portal osiedli, dzielnic i miast

Poznań Osiedle Na Smolnej - Forum

Pogaduchy z sąsiadami - bez wychodzenia z domu!
Primary Navigation


FAQFAQ    SzukajSzukaj    ProfilProfil    Zaloguj się, by sprawdzić wiadomościZaloguj się, by sprawdzić wiadomości    RejestrujRejestruj    ZalogujZaloguj   
www.MojeOsiedle.pl » Sprawy Osiedlowe » Forum » Zrzucanie papierosów i nie tylko.....
Napisz nowy temat Zobacz poprzedni temat :: Zobacz następny temat     

Zrzucanie papierosów i nie tylko.....

     Odpowiedz do tematu    
Autor Wiadomość
Agnieszka866 
   

Stały bywalec


Wiek: 37
Dołączył: Wto Maj 22, 2012 8:18
Posty: 66
Skąd: Poznań - Stare Miasto

PostWysłany: Wto Lut 24, 2015 9:19    Temat postu: Zrzucanie papierosów i nie tylko.....

Szanowni Sąsiedzi!

W związku z nadchodzącą wiosną i cieplejszymi dniami, które zachęcają Was do palenia papierosów na balkonach apeluję o używanie popielniczek a nie rzucanie niedopałków na tarasy na parterach!!! Ledwo zrobiło się cieplej a problem już powrócił!!!
Dotyczy to także zrzucania poobcinanych tipsów a nawet wacików od demakijażu!!!
Nie wiem czy problem jest obecny także w innych klatkach ale ja konkretnie mam na uwadze klatkę nr 1 / 13b!!!
Będę także wdzięczna za "oporządzanie" latem swoich pelargoni, które zaschłe zasypują tarasy....

Pewnie ta prośba na niewiele się zda ale spróbować można....
Sama szanuję innych sąsiadów i staram się nie uprzykrzać nikomu życia i proszę o to samo!
punktG 
   

Forumowicz


Wiek: 84
Dołączył: Pon Sie 13, 2012 22:38
Posty: 163
Skąd: Poznań

PostWysłany: Wto Lut 24, 2015 15:53    Temat postu: Re: Zrzucanie papierosów i nie tylko.....

echhh spoko to walka z wiatrakami, pisałem już nie raz nie dwa. głową w mur.
po co przecież zgasić w popielniczce albo głupim słoiku...

Ale uwaga dla wszystkich idiotów, którzy zrzucają kiepy na tarasy, z własnej kieszeni kupię wam po słoiku na kiepy, to nie obietnica przedwyborcza tylko najszczersza najprawdziwsza prawda. chętnych na słoik proszę o info na priv.
eM_Jot 
   

Stały bywalec


Wiek: 38
Dołączył: Pią Sty 10, 2014 23:42
Posty: 68
Skąd: Poznań

PostWysłany: Śro Lut 25, 2015 10:02    Temat postu: Re: Zrzucanie papierosów i nie tylko.....

Nie wiem czy innym tak ciężko to pojąć... mieszkamy na 4 piętrze i jakoś niczego nikomu nie wyrzucamy, chyba dosłownie każdy ma w swojej kuchni śmietnik.

Ale wynajmując poprzednie mieszkanie na parterze miałam pomysłową sąsiadkę obok - wszystko co lądowało jej na balkonie zbierała i wysypywała palącemu sąsiadowi z góry na wycieraczkę. Pomysł mocno absurdalny ale się sprawdził Wink
monix31 
   

Bywalec


Wiek: 36
Dołączył: Wto Paź 22, 2019 21:17
Posty: 48
Skąd: pl

PostWysłany: Pią Sie 27, 2021 22:17    Temat postu: Re: Zrzucanie papierosów i nie tylko.....

Rzucanie petów z balkonu to faktycznie głupie, chamskie wręcz zachowanie ale oceniajmy czyn nie człowieka. Nie nazywajmy broń Boże każdego palacza idiotą. Nie bronię tutaj nikogo tylko chcę uświadomić, że palenie to nałóg. Też kiedyś paliłam i nie było łatwo zaprzestać. Aczkolwiek zawsze gasiłam papierosa w popielniczce.
lucela 
   

Bywalec


Wiek: 26
Dołączył: Pią Maj 24, 2019 21:25
Posty: 38
Skąd: Częstochowa czasem Wawa

PostWysłany: Sob Sie 28, 2021 22:28    Temat postu: Re: Zrzucanie papierosów i nie tylko.....

Takie zachowanie świadczy o braku kultury i wyrozumiałości wobec sąsiadów. Zgadzam się jednocześnie z Tobą, że nałóg nikotynowy to problem więc nie każdy palacz ta jakiś cham itd. Sama przez lata paliłam i to po 1,5 paczki na dobę, w zerwaniu z używką tabletki Recigar mi pomogły (zażywam nadal). Na stronie https://recigar.pl/ możecie poczytać o ich działaniu oraz stosowaniu. U mnie było po prostu tak, że dzień po dniu chęć na dymka była coraz mniejsza aż całkowicie palenia zaprzestałam. Nie tracę już kilkuset zł na fajki, nie mam żółtych firanek w domu, jaśniejszego odcienia nabrały także moje zębySmile
Hubcio 
   

Stały bywalec


Wiek: 39
Dołączył: Pią Maj 24, 2019 12:19
Posty: 53
Skąd: Sopot

PostWysłany: Śro Sie 03, 2022 12:29    Temat postu: Re: Zrzucanie papierosów i nie tylko.....

Ciekawe czy te tabletki realnie pomagają?
Odpowiedz do tematu Strona 1 z 1
Zobacz poprzedni temat :: Zobacz następny temat


 
Możesz pisać nowe tematy
Możesz odpowiadać w tematach
Możesz zmieniać swoje posty
Możesz usuwać swoje posty
Możesz głosować w ankietach

Portal www.MojeOsiedle.pl nie ponosi odpowiedzialności za treść wypowiedzi zamieszczanych przez użytkowników serwisu. Osoby zamieszczające wypowiedzi naruszające prawo lub prawem chronione dobra osób trzecich mogą ponieść z tego tytułu odpowiedzialność karną lub cywilną.
Copyright © www.MojeOsiedle.pl 2001-2024   Forum Dyskusyjne MOJE OSIEDLE, DZIELNICA i MIASTO
Załóż forum  |   Kontakt  |   O nas  |   Regulamin   |  Reklama