portal osiedli, dzielnic i miast

Poznań Osiedle Na Smolnej - Forum

Pogaduchy z sąsiadami - bez wychodzenia z domu!
Primary Navigation


FAQFAQ    SzukajSzukaj    ProfilProfil    Zaloguj się, by sprawdzić wiadomościZaloguj się, by sprawdzić wiadomości    RejestrujRejestruj    ZalogujZaloguj   
www.MojeOsiedle.pl » I - II - III Etap Osiedla Na Smolnej » Forum » Musisz to zobaczyć: Wizytówka Osiedla na Smolnej!
Napisz nowy temat Zobacz poprzedni temat :: Zobacz następny temat     

Musisz to zobaczyć: Wizytówka Osiedla na Smolnej!

     Odpowiedz do tematu    
Autor Wiadomość
dionizy2 
   

Zaglądajacy


Wiek: 51
Dołączył: Czw Gru 15, 2011 11:42
Posty: 10
Skąd: Poznań

PostWysłany: Czw Sty 12, 2012 9:40    Temat postu: Musisz to zobaczyć: Wizytówka Osiedla na Smolnej!

Zdjęcia mówią same za siebie. Komentarz jest zbędny.


RURY4.jpg

RURY4.jpg





rura6.jpg

rura6.jpg





rura5.jpg
 Opis:
zdj 1

rura5.jpg


Tadeusz70 
   

Nowy na forum


Wiek: 53
Dołączył: Wto Sty 10, 2012 14:12
Posty: 4
Skąd: Poznań

PostWysłany: Czw Sty 12, 2012 16:42    Temat postu: Re: Musisz to zobaczyć: Wizytówka Osiedla na Smolnej!

Panie Dionizy,

jeśli nic się nie zmieni ze strony "dewelopera" BUDIMEX w sprawie tych beznadziejnych rurek, to też najprawdopodobniej przyłącze się do Pana akcji i będą czerwone plamy rozpaczy dla oglądających.

Na szczęście nie żyjemy w Państwie policyjnym, a czym "deweloper" BUDIMEX będzie głośniej protestował, to tym lepiej - MEDIA SAME PODCHWYCĄ WĄTEK, przy odbiorze pewnie też coś dodatkowo wyjdzie,
więc będzie można się pochwalić.

Skoro ktoś trzciną chce balkon dekorować, to tym bardziej banerami.

Ja na odbiór mieszkania biorę inspektora nadzoru budowlanego,
bo zamierzam mocno ich przeciągnąć.
aniamich 
   

Forumowicz


Wiek: 38
Dołączył: Czw Wrz 29, 2011 17:49
Posty: 140
Skąd: Poznań

PostWysłany: Czw Sty 12, 2012 17:54    Temat postu: Re: Musisz to zobaczyć: Wizytówka Osiedla na Smolnej!

witam,
mam pytanie do ostro ciętej na budimex części mieszkańców: czy ktoś z Państwa był już u dewelopera i zgłaszał problem? Jeżeli tak, to czy może zdradzić jaka jest reakcja ze strony budimexu? pozdrawiam

p.s. każdy ma prawo obwieszać swój balkon czym chce.
Tadeusz70 
   

Nowy na forum


Wiek: 53
Dołączył: Wto Sty 10, 2012 14:12
Posty: 4
Skąd: Poznań

PostWysłany: Czw Sty 12, 2012 18:10    Temat postu: Re: Musisz to zobaczyć: Wizytówka Osiedla na Smolnej!

Pani Aniu,

ja wyjeżdżam regularnie na polowania, to może upolowanego bażanta i kaczki też wystawię na balkon, aby lepiej smakowały po wymrożeniu się kilka dni na świeżym powietrzu Very Happy
krzysztof13a 
   

Forumowicz


Wiek: 48
Dołączył: Sob Lip 30, 2011 16:02
Posty: 139
Skąd: Poznań

PostWysłany: Czw Sty 12, 2012 19:03    Temat postu: Re: Musisz to zobaczyć: Wizytówka Osiedla na Smolnej!

Pani Aniu rozmawiałem z panią z biura i nie wiem, czy jest to oficjalna wersja Budimexu, ale dowiedziałem się, że nie widzą żadnego problemu, cyt.: "rurki są cienkie, białe - prawie ich nie widać, a system umieszczenia na elewacji umożliwi łatwy dostęp serwisowy na wypadek zatkania czy pęknięcia; a pod styropianem nie można ich było schować bo mogłoby to negatywnie wpłynąć na izolację termiczną tego fragmentu ściany" .
573615
aniamich 
   

Forumowicz


Wiek: 38
Dołączył: Czw Wrz 29, 2011 17:49
Posty: 140
Skąd: Poznań

PostWysłany: Pią Sty 13, 2012 10:29    Temat postu: Re: Musisz to zobaczyć: Wizytówka Osiedla na Smolnej!

Panie Tadeuszu,
Pan jest taki zabawny....Smile
FunPak 
   

Stały bywalec


Dołączył: Śro Gru 28, 2011 13:26
Posty: 82
Skąd: Poznania

PostWysłany: Sob Sty 14, 2012 20:03    Temat postu: Re: Musisz to zobaczyć: Wizytówka Osiedla na Smolnej!

Pozwolę sobię na wypowiedź odnośnie rur na balkonach.

Po przeczytaniu postu i obejrzeniu zdjęć muszę stwierdzić,

że w całym swoim życiu nie spotkałem się z rurami idącymi przez balkon,

ani w kamienicach, ani blokach z 70, 80 czy 90 lat..może mało w życiu widziałem.

Pan Grzegorz, proszę wybaczyć, ale "bredzi", ze ataner też tak robi hahahaha.

Mój brat ma mieszkanie w atanerze i rury są niewidoczne i co więcej,

[b]NA OSTATNIM PIĘTRZE TEŻ NIE MA ZADASZEŃ BALKONÓW I RURY SĄ ZABUDOWANE NORMALNIE Z BOKU BUDYNKU.[/b]

Wygląda to jak siedem nieszczęść, nie ma się co oszukiwać.

Pytanie moje brzmi:

Czy te rury znajdują się na wszystkich balkonach?

Szczerze, to dawno nie byłem na budowie,

jeśli oczywiście chętnie dołącze się do "walki" w tej sprawie z budimexem.

Jeśli chodzi o kwestię barierek na balkonach, problemu nie widzę, to
akurat mi nie przeszkadz.
grigori24 
   

VIP


Wiek: 63
Dołączył: Śro Mar 02, 2011 22:23
Posty: 2743
Skąd: Poznań

PostWysłany: Sob Sty 14, 2012 22:24    Temat postu: Re: Musisz to zobaczyć: Wizytówka Osiedla na Smolnej!

Nie na wszystkich balkonach .
Co do zastosowań to widziałem na pewno to już w 3 miejscach wydaje mi się że to była budowa Atanera ale mogę się mylić , jak będę w pobliżu to zrobię fotki , drugiej firmy nie znam , a w 100% na Wilczaku i to nie we wszystkich balkonach też budował Budimex.

_________________
https://www.facebook.com/pages/Grzegorz-Maciejewski-Radny-Osiedla-G%C5%82%C3%B3wna/341031836106015
Pozdrawiam Grzegorz.
10209190
aparatka 
   

Forumowicz


Wiek: 44
Dołączył: Czw Paź 27, 2011 20:10
Posty: 167
Skąd: Poznań

PostWysłany: Nie Sty 15, 2012 8:21    Temat postu: Re: Musisz to zobaczyć: Wizytówka Osiedla na Smolnej!

A jak to wygląda na parterze? gdzieś te rury muszą się przecież kończyć? Jak byłam na budowie wtedy jeszcze rur nie było...
grigori24 
   

VIP


Wiek: 63
Dołączył: Śro Mar 02, 2011 22:23
Posty: 2743
Skąd: Poznań

PostWysłany: Nie Sty 15, 2012 17:39    Temat postu: Re: Musisz to zobaczyć: Wizytówka Osiedla na Smolnej!

FunPak napisał:


Pan Grzegorz, proszę wybaczyć, ale "bredzi", ze ataner też tak robi hahahaha.

Mój brat ma mieszkanie w atanerze i rury są niewidoczne i co więcej,

NA OSTATNIM PIĘTRZE TEŻ NIE MA ZADASZEŃ BALKONÓW I RURY SĄ ZABUDOWANE NORMALNIE Z BOKU BUDYNKU.



Ataner - Słowiańska - też im zafundowali - przypomniałem sobie że o ile się nie mylę to widziałem też w innym miejscu , a jakie tam były ceny mieszkań pewnie niektórzy pamiętają .

http://fotopoznan.blogspot.com/2008/08/batman-budynek-atanera-na-winogradach_726.html



Budimex - Wilczak - też im zafundowali

http://modernistyczny-poznan.blogspot.com/2009/12/osiedle-wilczak.html

Z tego powodu nikt afery nie robił to jest dziwne. Wynika że w wielu miejscach stosuje się takie rozwiązanie .

Pamiętam jak chodziłem za mieszkaniem to też jeszcze gdzieś widziałem takie rozwiązania .

Nie będę złośliwy i się nie będę wyśmiewał .

_________________
https://www.facebook.com/pages/Grzegorz-Maciejewski-Radny-Osiedla-G%C5%82%C3%B3wna/341031836106015
Pozdrawiam Grzegorz.
10209190
FunPak 
   

Stały bywalec


Dołączył: Śro Gru 28, 2011 13:26
Posty: 82
Skąd: Poznania

PostWysłany: Nie Sty 15, 2012 18:24    Temat postu: Re: Musisz to zobaczyć: Wizytówka Osiedla na Smolnej!

Wraca Pan do budynku z roku 97..

mamy rok 2012 Smile

Oczywiście zwracam honor, ja miałem na myśli budynki z 2005r. i tam wszystko jest pod elewacją..Smile

Proszę się nie obrażać.

Pozdrawiam
grigori24 
   

VIP


Wiek: 63
Dołączył: Śro Mar 02, 2011 22:23
Posty: 2743
Skąd: Poznań

PostWysłany: Nie Sty 15, 2012 21:09    Temat postu: Re: Musisz to zobaczyć: Wizytówka Osiedla na Smolnej!

Nie obrażam się Smile jest Ok!

Widziałem już kilka budynków z takimi wynalazkami i to niedawno budowane Smile

Przy okazji zrobię fotki Very Happy

_________________
https://www.facebook.com/pages/Grzegorz-Maciejewski-Radny-Osiedla-G%C5%82%C3%B3wna/341031836106015
Pozdrawiam Grzegorz.
10209190
aniamich 
   

Forumowicz


Wiek: 38
Dołączył: Czw Wrz 29, 2011 17:49
Posty: 140
Skąd: Poznań

PostWysłany: Czw Lut 28, 2013 17:48    Temat postu: Re: Musisz to zobaczyć: Wizytówka Osiedla na Smolnej!

gdzie te banerySmile?
smolina998 
   

Stały bywalec


Wiek: 37
Dołączył: Nie Mar 10, 2013 16:15
Posty: 59
Skąd: Poznań

PostWysłany: Czw Lis 21, 2013 21:26    Temat postu: Re: Musisz to zobaczyć: Wizytówka Osiedla na Smolnej!

ja widzę pozytyw - jak sobie sznurek rozwieszę to będzie gdzie pranie suszyć Very Happy
Odpowiedz do tematu Strona 1 z 1
Zobacz poprzedni temat :: Zobacz następny temat


 
Możesz pisać nowe tematy
Możesz odpowiadać w tematach
Możesz zmieniać swoje posty
Możesz usuwać swoje posty
Możesz głosować w ankietach

Portal www.MojeOsiedle.pl nie ponosi odpowiedzialności za treść wypowiedzi zamieszczanych przez użytkowników serwisu. Osoby zamieszczające wypowiedzi naruszające prawo lub prawem chronione dobra osób trzecich mogą ponieść z tego tytułu odpowiedzialność karną lub cywilną.
Copyright © www.MojeOsiedle.pl 2001-2024   Forum Dyskusyjne MOJE OSIEDLE, DZIELNICA i MIASTO
Załóż forum  |   Kontakt  |   O nas  |   Regulamin   |  Reklama