znalazłam,może dlatego, że to bardziej klasyczne i takie tradycyjne meble, a ja szukam bardziej w nowoczesnym stylu, nawet skandynawskim. Zdecydowanie wolę jednak ofertę Flori Meble i chyba jednak u nich zamówię tą sofę, która jest jeszcze na wyprzedaży, w dodatku jeszcze zaoszczędzę na tym, a 3 setki po drodze nikomu nie chodzi, transport też gratis i czego chcieć więcej.
myszomis 
   

Nowy na forum


Wiek: 34
Dołączył: Śro Lis 23, 2016 14:55
Posty: 4
Skąd: WRO

PostWysłany: Śro Lis 30, 2016 14:38    Temat postu: Re: Meble do salonu i sypialni

Ja ostatnio jestem na etapie poszukiwania mebli do salonu i przyznam, że trafiłam na sofy poznań i nawet nie wiedziałam, że mam taki fajny sklep meblowy zaraz pod nosem właściwie. Oferta jest naprawdę interesująca i chyba zdecydowałam się na taką ładną szarą kanapę, jestem nią naprawdę oczarowana Embarassed
Jolie00 
   

Nowy na forum


Wiek: 65
Dołączył: Śro Lis 30, 2016 20:36
Posty: 1
Skąd: Kołobrzeg

PostWysłany: Śro Lis 30, 2016 20:41    Temat postu: Re: Meble do salonu i sypialni

Cudze chwalicie swego nie znacie. Polecam Ekskluzywne meble do salonu prosto z Poznania. Wysoka jakość i komfort, a szeroki asortyment sprosta oczekiwaniom wymagającym klientomSmile
Wentos 
   

Stały bywalec


Wiek: 50
Dołączył: Pią Kwi 08, 2016 19:21
Posty: 57
Skąd: Wrocław

PostWysłany: Pią Mar 24, 2017 12:56    Temat postu: Re: Meble do salonu i sypialni

Bardzo fajne meble do pokoju dziecinnego lub meble do pokoju młodzieżowego ma sklep RsFurniture. Na stronie http://krajowy.biz/firma,rsfurnitureeu znajdziecie więcej informacji nt. tego jak meble wyglądają i z czego są wykonane. Ja dodam że meble stylizowane są na części związane z samochodami, wyścigami itp. Są to moim zdaniem typowe meble do pokoju nastolatka.
enela12 
   

Początkujacy


Dołączył: Pią Paź 28, 2016 13:00
Posty: 6
Skąd: warszawa-śródmieście

PostWysłany: Śro Kwi 19, 2017 13:26    Temat postu: Re: Meble do salonu i sypialni

Fajne są takie mebelki, ale czy dla nastolatka nie są zbyt dziecinne? Nasi chłopcy mieli takie łóżka, ale teraz mają po te naście i kupiliśmy im normalne w gdmmeble.pl Muszę powiedzieć, że meble są bardzo wytrzymałe, bo na tyle co oni po nich skaczą to inne już dawno by dokonały żywota, a po tych nic , a nic nie widać.
jarek033 
   

VIP


Wiek: 35
Dołączył: Wto Gru 30, 2014 9:00
Posty: 4024
Skąd: kraków

PostWysłany: Czw Sie 03, 2017 12:30    Temat postu: Re: Meble do salonu i sypialni

Jeszcze się nie zawiodłam na sklepie Mebel Partner (mebel-partner.pl). Meble od nich docierają dobrze zabezpieczone, bez obcierek, bez zniszczeń i co ważniejsze terminowo. Same zdjęcia na stronie są dobrze, profesjonalnie wykonane przez co jako klient dostaję pełny obraz mebli. Nie ma potem rozczarowania w stylu – a na stronie to wyglądało lepiej Smile W innych sklepach często się z takim efektem można spotkać, że zdjęcia są podrasowane.
korkajorka 
   

Zaglądajacy


Dołączył: Pią Gru 08, 2017 13:37
Posty: 13
Skąd: Poznania

PostWysłany: Pon Gru 11, 2017 8:13    Temat postu: Re: Meble do salonu i sypialni

A gdzie jeszcze polecacie obejrzeć meble? Macie namiary na antyki, wiecie gdzie szukać takich w dobrym stanie i cenie? Póki co, z takich stron i porad to znalazłam http://celnie.pl/meble-w-poznaniu-lista-poznanskich-sklepow-meblowych chciałabym jednak więcej namiarów. Macie jakieś zdjęcia swoich? Może czymś mnie natchniecie?
doradcatv 
   

Forumowicz


Wiek: 27
Dołączył: Pon Gru 18, 2017 13:12
Posty: 162
Skąd: Gdańsk

PostWysłany: Czw Mar 21, 2019 14:01    Temat postu: Re: Meble do salonu i sypialni

Jeśli szukacie wysokiej jakości drewnianych łóżek, to polecam poszperać w sieci, ja trafiłem na ofertę sklepu https://lozka.net.pl/pol_m_Lozka_Lozka-drewniane_Lozka-bukowe-196.html i muszę powiedzieć, że jestem pod mega wrażeniem. Nie dość,że są to meble drewniane, a nie z jakiejś niskiej jakości płyt to i cenowo są bardzo konkurencyjne
doradcatv 
   

Forumowicz


Wiek: 27
Dołączył: Pon Gru 18, 2017 13:12
Posty: 162
Skąd: Gdańsk

PostWysłany: Czw Mar 21, 2019 14:06    Temat postu: Re: Meble do salonu i sypialni

Jeśli poszukujecie solidnie wykonanych mebli do salonu, a zwłaszcza łóżek to polecam odwiedzić stronę https://lozka.net.pl/pol_m_Lozka_Lozka-drewniane_Lozka-bukowe-196.html Firma ta zajmuje się wytwarzaniem i sprzedażą wysokiej jakości łóżek z prawdziwego drewna bukowego
marcinkowalczuk 
   

Zaglądajacy


Dołączył: Nie Lut 10, 2019 23:32
Posty: 18
Skąd: Widmo,12

PostWysłany: Sob Lut 29, 2020 23:44    Temat postu: Re: Meble do salonu i sypialni

Może warto sprawdzić bardzo fajne meble z https://www.luxuryproducts.pl/luksusowe-kanapy-i-wersalki.html . Warto postawić na ekskluzywne i prestiżowe propozycje.
Odpowiedz do tematu Strona 4 z 5 Idź do strony Poprzednia    1, 2, 3, 4, 5    Następna
Zobacz poprzedni temat :: Zobacz następny temat


 
Możesz pisać nowe tematy
Możesz odpowiadać w tematach
Możesz zmieniać swoje posty
Możesz usuwać swoje posty
Możesz głosować w ankietach

Portal www.MojeOsiedle.pl nie ponosi odpowiedzialności za treść wypowiedzi zamieszczanych przez użytkowników serwisu. Osoby zamieszczające wypowiedzi naruszające prawo lub prawem chronione dobra osób trzecich mogą ponieść z tego tytułu odpowiedzialność karną lub cywilną.
Copyright © www.MojeOsiedle.pl 2001-2024   Forum Dyskusyjne MOJE OSIEDLE, DZIELNICA i MIASTO
Załóż forum  |   Kontakt  |   O nas  |   Regulamin   |  Reklama