portal osiedli, dzielnic i miast

Poznań Osiedle Na Smolnej - Forum

Pogaduchy z sąsiadami - bez wychodzenia z domu!
Primary Navigation


FAQFAQ    SzukajSzukaj    ProfilProfil    Zaloguj się, by sprawdzić wiadomościZaloguj się, by sprawdzić wiadomości    RejestrujRejestruj    ZalogujZaloguj   
www.MojeOsiedle.pl » Bezpieczeństwo » Forum » Komórki lokatorskie - kłódka od Budimexu
Napisz nowy temat Zobacz poprzedni temat :: Zobacz następny temat     

Komórki lokatorskie - kłódka od Budimexu

     Odpowiedz do tematu    
Autor Wiadomość
HallMa 
   

Forumowicz


Dołączył: Pią Sty 20, 2012 10:46
Posty: 101
Skąd: Poznań

PostWysłany: Sob Lip 28, 2012 12:41    Temat postu: Komórki lokatorskie - kłódka od Budimexu

Drodzy mieszkańcy Smile Otrzymaliśmy w prezencie od Budimexu kłódki do komórek lokatorskich. Radzę zmienić ją na inną ponieważ do wszystkich pasuje ten sam klucz. Ja przynajmniej moim kluczem mogę otworzyć kłódki innych komórek Smile haha

Sprawdziłam, ponieważ miałam dokładnie taką samą sytuację na innym osiedlu Smile

Pozdrawiam
grigori24 
   

VIP


Wiek: 62
Dołączył: Śro Mar 02, 2011 22:23
Posty: 2743
Skąd: Poznań

PostWysłany: Sob Lip 28, 2012 13:28    Temat postu: Re: Komórki lokatorskie - kłódka od Budimexu

Ale jaja to lepiej od razu moją otworzę Very Happy Very Happy Very Happy .
_________________
https://www.facebook.com/pages/Grzegorz-Maciejewski-Radny-Osiedla-G%C5%82%C3%B3wna/341031836106015
Pozdrawiam Grzegorz.
10209190
Odpowiedz do tematu Strona 1 z 1
Zobacz poprzedni temat :: Zobacz następny temat


 
Możesz pisać nowe tematy
Możesz odpowiadać w tematach
Możesz zmieniać swoje posty
Możesz usuwać swoje posty
Możesz głosować w ankietach

Portal www.MojeOsiedle.pl nie ponosi odpowiedzialności za treść wypowiedzi zamieszczanych przez użytkowników serwisu. Osoby zamieszczające wypowiedzi naruszające prawo lub prawem chronione dobra osób trzecich mogą ponieść z tego tytułu odpowiedzialność karną lub cywilną.
Copyright © www.MojeOsiedle.pl 2001-2024   Forum Dyskusyjne MOJE OSIEDLE, DZIELNICA i MIASTO
Załóż forum  |   Kontakt  |   O nas  |   Regulamin   |  Reklama