portal osiedli, dzielnic i miast

Poznań Osiedle Na Smolnej - Forum

Pogaduchy z sąsiadami - bez wychodzenia z domu!
Primary Navigation


FAQFAQ    SzukajSzukaj    ProfilProfil    Zaloguj się, by sprawdzić wiadomościZaloguj się, by sprawdzić wiadomości    RejestrujRejestruj    ZalogujZaloguj   
www.MojeOsiedle.pl » Osiedle i okolica » Forum » Ochrona zdrowia
Napisz nowy temat Zobacz poprzedni temat :: Zobacz następny temat     

Ochrona zdrowia

Idź do strony Poprzednia    1, 2     Odpowiedz do tematu    
Autor Wiadomość
amk992 
   

Bywalec


Dołączył: Czw Sie 16, 2012 21:20
Posty: 30
Skąd: Poznań

PostWysłany: Czw Kwi 24, 2014 9:07    Temat postu: Re: Ochrona zdrowia

@K__I__T -> czy już wybraliście jakąś przychodnię? Muszę zdecydować się na pediatrę z NFZ dla maluszka (mam poza tym prywatną opiekę) i nie wiem, czy przychodnia na Blacharskiej jest odpowiednia?

Czy Ktoś z Forumowiczów może polecić jakiegoś dobrego pediatrę w okolicy? (najlepiej przychodnię lub nazwisko).

Z góry wielkie dziękiWink
Aga149 
   

Forumowicz


Wiek: 38
Dołączył: Pią Lip 05, 2013 22:05
Posty: 147
Skąd: Poznań - Jeżyce

PostWysłany: Czw Kwi 24, 2014 10:30    Temat postu: Re: Ochrona zdrowia

Mnie postraszyli na forum i zdecydowaliśmy się pozostać czy obecnym pediatrze i jeździe przez pół miasta...zobaczymy jak długo wytrzymamy Smile
ciamila 
   

Początkujacy


Dołączył: Pon Wrz 12, 2011 19:50
Posty: 6
Skąd: Poznań

PostWysłany: Czw Kwi 24, 2014 11:56    Temat postu: Re: Ochrona zdrowia

Ostatnio przepisałam córkę z przychodni na Blacharskiej do Teramed na ulicy Kostrzyńskiej. Wybrałam dr Jasińską i jestem zadowolona.
poznanasia 
   

Początkujacy


Wiek: 39
Dołączył: Pią Mar 28, 2014 17:31
Posty: 5
Skąd: Poznań

PostWysłany: Nie Kwi 27, 2014 9:57    Temat postu: Re: Ochrona zdrowia

K__I__T napisał:
Ja mam teraz w Certusie na Dąbrowskiego lekarza rodzinnego - jest świetny, więc jeśli poziom w Swarzędzu jest taki sam to rewelacja Smile

ja też korzystam z rodzinnego na Dąbrowskiego (rewelacyjna Pani Doktor), ale od razu mogę powiedzieć że poziom obsługi w każdym oddziale certusa jest inny. mam doświadczenie w laryngologii i o mały włos nie wysłali mnie na tamten świat.
Karolina_Piotr 
   

Forumowicz


Dołączył: Wto Gru 04, 2012 13:43
Posty: 156
Skąd: Na Smolnej

PostWysłany: Nie Kwi 27, 2014 13:27    Temat postu: Re: Ochrona zdrowia

poznanasia napisał:
K__I__T napisał:
Ja mam teraz w Certusie na Dąbrowskiego lekarza rodzinnego - jest świetny, więc jeśli poziom w Swarzędzu jest taki sam to rewelacja Smile

ja też korzystam z rodzinnego na Dąbrowskiego (rewelacyjna Pani Doktor), ale od razu mogę powiedzieć że poziom obsługi w każdym oddziale certusa jest inny. mam doświadczenie w laryngologii i o mały włos nie wysłali mnie na tamten świat.


Laryngologia to osoby temat , skupiamy się tutaj na opiece lekarza rodzinnego, którą Certus świadczy na bardzo wysokim poziomie i bardzo mi się to podoba, że lekarze pamiętają swoich pacjentów.
Aga149 
   

Forumowicz


Wiek: 38
Dołączył: Pią Lip 05, 2013 22:05
Posty: 147
Skąd: Poznań - Jeżyce

PostWysłany: Wto Maj 06, 2014 19:13    Temat postu: Re: Ochrona zdrowia

Pediatry na Blacharskiej nie polecam - po nocnej przygodzie - rozpoznanie - zapalenie płuc ze znakiem zapytania, w rzeczywistości zapalenie gardła. W skrócie
HallMa 
   

Forumowicz


Dołączył: Pią Sty 20, 2012 10:46
Posty: 101
Skąd: Poznań

PostWysłany: Wto Maj 13, 2014 8:44    Temat postu: Re: Ochrona zdrowia

Polecam pediatrów w teramedzie.
kris44 
   

Nowy na forum


Wiek: 53
Dołączył: Pią Wrz 12, 2014 23:40
Posty: 3
Skąd: Poznań

PostWysłany: Sob Wrz 13, 2014 0:00    Temat postu: Re: Ochrona zdrowia

Witam.
Zdecydowanie potwierdzam negatyw o Alteridzie z Antoninka i pozytyw o Certusie ze Swarzędza.
kris44 
   

Nowy na forum


Wiek: 53
Dołączył: Pią Wrz 12, 2014 23:40
Posty: 3
Skąd: Poznań

PostWysłany: Sob Wrz 13, 2014 0:10    Temat postu: Re: Ochrona zdrowia

Temat nazywa się Ochrona zdrowia, więc nie rozumiem, dlaczego nie może być o laryngologii - na pewno nie jest to poza tematem. Też byłem w Certusie u laryngologa - mam złą opinię. Po jednej wizycie zrezygnowałem. Pediatrzy są super - przynajmniej przez ostatnie trzy lata.
Karolina_Piotr 
   

Forumowicz


Dołączył: Wto Gru 04, 2012 13:43
Posty: 156
Skąd: Na Smolnej

PostWysłany: Sob Wrz 13, 2014 13:47    Temat postu: Re: Ochrona zdrowia

kris44 napisał:
Temat nazywa się Ochrona zdrowia, więc nie rozumiem, dlaczego nie może być o laryngologii - na pewno nie jest to poza tematem. Też byłem w Certusie u laryngologa - mam złą opinię. Po jednej wizycie zrezygnowałem. Pediatrzy są super - przynajmniej przez ostatnie trzy lata.


Bo tak weszliśmy na temat pediatrów ^^ a ja polecałam Certusa w tej kwestii bo w tym temacie się orientuje a inni lekarze są mi nie znani Smile
Aga_Pawel 
   

Bywalec


Dołączył: Nie Gru 30, 2012 10:10
Posty: 41
Skąd: Poznań

PostWysłany: Sob Wrz 13, 2014 18:14    Temat postu: Re: Ochrona zdrowia

My możemy natomiast absolutnie odradzić Lux Med. Placówki tej firmy przypominają traktowaniem publiczną służbę zdrowia, a jak do tego dołożyć miernych lekarzy to już macie całokształt. Zalamany
Mamy tam pakiet z firmy i może na 15 lekarzy różnych profesji jakich tam odwiedziliśmy, to z 2 miało pojęcie o leczeniu.
kris44 
   

Nowy na forum


Wiek: 53
Dołączył: Pią Wrz 12, 2014 23:40
Posty: 3
Skąd: Poznań

PostWysłany: Sob Wrz 13, 2014 22:25    Temat postu: Re: Ochrona zdrowia

Karolina_Piotr - spoko. Stwierdziłem tylko, że o laryngologii nie było off topic w tym temacie. Wiadomo, że dzieci najważniejsze Smile Od pewnego wieku człowiek zaczyna też interesować się sobą, co by jak najdłużej tym dzieciom służyć pomocą.
TaliaNa 
   

Bywalec


Dołączył: Sob Lis 10, 2012 13:38
Posty: 39
Skąd: Poznań

PostWysłany: Pon Lut 02, 2015 20:35    Temat postu: Re: Ochrona zdrowia

Przyłączam się do negatywnych opinii o pediatrze (i całym ośrodku) na Blacharskiej. Omijajcie to miejsce z daleka. PRL w czystej postaci.
Odpowiedz do tematu Strona 2 z 2 Idź do strony Poprzednia    1, 2
Zobacz poprzedni temat :: Zobacz następny temat


 
Możesz pisać nowe tematy
Możesz odpowiadać w tematach
Możesz zmieniać swoje posty
Możesz usuwać swoje posty
Możesz głosować w ankietach

Portal www.MojeOsiedle.pl nie ponosi odpowiedzialności za treść wypowiedzi zamieszczanych przez użytkowników serwisu. Osoby zamieszczające wypowiedzi naruszające prawo lub prawem chronione dobra osób trzecich mogą ponieść z tego tytułu odpowiedzialność karną lub cywilną.
Copyright © www.MojeOsiedle.pl 2001-2024   Forum Dyskusyjne MOJE OSIEDLE, DZIELNICA i MIASTO
Załóż forum  |   Kontakt  |   O nas  |   Regulamin   |  Reklama