portal osiedli, dzielnic i miast

Poznań Osiedle Na Smolnej - Forum

Pogaduchy z sąsiadami - bez wychodzenia z domu!
Primary Navigation


FAQFAQ    SzukajSzukaj    ProfilProfil    Zaloguj się, by sprawdzić wiadomościZaloguj się, by sprawdzić wiadomości    RejestrujRejestruj    ZalogujZaloguj   
www.MojeOsiedle.pl » Sprawy Administracyjne » Forum » Osiedle strzeżone czy otwarte?
Napisz nowy temat Zobacz poprzedni temat :: Zobacz następny temat     

Osiedle strzeżone czy otwarte?

Idź do strony Poprzednia    1, 2     Odpowiedz do tematu    

Jestem za tym, aby moje osiedle było:
  strzeżone - specyzowanie obowiązków ochrony i ich egzekwowanie przez Administrację
  otwarte - likwidacja ochrony, pozostawienie ogrodzenia i bramy/rogatki
  monitorowane - bez ochrony, ale z monitoringiem terenu osiedla i hali garażowej
Zobacz Wyniki
Autor Wiadomość
grigori24 
   

VIP


Wiek: 62
Dołączył: Śro Mar 02, 2011 22:23
Posty: 2743
Skąd: Poznań

PostWysłany: Pon Sty 07, 2013 21:20    Temat postu: Re: Osiedle strzeżone czy otwarte?

Właśnie po to jesteśmy aby usprawnić nasza ochronę i takie rozmowy już podjąłem aby takie sytuacje się nie powtórzyły .
Ochrona musi być stanowcza , jeśli osoba która chce wjechać na osiedle nie posiada pilota nie ma prawa wjechać .
Jeżeli ochrona wpuszcza ajentów różnych firm to niestety musi spisać ich dokładne dane osobowe .
Mam nadzieje że razem poprawimy działanie naszej ochrony Very Happy .

_________________
https://www.facebook.com/pages/Grzegorz-Maciejewski-Radny-Osiedla-G%C5%82%C3%B3wna/341031836106015
Pozdrawiam Grzegorz.
10209190
andrey04 
   

Zaglądajacy


Dołączył: Czw Sty 26, 2012 22:43
Posty: 15
Skąd: Poznań

PostWysłany: Pon Sty 07, 2013 21:23    Temat postu: Re: Osiedle strzeżone czy otwarte?

Dokładnie.
Popieram wniosek dotyczący montażu kamer w wybranych miejscach osiedla.
Ta skierowana na bramę wjazdową do hali garażowej byłaby bardzo przydatna.
poznan.smolna 
   

Forumowicz


Wiek: 47
Dołączył: Pon Lis 26, 2012 13:13
Posty: 109
Skąd: Poznań

PostWysłany: Wto Sty 08, 2013 13:13    Temat postu: Re: Osiedle strzeżone czy otwarte?

Proponuję przenieść dyskusję do wątku http://poznan-na-smolnej.mojeosiedle.pl/viewtopic.php?t=93442

Ostatnio zmieniony przez poznan.smolna dnia Tue Jan 08, 2013 14:11, liczba edycji: 1
aparatka 
   

Forumowicz


Wiek: 44
Dołączył: Czw Paź 27, 2011 20:10
Posty: 167
Skąd: Poznań

PostWysłany: Wto Sty 08, 2013 14:06    Temat postu: Re: Osiedle strzeżone czy otwarte?

a gdzie opcja: ochrona + monitoring? Zły
poznan.smolna 
   

Forumowicz


Wiek: 47
Dołączył: Pon Lis 26, 2012 13:13
Posty: 109
Skąd: Poznań

PostWysłany: Wto Sty 08, 2013 14:10    Temat postu: Re: Osiedle strzeżone czy otwarte?

W nowym wątku: http://poznan-na-smolnej.mojeosiedle.pl/viewtopic.php?t=93442
Minnie 
   

Nowy na forum


Wiek: 37
Dołączył: Sob Wrz 26, 2015 14:19
Posty: 1
Skąd: Poznań-Winiary

PostWysłany: Sob Wrz 26, 2015 14:28    Temat postu: Re: Osiedle strzeżone czy otwarte?

Teraz większość mieszkań z rynku pierwotnego ma na osiedlu ochronę, szlabany etc. Często niestety mija to się z celem - stanowi jedynie utrudnienie dla mieszkańców i gości, a z bezpieczeństwem bywa bardzo różnie...
Odpowiedz do tematu Strona 2 z 2 Idź do strony Poprzednia    1, 2
Zobacz poprzedni temat :: Zobacz następny temat


 
Możesz pisać nowe tematy
Możesz odpowiadać w tematach
Możesz zmieniać swoje posty
Możesz usuwać swoje posty
Możesz głosować w ankietach

Portal www.MojeOsiedle.pl nie ponosi odpowiedzialności za treść wypowiedzi zamieszczanych przez użytkowników serwisu. Osoby zamieszczające wypowiedzi naruszające prawo lub prawem chronione dobra osób trzecich mogą ponieść z tego tytułu odpowiedzialność karną lub cywilną.
Copyright © www.MojeOsiedle.pl 2001-2024   Forum Dyskusyjne MOJE OSIEDLE, DZIELNICA i MIASTO
Załóż forum  |   Kontakt  |   O nas  |   Regulamin   |  Reklama