portal osiedli, dzielnic i miast

Poznań Osiedle Na Smolnej - Forum

Pogaduchy z sąsiadami - bez wychodzenia z domu!
Primary Navigation


FAQFAQ    SzukajSzukaj    ProfilProfil    Zaloguj się, by sprawdzić wiadomościZaloguj się, by sprawdzić wiadomości    RejestrujRejestruj    ZalogujZaloguj   
www.MojeOsiedle.pl » Wykańczamy nasze mieszkania » Forum » REMONT MIESZKANIA
Napisz nowy temat Zobacz poprzedni temat :: Zobacz następny temat     

REMONT MIESZKANIA

Idź do strony Poprzednia    1, 2     Odpowiedz do tematu    
Autor Wiadomość
07grzegorz 
   

Nowy na forum


Wiek: 55
Dołączył: Sob Sty 05, 2013 14:19
Posty: 4
Skąd: Poznań

PostWysłany: Sob Sty 05, 2013 16:37    Temat postu: Re: REMONT MIESZKANIA

Pan X czy Pan Y przechwalający się o swoich umiejętnościach potrafią doprowadzić do rozstroju układu nerwowego. Kiedy 5 lat temu remontowałem swoje 1 mieszkanie chciałem oszczędzić i zatrudniłem fachowca od wszystkiego. Miało być pięknie. Skończyło się na lokalizowaniu Pana Wiesia pod osiedlowym sklepikiem i szukania nowych fachowców. Dlatego, kiedy w tym roku remontowałem mieszkanie, zaufałem firmie z doświadczeniem i ugruntowaną pozycją na rynku. Popytałem sąsiadów, poszperałem w internecie i padło na Renowation (www.renowation.pl). Nie żałuje. Prace szły sprawnie, nie było mowy o piciu w godz. pracy, ekipa przychodziła schludna i przygotowana do pracy. znali się na robocie. Z efektu końcowego jestem bardzo zadowolony. Za swoje usługi dali dobrą cenę.
jarek033 
   

VIP


Wiek: 35
Dołączył: Wto Gru 30, 2014 9:00
Posty: 4024
Skąd: kraków

PostWysłany: Pon Mar 09, 2015 11:55    Temat postu: Re: REMONT MIESZKANIA

Myśmy mieli z żoną prawdziwą burzę mózgów jak szukaliśmy ciekawych projektów wystroju wnętrz w necie. W końcu trafiliśmy na stronę www.abartremonty.pli to tutaj znaleźliśmy najlepszy projekt. Traf chciał, że to też strona firmy remontowej, więc od razu mieliśmy wykonawcę projektu...> Swoją drogą bardzo dobrego, polecamy!
mati007 
   

Zaawansowany Forumowicz


Wiek: 44
Dołączył: Pon Mar 23, 2015 1:05
Posty: 339
Skąd: PL

PostWysłany: Śro Cze 08, 2016 21:29    Temat postu: Re: REMONT MIESZKANIA

Warto wynajmować firmy, które legalnie działają na rynku i oferują kompleksowe usługi. Jest to bardzo istotne. Na pewno warto zerknąć sobie tutaj majsterdamian.pl. Firma naprawdę solidnie podchodzi do powierzonych jej zadań.
Kaserom 
   

Nowy na forum


Wiek: 44
Dołączył: Pon Maj 23, 2016 14:35
Posty: 2
Skąd: Gdańsk-Zaspa

PostWysłany: Czw Cze 09, 2016 13:15    Temat postu: Re: REMONT MIESZKANIA

Podczas remontu radzę też zwrócić uwagę na osprzęt elektryczny - można go wtedy z trochę mniejszym wkładem pracy wymienić, a to coś co powinno się co jakiś czas kontrolować ze względów chociażby bezpieczeństwa. Ja ostatnio przy remoncie wymieniłem wszystko na serię Legrand Niloe
Korzeniec 
   

Bywalec


Dołączył: Wto Gru 28, 2010 9:14
Posty: 37
Skąd: polska

PostWysłany: Czw Cze 23, 2016 19:36    Temat postu: Re: REMONT MIESZKANIA

A gdzie w Poznaniu kupujecie wyposażenie do swojego mieszkania? Ja ostatnio byłem w salonie http://mebest.pl/ i szczerze mówiąc jestem pod wrażeniem wybóru jaki tam zastałem. Były tam najnowsze kolekcje Bydgoskich mebli, Klose, Jafra - no muszę powiedzieć, że nie zdawałem sobie sprawy z tego, że mamy w mieście wszystko w jednym miejscu.
AkukuBernard 
   

Bywalec


Wiek: 43
Dołączył: Pon Lut 22, 2016 11:50
Posty: 30
Skąd: gdynia

PostWysłany: Wto Cze 28, 2016 8:57    Temat postu: Re: REMONT MIESZKANIA

Ani ja, ani teściu, nie jesteśmy budowlańcami ale sami remonty przeprowadzamy.
jarek033 
   

VIP


Wiek: 35
Dołączył: Wto Gru 30, 2014 9:00
Posty: 4024
Skąd: kraków

PostWysłany: Wto Lip 12, 2016 15:12    Temat postu: Re: REMONT MIESZKANIA

Ja bym się radził zdać w wykończeniach na Goślińskiego. Miałem z tym fachowcem kontakt przy okazji budowy domu. Chyba nie ma pomieszczenia, w którym by czegoś nie robił u mnie w chałupie – od łazienki, przez kuchnię, po salon i sypialnię. Robi wszystko od gładzi, przez tapety, kończąc na płytkach, czy też samym projektowaniu wnętrz.
ZawadaM 
   

Bywalec


Wiek: 40
Dołączył: Pon Kwi 04, 2016 10:46
Posty: 27
Skąd: Poznań-Piątkowo

PostWysłany: Czw Sie 11, 2016 9:36    Temat postu: Re: REMONT MIESZKANIA

Ja Wam polecam tę firmę: http://www.decorpoznan.pl/wykonczenia-wnetrz-poznan/ Fachowo przeprowadzili u mnie remont salonu. Cena ustalona z góry, termin też. Z wszystkiego się wywiązali. Znają się na swojej robocie.
Aleksandra809 
   

Początkujacy


Wiek: 35
Dołączył: Czw Wrz 15, 2016 12:03
Posty: 9
Skąd: Poznań

PostWysłany: Czw Wrz 29, 2016 9:50    Temat postu: Re: REMONT MIESZKANIA

Ja też z moim mężem sama wszystko tynkowałam i malowałam. To nie jest takie trudne..Nikogo nie braliśmy co by pomógł jakoś pomóc w wyborze materiałów i uważam, że to strata czasu i pieniędzy. Jedynie meble robiliśmy na wymiar w tej firmie http://mebest.pl/ i z tego jestem bardzo zadowolona. Gotowców kupować nie chciałam, więc tu przydała się fachowa pomoc.
Zbyszkowska 
   

Nowy na forum


Wiek: 38
Dołączył: Wto Lis 08, 2016 16:41
Posty: 2
Skąd: Poznania

PostWysłany: Wto Lis 08, 2016 17:21    Temat postu: Re: REMONT MIESZKANIA

Polecam przy remoncie chociaż zasięgnąć podstawowych informacji od projektantów czy architektów. Takie konsultacje mało kosztują a fajnie usprawniają projektowanie domu w zupełnie inny sposób. Ja korzystałam ostatnio z http://artesdesign.pl - na stronie mają fajnie przedstawione realizacje min. i moją : )
enela12 
   

Początkujacy


Dołączył: Pią Paź 28, 2016 13:00
Posty: 6
Skąd: warszawa-śródmieście

PostWysłany: Czw Gru 15, 2016 10:57    Temat postu: Re: REMONT MIESZKANIA

Mi z taką pomocą przychodzi zawsze brat, więc taką fachowa poradę mam za darmo. Teraz planujemy remont salonu i już braciszek nawet znalazł nam w Flori Meble piekne nowoczesne białe komody i to w połysku i narożnik Milano, który jest moim faworytem, bardzo mi sie podoba. Zrobił nam wizualizację całego pomieszczenia, przyznam, że super to wygląda.
Martucha1980 
   

Nowy na forum


Wiek: 34
Dołączył: Nie Kwi 15, 2018 8:21
Posty: 2
Skąd: Poznan

PostWysłany: Nie Kwi 15, 2018 8:46    Temat postu: Re: REMONT MIESZKANIA

Polecam firme wykonczeniowa hal-dom-gips Pana Łukasza. Wykanczali mi mieszkanie i jestem bardzo zadowolona.
Ich strona to hdgremonty.pl z terminem musiałam poczekać ale nie żałuję. Polecam
Odpowiedz do tematu Strona 2 z 2 Idź do strony Poprzednia    1, 2
Zobacz poprzedni temat :: Zobacz następny temat


 
Możesz pisać nowe tematy
Możesz odpowiadać w tematach
Możesz zmieniać swoje posty
Możesz usuwać swoje posty
Możesz głosować w ankietach

Portal www.MojeOsiedle.pl nie ponosi odpowiedzialności za treść wypowiedzi zamieszczanych przez użytkowników serwisu. Osoby zamieszczające wypowiedzi naruszające prawo lub prawem chronione dobra osób trzecich mogą ponieść z tego tytułu odpowiedzialność karną lub cywilną.
Copyright © www.MojeOsiedle.pl 2001-2024   Forum Dyskusyjne MOJE OSIEDLE, DZIELNICA i MIASTO
Załóż forum  |   Kontakt  |   O nas  |   Regulamin   |  Reklama