portal osiedli, dzielnic i miast

Poznań Osiedle Na Smolnej - Forum

Pogaduchy z sąsiadami - bez wychodzenia z domu!
Primary Navigation


FAQFAQ    SzukajSzukaj    ProfilProfil    Zaloguj się, by sprawdzić wiadomościZaloguj się, by sprawdzić wiadomości    RejestrujRejestruj    ZalogujZaloguj   
www.MojeOsiedle.pl » Sprawy Administracyjne » Forum » ADMINISTRATOR OBIEKTU - MASTERS ZARZĄDZANIE NIERUCHOMOŚCIAMI
Napisz nowy temat Zobacz poprzedni temat :: Zobacz następny temat     

ADMINISTRATOR OBIEKTU - MASTERS ZARZĄDZANIE NIERUCHOMOŚCIAMI

Idź do strony Poprzednia    1, 2, 3, 4, 5, 6, 7, 8     Odpowiedz do tematu    
Autor Wiadomość
grigori24 
   

VIP


Wiek: 62
Dołączył: Śro Mar 02, 2011 22:23
Posty: 2743
Skąd: Poznań

PostWysłany: Wto Lis 10, 2015 15:34    Temat postu: Re: ADMINISTRATOR OBIEKTU - MASTERS ZARZĄDZANIE NIERUCHOMOŚC

Dawno nas tu nie było ale wracamy ponownie Sad widocznie jest taka potrzeba Sad .

Szanowny Panie Jacku,

nie wiem które forum Pan przegląda czy w ogóle Pan czyta nasze posty, ale informuje że trzeba na jutro wywiesić flagę mamy jutro Narodowe Święto Niepodległości.

_________________
https://www.facebook.com/pages/Grzegorz-Maciejewski-Radny-Osiedla-G%C5%82%C3%B3wna/341031836106015
Pozdrawiam Grzegorz.
10209190
grigori24 
   

VIP


Wiek: 62
Dołączył: Śro Mar 02, 2011 22:23
Posty: 2743
Skąd: Poznań

PostWysłany: Wto Lis 10, 2015 20:53    Temat postu: Re: ADMINISTRATOR OBIEKTU - MASTERS ZARZĄDZANIE NIERUCHOMOŚC

Niestety flagi trzeba musiałem samemu powiesić.

Na dodatek po raz 2 w przeciągu 3 dni musiałem interweniować ponieważ na nocnej zmianie został by tylko jeden pracownik ochrony na 13A i 13B .

Trzeba niestety domagać się zwrotu kosztów za tak beznadziejną usługę.
Mam nadzieje że tym razem Zarządca tego dopilnuje.

_________________
https://www.facebook.com/pages/Grzegorz-Maciejewski-Radny-Osiedla-G%C5%82%C3%B3wna/341031836106015
Pozdrawiam Grzegorz.
10209190
eelbe9 
   

Forumowicz


Dołączył: Nie Kwi 21, 2013 0:15
Posty: 174
Skąd: Poznań

PostWysłany: Wto Lis 10, 2015 21:51    Temat postu: Re: ADMINISTRATOR OBIEKTU - MASTERS ZARZĄDZANIE NIERUCHOMOŚC

Panie Administratorze, proszę o informacje jakie akcje zostaną podjęte wobec firmy JUWENTUS w związku z niewywiązywaniem się z umowy.
smolna_13A 
   

Stały bywalec


Wiek: 47
Dołączył: Pon Sty 07, 2013 14:44
Posty: 82
Skąd: Poznań

PostWysłany: Wto Lis 10, 2015 22:28    Temat postu: Re: ADMINISTRATOR OBIEKTU - MASTERS ZARZĄDZANIE NIERUCHOMOŚC

Czy naprawdę otwarte forum jest odpowiednim miejscem do umieszczania informacji o problemach z ochroną. Potem dziwicie się, że coś na osiedlu ginie Sad. Mamy forum zamknięte oraz punkt administracji na miejscu, gdzie możemy zgłosić swoje zastrzeżenia.
grigori24 
   

VIP


Wiek: 62
Dołączył: Śro Mar 02, 2011 22:23
Posty: 2743
Skąd: Poznań

PostWysłany: Wto Lis 10, 2015 22:41    Temat postu: Re: ADMINISTRATOR OBIEKTU - MASTERS ZARZĄDZANIE NIERUCHOMOŚC

Proszę przeczytać uważnie mój post, Smile napisałem że musiałem interweniować bo zostali byśmy z jednym pracownikiem na dwa obiekty, ale moja reakcja zakończyła się sukcesem i jest komplet.

Po drugie o jakim punkcie administracyjnym mówimy?
Jeśli czyta Pan fora to można wywnioskować jaki mamy w tej chwili standard pracy administracji.

Niestety wielu mieszkańców nie jest zarejestrowana na forum zamkniętym, a szkoda, mało tego niewielu się udziela .

_________________
https://www.facebook.com/pages/Grzegorz-Maciejewski-Radny-Osiedla-G%C5%82%C3%B3wna/341031836106015
Pozdrawiam Grzegorz.
10209190
SMOLNA13A 
   

Zaglądajacy


Wiek: 57
Dołączył: Pon Maj 28, 2012 22:39
Posty: 18
Skąd: Poznań

PostWysłany: Śro Lut 24, 2016 14:55    Temat postu: Re: ADMINISTRATOR OBIEKTU - MASTERS ZARZĄDZANIE NIERUCHOMOŚC

Szanowni sąsiedzi.

W sprawie ogrzewania klatek schodowych.

Czy zauważyliście, że grzejniki w niektórych klatkach, szczególnie na poziomie -1 są ustawione na bardzo mocne ogrzewanie?

Zima słaba, a rachunek dla wspólnoty za ogrzewanie będzie pewnie spory.

Zadzwoniłem dziś do Administratora z tą uwagą i usłyszałem jakieś nieskładne tłumaczenie w stylu, że budynek nie jest już na gwarancji Budumex'u - nie ma to nic do rzeczy!
Czy informację, że Administrator chodzi i skręca grzejniki, ale lokatorzy odkręcają głowice - tych głowic nie da się chyba od tak regulować...

Ogólnie brak ogarnięcia tematu przez Zarządce, a za błędy oczywiście zapłacą lokatorzy. Moim zdaniem koszty powinien pokryć Zarządca jako odpowiedzialny za ustawienie ciepła dla części wspólnych.

W taką zimę jaką mieliśmy w tym roku części wspólne mogły nie być ogrzewane w ogóle albo minimalnie w najzimniejsze dni początku stycznia.
SMOLNA13A 
   

Zaglądajacy


Wiek: 57
Dołączył: Pon Maj 28, 2012 22:39
Posty: 18
Skąd: Poznań

PostWysłany: Śro Lut 24, 2016 14:58    Temat postu: Re: ADMINISTRATOR OBIEKTU - MASTERS ZARZĄDZANIE NIERUCHOMOŚC

Rozmawiałem z kolejnym z rzędu administratorem wyznaczonym przez masters - p. Grzegorzem Górskim.
eelbe9 
   

Forumowicz


Dołączył: Nie Kwi 21, 2013 0:15
Posty: 174
Skąd: Poznań

PostWysłany: Czw Lut 25, 2016 8:15    Temat postu: Re: ADMINISTRATOR OBIEKTU - MASTERS ZARZĄDZANIE NIERUCHOMOŚCIAMI

SMOLNA13A napisał:
Moim zdaniem koszty powinien pokryć Zarządca jako odpowiedzialny za ustawienie ciepła dla części wspólnych.


Niestety, prawo jest jasne- wspólnota płaci za wszystko. Podobna sytuacja do tej z wyciekiem wody, który nabił Wam dużą stratę finansową 3 lata temu? Też wspólnota wszystko pokrywa.
grigori24 
   

VIP


Wiek: 62
Dołączył: Śro Mar 02, 2011 22:23
Posty: 2743
Skąd: Poznań

PostWysłany: Pon Lut 29, 2016 12:07    Temat postu: Re: ADMINISTRATOR OBIEKTU - MASTERS ZARZĄDZANIE NIERUCHOMOŚC

Sprostowanie!

Wspólnota nie pokrywała kosztów wycieku wody Smile po ustaleniu wycieku wszystko zostało zwrócone co do złotówki przez Budimex i Aquanet.

_________________
https://www.facebook.com/pages/Grzegorz-Maciejewski-Radny-Osiedla-G%C5%82%C3%B3wna/341031836106015
Pozdrawiam Grzegorz.
10209190
Odpowiedz do tematu Strona 8 z 8 Idź do strony Poprzednia    1, 2, 3, 4, 5, 6, 7, 8
Zobacz poprzedni temat :: Zobacz następny temat


 
Możesz pisać nowe tematy
Możesz odpowiadać w tematach
Możesz zmieniać swoje posty
Możesz usuwać swoje posty
Możesz głosować w ankietach

Portal www.MojeOsiedle.pl nie ponosi odpowiedzialności za treść wypowiedzi zamieszczanych przez użytkowników serwisu. Osoby zamieszczające wypowiedzi naruszające prawo lub prawem chronione dobra osób trzecich mogą ponieść z tego tytułu odpowiedzialność karną lub cywilną.
Copyright © www.MojeOsiedle.pl 2001-2024   Forum Dyskusyjne MOJE OSIEDLE, DZIELNICA i MIASTO
Załóż forum  |   Kontakt  |   O nas  |   Regulamin   |  Reklama